Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace

Pokračovat
Autobus Irizar i8
Lipno.info - zážitky a ubytování pro rodiny s dětmi Skiareál Doprava do areálu Busem na Lipno

Busem na Lipno

Bus RegioJet

  • od 1.3. můžete dojet na Lipno pohodlně autobusy RegioJet
  • autobusy jezdí na trase Praha – Č. Budějovice – Č. Krumlov – Černá v Pošumaví – Lipno nad Vltavou 2x denně každý den
  • Jízdenky můžete online zakoupit zde
Regio Jet

Jízdní řády

Směr Lipno Čas
Praha, Na Knížecí 6:00
Písek, aut.n., st. 12 7:20
České Budějovice, aut. n. 8:15
Český Krumlov, Špičák 8:50
Český Krumlov, aut.n. 8:55
Černá v Pošumaví, Černá v Pošumaví 9:20
Frymburk, Frymburk 9:35
Skiareál Lipno 9:45
Směr Lipno Čas
Praha, Na Knížecí 12:00
Písek, aut.n., st. 12 13:20
České Budějovice, aut. n. 14:15
Český Krumlov, Špičák 14:50
Český Krumlov, aut.n. 14:55
Rožmberk n. Vlt., nám. 15:30
Vyšší Brod, nám. 15:45
Loučovice, Loučovice 15:55
Lipno n. Vlt., přístaviště 16:05
Skiareál Lipno 16:10
Směr Praha Čas
Lipno n. Vlt., přístaviště 10:40
Skiareál Lipno 10:45
Loučovice, Loučovice 10:55
Vyšší Brod, nám. 11:05
Rožmberk n. Vlt., nám. 11:20
Český Krumlov, aut.n. 11:50
Český Krumlov, Špičák 12:05
České Budějovice, aut. n. 12:30
Písek, aut. n. 13:30
Praha, Na Knížecí 14:55
Směr Praha Čas
Skiareál Lipno 17:05
Frymburk, Frymburk 17:15
Černá v Pošumaví, Černá v Pošumaví 17:30
Český Krumlov, aut.n. 17:50
Český Krumlov, Špičák 18:05
České Budějovice, aut. n. 18:30
Písek, aut. n. 19:30
Praha, Na Knížecí 20:55

Víkendový skibus

  • Trasa České Budějovice – Lipno nad Vltavou, GW BUS a.s.
  • Skibus jezdí pouze o víkendech
  • Podporujeme ekologickou dopravu do areálu, proto přispíváme slevou 30% na jednodenní skipas na tento hromadný způsob dopravy
  • Lístky můžete online zakoupit zde

Jízdní řády

Směr Lipno Čas Cena
České Budějovice, aut. nádr., nást. 33 7:20 70 Kč
Dolní Třebonín, rozc. Věncova Hora 7:37 55 Kč
Český Krumlov, Špičák 7:55 46 Kč
Kájov, hl.sil. 8:00 42 Kč
Hořice na Šumavě 8:10 32 Kč
Černá v Pošumaví 8:20 30 Kč
Frymburk 8:33 20 Kč
Skiareál Lipno 8:45  
Směr České Budějovice Čas Cena
Skiareál Lipno 16:30 70 Kč
Frymburk 16:39 55 Kč
Černá v Pošumaví 16:50 46 Kč
Hořice na Šumavě 17:00 42 Kč
Kájov, hl. sil. 17:08 32 Kč
Český Krumlov, Špičák 17:15 30 Kč
Dolní Třebonín, rozc. Věncova Hora 17:24 20 Kč
České Budějovice, aut.nádr., nást. 33 17:50  

Práva na změny v důsledku tiskové chyby či jiné změny vyhrazena.

 

Vaše zážitky

Obří slalom je v zahraničí běžná věc. Byla to věc, která mi na Lipně chyběla. Jen tak dál a hlavně ho tam nechte i v roce 2017.

Ladislav Lukšík

Cesta do pravěku, parádní, jako živí....

Ilona Hřebřinová

Lipno nás nepřestává bavit!

Libuše Fíková

Nezapomenutelný zážitek jsme měli s rodinou v království lesa,dětičky si to super užily, všem vřele tento výlet doporučuji

Ivana Vítková

Výlet na Stezku korunami stromů a byl to mě a manželku nevšední zážitek. Moc pěkné!

Milan Gregor

Partneři

Obec Lipno nad Vltavou
Lipno Card
Innogy
Stezka korunami stromů Lipno
Turistický spolek Lipensko
Staň se instruktorem na LipněStaň se instruktorem na Lipně