Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace

Pokračovat
Leo
Lipno.info - zážitky a ubytování pro rodiny s dětmi Skiareál Doprava do areálu Busem na Lipno

Busem na Lipno

Banner Leo Express

Skibus Leo Express

  • Vydejte na Lipno na jednodenní lyžování pohodlným autobusem Leo Express a získejte slevu 30% na skipas do Skiareálu Lipno
  • Autobusem se můžete vydat v pondělí, úterý nebo středu a nástupními stanicemi jsou Praha, České Budějovice a Český Krumlov
  • Studenti mají možnost získat další výhody, držitelé karty ISIC dostanou kromě 10% slevy na jízdenku slevu 50 % na jednodenní skipas
  • Jízdenky můžete online zakoupit zde
Leo Express

Jízdní řády

Směr Lipno/ LEB 9750A Čas
Praha ÚAN Florenc 7:20
Praha, hl.n. (BUS) 7:30
České Budějovice, aut. n. 9:35
Český Krumlov, Špičák 10:05
Český Krumlov, aut.n. 10:12
Skiareál Lipno 10:48
Lipno n. Vlt., přístaviště 10:50
Směr Lipno/ LEB 9767A Čas
Lipno n. Vlt., přístaviště 16:15
Skiareál Lipno 16:20
Český Krumlov, aut.n. 17:00
Český Krumlov, Špičák 17:10
České Budějovice, aut. n. 17:45
Praha, hl.n. (BUS) 19:50

Skibus RegioJet

  • od 1.3. můžete dojet na Lipno pohodlně autobusy RegioJet
  • autobusy jezdí na trase Praha – Č. Budějovice – Č. Krumlov – Černá v Pošumaví – Lipno nad Vltavou 2x denně každý den
  • Jízdenky můžete online zakoupit zde
Regio Jet

Jízdní řády

Směr Lipno Čas
Praha, Na Knížecí 6:00
Písek, aut.n., st. 12 7:20
České Budějovice, aut. n. 8:15
Český Krumlov, Špičák 8:50
Český Krumlov, aut.n. 8:55
Černá v Pošumaví, Černá v Pošumaví 9:20
Frymburk, Frymburk 9:35
Skiareál Lipno 9:45
Směr Lipno Čas
Praha, Na Knížecí 12:00
Písek, aut.n., st. 12 13:20
České Budějovice, aut. n. 14:15
Český Krumlov, Špičák 14:50
Český Krumlov, aut.n. 14:55
Rožmberk n. Vlt., nám. 15:30
Vyšší Brod, nám. 15:45
Loučovice, Loučovice 15:55
Lipno n. Vlt., přístaviště 16:05
Skiareál Lipno 16:10
Směr Praha Čas
Lipno n. Vlt., přístaviště 10:40
Skiareál Lipno 10:45
Loučovice, Loučovice 10:55
Vyšší Brod, nám. 11:05
Rožmberk n. Vlt., nám. 11:20
Český Krumlov, aut.n. 11:50
Český Krumlov, Špičák 12:05
České Budějovice, aut. n. 12:30
Písek, aut. n. 13:30
Praha, Na Knížecí 14:55
Směr Praha Čas
Skiareál Lipno 17:05
Frymburk, Frymburk 17:15
Černá v Pošumaví, Černá v Pošumaví 17:30
Český Krumlov, aut.n. 17:50
Český Krumlov, Špičák 18:05
České Budějovice, aut. n. 18:30
Písek, aut. n. 19:30
Praha, Na Knížecí 20:55

Víkendový skibus

  • Trasa České Budějovice – Lipno nad Vltavou, GW BUS a.s.
  • Skibus jezdí pouze o víkendech
  • Podporujeme ekologickou dopravu do areálu, proto přispíváme slevou 30% na jednodenní skipas na tento hromadný způsob dopravy
  • Lístky můžete online zakoupit zde

Jízdní řády

Směr Lipno Čas Cena
České Budějovice, aut. nádr., nást. 33 7:20 70 Kč
Dolní Třebonín, rozc. Věncova Hora 7:37 55 Kč
Český Krumlov, Špičák 7:55 46 Kč
Kájov, hl.sil. 8:00 42 Kč
Hořice na Šumavě 8:10 32 Kč
Černá v Pošumaví 8:20 30 Kč
Frymburk 8:33 20 Kč
Skiareál Lipno 8:45  
Směr České Budějovice Čas Cena
Skiareál Lipno 16:30 70 Kč
Frymburk 16:39 55 Kč
Černá v Pošumaví 16:50 46 Kč
Hořice na Šumavě 17:00 42 Kč
Kájov, hl. sil. 17:08 32 Kč
Český Krumlov, Špičák 17:15 30 Kč
Dolní Třebonín, rozc. Věncova Hora 17:24 20 Kč
České Budějovice, aut.nádr., nást. 33 17:50  

Práva na změny v důsledku tiskové chyby či jiné změny vyhrazena.

 

Vaše zážitky

Dobrý den,po dvě letní sezony,jsme u vas na lipne procestovali co se dalo na kolach a bruslích a moc se těšíme až se zase někdy budeme moct vrátit..tak,že zážitek každý den privoz,parník,koruna stromů,království lesa,bobovka a hlavně úžasná koupacka v lipne...pa pa lipno

ROMANA Koharova

jaro, léto, podzim, zima na Lipně je vždy príma. Ano tuto větu jsem někde zaslechla, ale je naprosto pravdivá, loni jsem s vnučkami byla v době Rio park no bomba, síce jsme spali v malem stanu, ale zážitků fůra asi by to bylo na román. Královstvi lesa, bomba vnučky zářily ja babička s bolavými zády skákala na trampolíně jak zamlada. Výhled ze Stezky koruny stromů skvělý. Obři skluzavka no to byla jízda, vnučky se smály že když jsem dojela tak to bylo ja czunami. Lanova, bobova dráha, Lišak fox, hopsárium no jak řikam na román, olympijské kruhy v leizrovej schou, praporky, fotky, úsměvy, grimasy fanděni od srdce, tancováni u podia s klobouky od Jihočeského kraje. velká motorka, kola, snoubordy, kolečkove brusle, člun, soutěž v běhu, památeční medaile vše jsme vyskoušeli, výstavu Lega, Giganti ani se nechce věřit co se dá za pár dni vše zažít, skusit,vidět. Děkuji a na zimu bych zapomněla letošní bruslení na Lipně nemělo chybu

Darina Samcová

Lipno je nádherne naposled jsem zde byl jěště jako dítě školou povinné na školním výletu a ted se tu budu vracet každý rok, pohled z lanovky, ze Stezky k nezaplacení, projíždka lodí, kolo, atrakci pro děti, Království lesa a mnoho mnoho dalšího, ale především vidět moji mamku jak se po letech co tragicky zahynul jeji syn a můj bráška se smát zrovna tady na to ani nemam slov......

Petr Samec

Na Lipně je krasne :-)

Lucie Sperlova

Na Stezce jsme byli ještě před oficiálním otevřením a moc se nám tam líbilo. Chtěla bych se tam jednou vrátit.

Daniela Říhová

Partneři

Obec Lipno nad Vltavou
Lipno Card
Innogy
Stezka korunami stromů Lipno
Turistický spolek Lipensko
Lipno.card zakoupíte na IC LipnoLipno.card zakoupíte na IC Lipno