Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace

Pokračovat
Lipno.info - zážitky a ubytování pro rodiny s dětmi Prohlášení cestujícího

Prohlášení cestujícího

Společnost LIPNO SERVIS s.r.o. upozorňuje, že:

  • Cestující  je povinen dodržovat při sjednávání přepravní smlouvy, čerpání (využívání) služeb na základě přepravní smlouvy a po celou dobu čerpání (využívání) služeb dle přepravní smlouvy veškerá pravidla a splňovat veškeré podmínky stanovené mimořádnými opatřeními či jinými nařízeními vydávanými orgány státní správy zejména v souvislosti s výskytem či šířením onemocnění covid-19 způsobeného novým koronavirem SARS-CoV-2, která jsou k danému okamžiku platná a účinná (dále jen „Mimořádná opatření“ a veškerá pravidla a podmínky stanovené v Mimořádných opatřeních pro cestujícího dále společně jen „Pravidla a podmínky mimořádných opatření“).
  • Cestující je povinen dodržovat a splňovat Pravidla a podmínky mimořádných opatření po celou dobu jeho přítomnosti (bez ohledu na to, zda čerpá službu či nikoliv) v těch prostorách lyžařského areálu a/nebo provozoven provozovatele, pro které Mimořádná opatření takovou povinnost stanoví (dále společně jen „Prostory lyžařského areálu“).

Je odpovědností každého cestujícího seznámit se s Pravidly a podmínkami mimořádných opatření, jejichž platná a účinná znění jsou dostupná níže v tomto prohlášení

V případě nákupu jízdenky / skipasu pro třetí osoby lze jízdenku / skipas předat pouze těm osobám, které splňují při sjednávání přepravní smlouvy, čerpání (využívání) služeb na základě přepravní smlouvy a po celou dobu čerpání (využívání) služeb dle přepravní smlouvy Pravidla a podmínky mimořádných opatření.

Práva a povinnosti společnosti LIPNO SERVIS s.r.o. v souvislosti s Mimořádnými opatřeními jsou dále upravena v Provozním řádu a obchodních podmínkách Skiareálu Lipno (dostupné na pokladnách Skiareálu Lipno) a ve Smluvních a přepravních podmínkách osobní visuté lanové dráhy LIPNO EXPRESS, PROMENÁDNÍ, STŘECHA a LIPENSKÁ (dostupné na pokladnách Skiareálu Lipno). 

Zakoupením online jízdenky / skipasu prohlašuji, že:

  • jsem se seznámil s Pravidly a podmínkami mimořádných opatření, s Provozním řádem a obchodními podmínkami Skiareálu Lipno a Smluvními a přepravními podmínkami osobní visuté lanové dráhy LIPNO EXPRESS, PROMENÁDNÍ, STŘECHA a LIPENSKÁ.
  • splňuji a po celou dobu čerpání (využívání) služeb dle přepravní smlouvy budu splňovat veškerá Pravidla a podmínky mimořádných opatření, a zavazuji se dodržovat a plnit Pravidla a podmínky mimořádných opatření, jakož i povinnosti plynoucí z Provozního řádu a obchodních podmínek Skiareálu Lipno a Smluvních a přepravních podmínek osobní visuté lanové dráhy LIPNO EXPRESS, PROMENÁDNÍ, STŘECHA a LIPENSKÁ, po celou dobu čerpání služeb dle přepravní smlouvy a/nebo po celou dobu přítomnosti v prostorách lyžařského areálu, pro které Mimořádná opatření takovou povinnost stanoví. 
  • v případě předání jízdenky / skipasu třetí osobě zkontroluji, zda osoba, která ji přebírá, splňuje v době použití jízdenky / skipasu a po celou dobu čerpání (využívání) služeb dle přepravní smlouvy splňovat bude veškerá Pravidla a podmínky mimořádných opatření. Nebude-li třetí osoba splňovat veškerá Pravidla a podmínky mimořádných opatření, jízdenku / skipas jí nepředám.

Vaše zážitky

Co miluju na Lipenském svahu nejvíc? Je to parádní sedačková lanovka, ze které je krásný výhled na svah a do okolí. S každou cestou nahoru dostanu chuť na jízdu dolů!

Kryštof Látal

Na Lipno chodime od 1983. Cela partia cca 10 ludi a je tu z roka na rok stale lepsie a lepsie. Neskutocne sa tu vybudovalo aby sa dovolenkari citili ako v bavlnke. Vyborne cyklisticke cesty, vylety na hrady alebo sportoviska. Fantazia ci uz cez leto alebo aj cez zimu. Mame to vyse 330 km zo Šenkvic ale vobec nam to nevadi a dufam ze tu oslavime ako aj 40 rokov tak aj dalsie vyrocia. Lipno je proste super.

Miro

Na Lipno jezdíme každý rok, jak v létě , tak v zimě. Máme to tam moc rádi, každý den je možnost nějaké jiné aktivity. Letos zase přijedeme, už se moc těšíme na pořádnou lyžovačku .

Petra Kábrtová

Na Lipno jsem jezdila jako malá holka na prázdniny, potom na sportovní kurzy s fakultou, po nějaké době i jako maminka s dětmi, které se tady ve FOX parku naučily lyžovat a před rokem jsem tady potkala někoho, s kým jsem objela Lipno na kole a doufám, že si to každý rok zopakujeme. Milovníkům cyklistiky a Lipna tento trip doporučuji.

Lucie Kličková

Na Lipně jsme poprvé a jízda koloběžkami dolů od Stezky korunami stromů byla prostě pecka!

Soňa Kudová

Partneři

Obec Lipno nad Vltavou
Lipno Card
Innogy
Stezka korunami stromů Lipno
Turistický spolek Lipensko
Kooperativa
Vyrobil FT SunFT Sun