Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace

Pokračovat
Leo
Lipno.info - zážitky a ubytování pro rodiny s dětmi Skiareál Doprava do areálu Busem na Lipno

Busem na Lipno

Banner Leo Express

Skibus Leo Express

  • Vydejte na Lipno na jednodenní lyžování pohodlným autobusem Leo Express a získejte slevu 30% na skipas do Skiareálu Lipno
  • Autobusem se můžete vydat v pondělí, úterý nebo středu a nástupními stanicemi jsou Praha, České Budějovice a Český Krumlov
  • Studenti mají možnost získat další výhody, držitelé karty ISIC dostanou kromě 10% slevy na jízdenku slevu 50 % na jednodenní skipas
  • Jízdenky můžete online zakoupit zde
Leo Express

Jízdní řády

Směr Lipno/ LEB 9750A Čas
Praha ÚAN Florenc 7:20
Praha, hl.n. (BUS) 7:30
České Budějovice, aut. n. 9:35
Český Krumlov, Špičák 10:05
Český Krumlov, aut.n. 10:12
Skiareál Lipno 10:48
Lipno n. Vlt., přístaviště 10:50
Směr Lipno/ LEB 9767A Čas
Lipno n. Vlt., přístaviště 16:15
Skiareál Lipno 16:20
Český Krumlov, aut.n. 17:00
Český Krumlov, Špičák 17:10
České Budějovice, aut. n. 17:45
Praha, hl.n. (BUS) 19:50

Skibus RegioJet

  • od 1.3. můžete dojet na Lipno pohodlně autobusy RegioJet
  • autobusy jezdí na trase Praha – Č. Budějovice – Č. Krumlov – Černá v Pošumaví – Lipno nad Vltavou 2x denně každý den
  • Jízdenky můžete online zakoupit zde
Regio Jet

Jízdní řády

Směr Lipno Čas
Praha, Na Knížecí 6:00
Písek, aut.n., st. 12 7:20
České Budějovice, aut. n. 8:15
Český Krumlov, Špičák 8:50
Český Krumlov, aut.n. 8:55
Černá v Pošumaví, Černá v Pošumaví 9:20
Frymburk, Frymburk 9:35
Skiareál Lipno 9:45
Směr Lipno Čas
Praha, Na Knížecí 12:00
Písek, aut.n., st. 12 13:20
České Budějovice, aut. n. 14:15
Český Krumlov, Špičák 14:50
Český Krumlov, aut.n. 14:55
Rožmberk n. Vlt., nám. 15:30
Vyšší Brod, nám. 15:45
Loučovice, Loučovice 15:55
Lipno n. Vlt., přístaviště 16:05
Skiareál Lipno 16:10
Směr Praha Čas
Lipno n. Vlt., přístaviště 10:40
Skiareál Lipno 10:45
Loučovice, Loučovice 10:55
Vyšší Brod, nám. 11:05
Rožmberk n. Vlt., nám. 11:20
Český Krumlov, aut.n. 11:50
Český Krumlov, Špičák 12:05
České Budějovice, aut. n. 12:30
Písek, aut. n. 13:30
Praha, Na Knížecí 14:55
Směr Praha Čas
Skiareál Lipno 17:05
Frymburk, Frymburk 17:15
Černá v Pošumaví, Černá v Pošumaví 17:30
Český Krumlov, aut.n. 17:50
Český Krumlov, Špičák 18:05
České Budějovice, aut. n. 18:30
Písek, aut. n. 19:30
Praha, Na Knížecí 20:55

Víkendový skibus

  • Trasa České Budějovice – Lipno nad Vltavou, GW BUS a.s.
  • Skibus jezdí pouze o víkendech
  • Podporujeme ekologickou dopravu do areálu, proto přispíváme slevou 30% na jednodenní skipas na tento hromadný způsob dopravy
  • Lístky můžete online zakoupit zde

Jízdní řády

Směr Lipno Čas Cena
České Budějovice, aut. nádr., nást. 33 7:20 70 Kč
Dolní Třebonín, rozc. Věncova Hora 7:37 55 Kč
Český Krumlov, Špičák 7:55 46 Kč
Kájov, hl.sil. 8:00 42 Kč
Hořice na Šumavě 8:10 32 Kč
Černá v Pošumaví 8:20 30 Kč
Frymburk 8:33 20 Kč
Skiareál Lipno 8:45  
Směr České Budějovice Čas Cena
Skiareál Lipno 16:30 70 Kč
Frymburk 16:39 55 Kč
Černá v Pošumaví 16:50 46 Kč
Hořice na Šumavě 17:00 42 Kč
Kájov, hl. sil. 17:08 32 Kč
Český Krumlov, Špičák 17:15 30 Kč
Dolní Třebonín, rozc. Věncova Hora 17:24 20 Kč
České Budějovice, aut.nádr., nást. 33 17:50  

Práva na změny v důsledku tiskové chyby či jiné změny vyhrazena.

 

Vaše zážitky

Na naší letní dovolené na Šumavě jsme si nemohli nechat ujít Stezku v korunách stromů. Menší zajížďka z Čenkovy Pily až na Lipno rozhodně stála za to. Největším zážitkem byla pro nás jednoznačně jízda dolů tobogánem !!! Pokud se zase někdy vydáme na Šumavu, určitě se vrátíme i na Stezku v korunách stromů na Lipně, doporučujeme všem návštěvu a hlavně nezapomenutelnou jízdu tobogánem ... :-* :-* :-* JB

Jitka Bulířová

Můj včerejší lipenský zážitek byl už samotný vstup do lipenského parku...dívat se na tu nádheru a spoustu atrakcí pro děti i dospělé.... Přijela jsem se podívat na vystoupení skupiny New Rangers ...a největším zážitkem pro mě bylo i osobní setkání s legendou Jirkou Weisserem :-)

Libuše Návorková

Lipno.... Prostě božííííí!

Jan Markovič

Na Lipno jezdíme již několikátým rokem a vždy se těšíme co je zde nového. I když není nejlepší počasí je zde velké množství indoorových aktivit. Letos nás Lipno navíc překvapilo super zážitkem - zamrzlou přehradou. Co dokáže led nadělat radosti :-)

Jan Bartoš

Na Lipno jsme se vydali s celou rodinou na pololetní prázdniny. Náš prcek Adámek se tu naučil lyžovat i díky lysakovi Foxikovi... Odpoledne už brázdil modrou sjezdovku a dokonce se rozčiloval, že už ve čtyři končí lyžování a musíme na pokoj. Díky moc za nádherné zážitky jak z lyžování, tak i ze Stezky korunami stromů, Bobovky i procházky po přehradě, úžasné místo na rodinnou dovolenou, super lidičky, nádherné vyžití... Na tuhle dovču nikdy nezapomeneme! Perfektní nápad je půjčení bot a hlídání lyží, využili jsme a za nás naprosto skvělý tah...

Zdeňka Hlaváčková

Partneři

Obec Lipno nad Vltavou
Lipno Card
Innogy
Stezka korunami stromů Lipno
Turistický spolek Lipensko
30.4.2017 Slavnostní zahájení sezony Království lesa