Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace

Pokračovat
Leo
Lipno.info - zážitky a ubytování pro rodiny s dětmi Skiareál Doprava do areálu Busem na Lipno

Busem na Lipno

Banner Leo Express

Skibus Leo Express

  • Vydejte na Lipno na jednodenní lyžování pohodlným autobusem Leo Express a získejte slevu 30% na skipas do Skiareálu Lipno
  • Autobusem se můžete vydat v pondělí, úterý nebo středu a nástupními stanicemi jsou Praha, České Budějovice a Český Krumlov
  • Studenti mají možnost získat další výhody, držitelé karty ISIC dostanou kromě 10% slevy na jízdenku slevu 50 % na jednodenní skipas
  • Jízdenky můžete online zakoupit zde
Leo Express

Jízdní řády

Směr Lipno/ LEB 9750A Čas
Praha ÚAN Florenc 7:20
Praha, hl.n. (BUS) 7:30
České Budějovice, aut. n. 9:35
Český Krumlov, Špičák 10:05
Český Krumlov, aut.n. 10:12
Skiareál Lipno 10:48
Lipno n. Vlt., přístaviště 10:50
Směr Lipno/ LEB 9767A Čas
Lipno n. Vlt., přístaviště 16:15
Skiareál Lipno 16:20
Český Krumlov, aut.n. 17:00
Český Krumlov, Špičák 17:10
České Budějovice, aut. n. 17:45
Praha, hl.n. (BUS) 19:50

Skibus RegioJet

  • od 1.3. můžete dojet na Lipno pohodlně autobusy RegioJet
  • autobusy jezdí na trase Praha – Č. Budějovice – Č. Krumlov – Černá v Pošumaví – Lipno nad Vltavou 2x denně každý den
  • Jízdenky můžete online zakoupit zde
Regio Jet

Jízdní řády

Směr Lipno Čas
Praha, Na Knížecí 6:00
Písek, aut.n., st. 12 7:20
České Budějovice, aut. n. 8:15
Český Krumlov, Špičák 8:50
Český Krumlov, aut.n. 8:55
Černá v Pošumaví, Černá v Pošumaví 9:20
Frymburk, Frymburk 9:35
Skiareál Lipno 9:45
Směr Lipno Čas
Praha, Na Knížecí 12:00
Písek, aut.n., st. 12 13:20
České Budějovice, aut. n. 14:15
Český Krumlov, Špičák 14:50
Český Krumlov, aut.n. 14:55
Rožmberk n. Vlt., nám. 15:30
Vyšší Brod, nám. 15:45
Loučovice, Loučovice 15:55
Lipno n. Vlt., přístaviště 16:05
Skiareál Lipno 16:10
Směr Praha Čas
Lipno n. Vlt., přístaviště 10:40
Skiareál Lipno 10:45
Loučovice, Loučovice 10:55
Vyšší Brod, nám. 11:05
Rožmberk n. Vlt., nám. 11:20
Český Krumlov, aut.n. 11:50
Český Krumlov, Špičák 12:05
České Budějovice, aut. n. 12:30
Písek, aut. n. 13:30
Praha, Na Knížecí 14:55
Směr Praha Čas
Skiareál Lipno 17:05
Frymburk, Frymburk 17:15
Černá v Pošumaví, Černá v Pošumaví 17:30
Český Krumlov, aut.n. 17:50
Český Krumlov, Špičák 18:05
České Budějovice, aut. n. 18:30
Písek, aut. n. 19:30
Praha, Na Knížecí 20:55

Víkendový skibus

  • Trasa České Budějovice – Lipno nad Vltavou, GW BUS a.s.
  • Skibus jezdí pouze o víkendech
  • Podporujeme ekologickou dopravu do areálu, proto přispíváme slevou 30% na jednodenní skipas na tento hromadný způsob dopravy
  • Lístky můžete online zakoupit zde

Jízdní řády

Směr Lipno Čas Cena
České Budějovice, aut. nádr., nást. 33 7:20 70 Kč
Dolní Třebonín, rozc. Věncova Hora 7:37 55 Kč
Český Krumlov, Špičák 7:55 46 Kč
Kájov, hl.sil. 8:00 42 Kč
Hořice na Šumavě 8:10 32 Kč
Černá v Pošumaví 8:20 30 Kč
Frymburk 8:33 20 Kč
Skiareál Lipno 8:45  
Směr České Budějovice Čas Cena
Skiareál Lipno 16:30 70 Kč
Frymburk 16:39 55 Kč
Černá v Pošumaví 16:50 46 Kč
Hořice na Šumavě 17:00 42 Kč
Kájov, hl. sil. 17:08 32 Kč
Český Krumlov, Špičák 17:15 30 Kč
Dolní Třebonín, rozc. Věncova Hora 17:24 20 Kč
České Budějovice, aut.nádr., nást. 33 17:50  

Práva na změny v důsledku tiskové chyby či jiné změny vyhrazena.

 

Vaše zážitky

Lipno je super!! Jdeme na brusle a do Fox parku!! Hurrrrra!!

Oksana Smola

Od kdy by se mělo dítě začít učit lyžovat? Dcera stála poprvé ve Fox parku na lyžích ve čtyřech a letos už drandila po lipenských sjezdovkách jako skoroprofesionál. Zvlášť byla pyšná na to, že tentokrát měla poprvé i hůlky. Chybí jí už jen pokořit "černou!, a bude mít cely areál "v kapse". No a mladší syn si letos odbyl lyžařskou premiéru - kde jinde, než v osvědčeném Fox parku pod dohledem lyšáka a pod perfektním vedením instruktora Petra. Největší odměnou byly našemu "špuntovi" nejen milované lentilky, ale hlavně možnost se po každé lekci svézt s tátou nahoru na svah lanovkou. A kdo ví, třeba už příští rok taky bude trénovat na Jezerní. Takže kdy se začít učit lyžovat je vlastně jedno. Mnohem důležitější je otázka "KDE"? A tady to Lipno vyhrává na celé čáře! P.S. celá rodina teď láme mne, abych to taky zkusila, tak snad do příští návštěvy Lipna naberu dost odvahy:-).

Magda Hradilová

Naprosto luxusní vánoční lyžovačka, sluníčko, ani noha:) A ježdění po varhánkách přímo za rolbou:) Zakončeno řízkem a hranolkama u yettyho:) Se synem jsme si to parádně užili!!!

Lenka Novotná

Po dlouhé době na Lipně a rovnou na Olympiádě! Cenu za rychlost asi nezískáme, ale za komické nastupování a vystupování (včetně mlácení pádlem do hlavy) bychom mohli mít zlatou! ;-)

Aneta Patáková

Moc dekujeme za nadherne straveny tyden ve Skiarealu Lipno. Velke DIKY patri hlavne instruktorskemu tymu, konkretne Vladce Hanzove, ktera nasi triletou dceru po trech dnech lyzovani naucila sjizdet slalom na jezerni sjezdovce tak rychle, ze se jeji vykon rovnal druhemu mistu stupnu vytezu (pokud by tedy projela vsechny branky :-)), a Honzovi Malemu za jeho trpelivost s nasim petiletym synem :-). Moc dekujeme take lisce a lisakovi Foxovi za podporu a motivaci nekoncicim mnozstvim bonbonku :-). Moc jsme si to uzili a tesime se na priste!

Petra Radostova

Partneři

Obec Lipno nad Vltavou
Lipno Card
Stezka korunami stromů Lipno
Turistický spolek Lipensko
Řekněte si o kartu u svého ubytovatele