Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace

Pokračovat
Na Lipně je bezpečně
Lipno.info - zážitky a ubytování pro rodiny s dětmi Skiareál Covid-19

Opatření Covid-19

Hory jsou jedním z nejzdravějších prostředí, které si u nás můžeme dopřát. Pohyb v čisté šumavské přírodě posiluje tolik potřebnou obranyschopnost, avšak i zde je potřeba abychom dodržovali všechna nezbytná hygienická opatření. Přečtěte si základní pravidla, kterými jsme připraveni se na Lipně řídit, abychom vám nabídli zábavný a atraktivní program v našem areálu a zároveň vás dostatečně ochránili. 

1. Ochrana nosu a úst

Ochrana dýchacích cest je jednou ze základních hygienických pravidel. Prosíme, dodržujte povinnost nošení roušek nebo jiné ochrany nosu a úst v uzavřených prostorech, ale i ve venkovních prostorech tam, kde nejste schopni dodržet minimální vzdálenost 2 metry od sebe navzájem. Udržujte funkčnost této ochrany dýchacích cest pravidelnou výměnou nebo adekvátní údržbou. 

2. Osobní hygiena a dostupnost dezinfekce 

Při vstupu do každého vnitřního prostoru je umístěn a viditelně označen stojan s dezinfekčním prostředkem na ruce. Prosíme, použijte jej a podporujte také hygienická opatření pravidelným a důkladným mytím rukou.

3. Nástupní místa a provoz lanovek

Nástup cestujících bude organizován tak, aby ve venkovních prostorech byly dodržovány rozestupy nejméně 1,5 m. Několikrát denně budou dezinfikovány sedačky všech lanových drah ve skiareálu.

4. Pokladny a nákupní proces

Využijte možnosti nákupu skipasu a dalších služeb online, a to ideálně před vaším příjezdem do areálu. Na našem e-shopu www.lipnocard.cz najdete potřebné informace i nabídku všech aktuálně prodejných skipasů i vstupenek. Prodej na místě bude na pokladnách realizován odděleně. Pro zvýšení bezpečnosti zaměstnanců i vás zákazníků, je klíčovým faktorem minimalizace přímého kontaktu. Proto jsou na pokladnách instalována ochranná plexiskla a upřednostňovány bezkontaktní platby. 

5. Lyžařská škola

Při organizaci výuky preferujeme individuální lekce. Hromadná výuka bude v letošní sezoně upravena na max. 6 osob ve skupině.  

6. Vnitřní prostory: restaurace, občerstvení, zábava po lyžování

Vnitřní prostory restaurací, občerstvení i Après Ski barů budou dodržovat svá vlastní stanovená pravidla vydaná Ministerstvem zdravotnictví České republiky, a tak v nich mohou nastat různá omezení například v podobě otevírací doby nebo počtu osob uvnitř baru či restaurace. 

7. Storno poplatky z důvodu uzavření areálu kvůli opatření proti šíření covidu-19

V případě, že bychom museli náš skiareál z důvodu vládních nařízení uzavřít, vám garantujeme vrácení poměrné ceny za skipas. 

  Všechna aktuální opatření budou nastavena dle momentálního stupně regionálního semaforu. I nadále jsme v úzkém kontaktu s Ministerstvem zdravotnictví České republiky, stejně tak s Asociací horských středisek a místní hygienickou stanicí. Zdraví klientů i našich zaměstnanců je pro nás prioritou a všechny naše kroky směřují k tomu, abychom nás všechny udrželi ve zdraví a bezpečí. 

Vaše zážitky

Po 20 letech jsem se u vás znovu stoupl na lyže a dokonce jsem naučil i dceru lyžovat. A rádi se zase v této sezóně k vám vrátíme.

Martin Kala

Lipno - můj milovaný rodný kraj. Vždy si zajezdíme na bobové dráze, dáme trasu na in-linech kolem přehrady, dáme padleboarding, vyšlápneme do korun stromů. Jsou tam super cyklo trasy. Ráda se na Lipno vracím.

Bára Hejpetrová

Na Lipno jezdíme každý rok, jak v létě , tak v zimě. Máme to tam moc rádi, každý den je možnost nějaké jiné aktivity. Letos zase přijedeme, už se moc těšíme na pořádnou lyžovačku .

Petra Kábrtová

Králičí ostrov jedna z perfektních atrakcí na Lipně. Na Lipně umí udělat super dovolenou jak v zimě tak i v létě .

Radek Mareš

Na Lipně jsme poprvé a jízda koloběžkami dolů od Stezky korunami stromů byla prostě pecka!

Soňa Kudová

Partneři

Obec Lipno nad Vltavou
Lipno Card
Innogy
Stezka korunami stromů Lipno
Turistický spolek Lipensko
Kooperativa
Vyrobil FT SunFT Sun