Lipno.info - zážitky a ubytování pro rodiny s dětmi Prohlášení cestujícího

Prohlášení cestujícího

Společnost LIPNO SERVIS s.r.o. upozorňuje, že:

  • Cestující  je povinen dodržovat při sjednávání přepravní smlouvy, čerpání (využívání) služeb na základě přepravní smlouvy a po celou dobu čerpání (využívání) služeb dle přepravní smlouvy veškerá pravidla a splňovat veškeré podmínky stanovené mimořádnými opatřeními či jinými nařízeními vydávanými orgány státní správy zejména v souvislosti s výskytem či šířením onemocnění covid-19 způsobeného novým koronavirem SARS-CoV-2, která jsou k danému okamžiku platná a účinná (dále jen „Mimořádná opatření“ a veškerá pravidla a podmínky stanovené v Mimořádných opatřeních pro cestujícího dále společně jen „Pravidla a podmínky mimořádných opatření“).
  • Cestující je povinen dodržovat a splňovat Pravidla a podmínky mimořádných opatření po celou dobu jeho přítomnosti (bez ohledu na to, zda čerpá službu či nikoliv) v těch prostorách lyžařského areálu a/nebo provozoven provozovatele, pro které Mimořádná opatření takovou povinnost stanoví (dále společně jen „Prostory lyžařského areálu“).

Je odpovědností každého cestujícího seznámit se s Pravidly a podmínkami mimořádných opatření, jejichž platná a účinná znění jsou dostupná níže v tomto prohlášení

V případě nákupu jízdenky / skipasu pro třetí osoby lze jízdenku / skipas předat pouze těm osobám, které splňují při sjednávání přepravní smlouvy, čerpání (využívání) služeb na základě přepravní smlouvy a po celou dobu čerpání (využívání) služeb dle přepravní smlouvy Pravidla a podmínky mimořádných opatření.

Práva a povinnosti společnosti LIPNO SERVIS s.r.o. v souvislosti s Mimořádnými opatřeními jsou dále upravena v Provozním řádu a obchodních podmínkách Skiareálu Lipno (dostupné na pokladnách Skiareálu Lipno) a ve Smluvních a přepravních podmínkách osobní visuté lanové dráhy LIPNO EXPRESS, PROMENÁDNÍ, STŘECHA a LIPENSKÁ (dostupné na pokladnách Skiareálu Lipno). 

Zakoupením online jízdenky / skipasu prohlašuji, že:

  • jsem se seznámil s Pravidly a podmínkami mimořádných opatření, s Provozním řádem a obchodními podmínkami Skiareálu Lipno a Smluvními a přepravními podmínkami osobní visuté lanové dráhy LIPNO EXPRESS, PROMENÁDNÍ, STŘECHA a LIPENSKÁ.
  • splňuji a po celou dobu čerpání (využívání) služeb dle přepravní smlouvy budu splňovat veškerá Pravidla a podmínky mimořádných opatření, a zavazuji se dodržovat a plnit Pravidla a podmínky mimořádných opatření, jakož i povinnosti plynoucí z Provozního řádu a obchodních podmínek Skiareálu Lipno a Smluvních a přepravních podmínek osobní visuté lanové dráhy LIPNO EXPRESS, PROMENÁDNÍ, STŘECHA a LIPENSKÁ, po celou dobu čerpání služeb dle přepravní smlouvy a/nebo po celou dobu přítomnosti v prostorách lyžařského areálu, pro které Mimořádná opatření takovou povinnost stanoví. 
  • v případě předání jízdenky / skipasu třetí osobě zkontroluji, zda osoba, která ji přebírá, splňuje v době použití jízdenky / skipasu a po celou dobu čerpání (využívání) služeb dle přepravní smlouvy splňovat bude veškerá Pravidla a podmínky mimořádných opatření. Nebude-li třetí osoba splňovat veškerá Pravidla a podmínky mimořádných opatření, jízdenku / skipas jí nepředám.

Vaše zážitky

Na Lipno chodime od 1983. Cela partia cca 10 ludi a je tu z roka na rok stale lepsie a lepsie. Neskutocne sa tu vybudovalo aby sa dovolenkari citili ako v bavlnke. Vyborne cyklisticke cesty, vylety na hrady alebo sportoviska. Fantazia ci uz cez leto alebo aj cez zimu. Mame to vyse 330 km zo Šenkvic ale vobec nam to nevadi a dufam ze tu oslavime ako aj 40 rokov tak aj dalsie vyrocia. Lipno je proste super.

Miro

Dobrý den, chtěl bych poděkovat za trpělivost instruktorovi Pavlu Krobovi, který mě v mých dvaačtyřiceti letech dokázal za týden naučit obstojně jezdit na snowboardu. Celá moje rodina je v péči instruktorů a to jak těch co učí lyže, tak snowboard. Troufám si tedy potvrdit velmi vysokou úroveň místních instruktorů. Příští rok opět dorazíme a věřím, že se společně s „červenou partou“ zase o trošku zlepšíme! Děkujeme za skvělou sezónu na Lipně a ve Vaší lyžařské škole! S pozdravem, Michal Prokůpek

Michal Prokůpek

Na Lipno jsem jezdila jako malá holka na prázdniny, potom na sportovní kurzy s fakultou, po nějaké době i jako maminka s dětmi, které se tady ve FOX parku naučily lyžovat a před rokem jsem tady potkala někoho, s kým jsem objela Lipno na kole a doufám, že si to každý rok zopakujeme. Milovníkům cyklistiky a Lipna tento trip doporučuji.

Lucie Kličková

Co miluju na Lipenském svahu nejvíc? Je to parádní sedačková lanovka, ze které je krásný výhled na svah a do okolí. S každou cestou nahoru dostanu chuť na jízdu dolů!

Kryštof Látal

Lipno - můj milovaný rodný kraj. Vždy si zajezdíme na bobové dráze, dáme trasu na in-linech kolem přehrady, dáme padleboarding, vyšlápneme do korun stromů. Jsou tam super cyklo trasy. Ráda se na Lipno vracím.

Bára Hejpetrová

Partneři

Vyrobil FT SunFT Sun