Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace

Pokračovat
Leo
Lipno.info - zážitky a ubytování pro rodiny s dětmi Skiareál Doprava do areálu Busem na Lipno

Busem na Lipno

Banner Leo Express

Skibus Leo Express

  • Vydejte na Lipno na jednodenní lyžování pohodlným autobusem Leo Express a získejte slevu 30% na skipas do Skiareálu Lipno
  • Autobusem se můžete vydat v pondělí, úterý nebo středu a nástupními stanicemi jsou Praha, České Budějovice a Český Krumlov
  • Studenti mají možnost získat další výhody, držitelé karty ISIC dostanou kromě 10% slevy na jízdenku slevu 50 % na jednodenní skipas
  • Jízdenky můžete online zakoupit zde
Leo Express

Jízdní řády

Směr Lipno/ LEB 9750A Čas
Praha ÚAN Florenc 7:20
Praha, hl.n. (BUS) 7:30
České Budějovice, aut. n. 9:35
Český Krumlov, Špičák 10:05
Český Krumlov, aut.n. 10:12
Skiareál Lipno 10:48
Lipno n. Vlt., přístaviště 10:50
Směr Lipno/ LEB 9767A Čas
Lipno n. Vlt., přístaviště 16:15
Skiareál Lipno 16:20
Český Krumlov, aut.n. 17:00
Český Krumlov, Špičák 17:10
České Budějovice, aut. n. 17:45
Praha, hl.n. (BUS) 19:50

Skibus RegioJet

  • od 1.3. můžete dojet na Lipno pohodlně autobusy RegioJet
  • autobusy jezdí na trase Praha – Č. Budějovice – Č. Krumlov – Černá v Pošumaví – Lipno nad Vltavou 2x denně každý den
  • Jízdenky můžete online zakoupit zde
Regio Jet

Jízdní řády

Směr Lipno Čas
Praha, Na Knížecí 6:00
Písek, aut.n., st. 12 7:20
České Budějovice, aut. n. 8:15
Český Krumlov, Špičák 8:50
Český Krumlov, aut.n. 8:55
Černá v Pošumaví, Černá v Pošumaví 9:20
Frymburk, Frymburk 9:35
Skiareál Lipno 9:45
Směr Lipno Čas
Praha, Na Knížecí 12:00
Písek, aut.n., st. 12 13:20
České Budějovice, aut. n. 14:15
Český Krumlov, Špičák 14:50
Český Krumlov, aut.n. 14:55
Rožmberk n. Vlt., nám. 15:30
Vyšší Brod, nám. 15:45
Loučovice, Loučovice 15:55
Lipno n. Vlt., přístaviště 16:05
Skiareál Lipno 16:10
Směr Praha Čas
Lipno n. Vlt., přístaviště 10:40
Skiareál Lipno 10:45
Loučovice, Loučovice 10:55
Vyšší Brod, nám. 11:05
Rožmberk n. Vlt., nám. 11:20
Český Krumlov, aut.n. 11:50
Český Krumlov, Špičák 12:05
České Budějovice, aut. n. 12:30
Písek, aut. n. 13:30
Praha, Na Knížecí 14:55
Směr Praha Čas
Skiareál Lipno 17:05
Frymburk, Frymburk 17:15
Černá v Pošumaví, Černá v Pošumaví 17:30
Český Krumlov, aut.n. 17:50
Český Krumlov, Špičák 18:05
České Budějovice, aut. n. 18:30
Písek, aut. n. 19:30
Praha, Na Knížecí 20:55

Víkendový skibus

  • Trasa České Budějovice – Lipno nad Vltavou, GW BUS a.s.
  • Skibus jezdí pouze o víkendech
  • Podporujeme ekologickou dopravu do areálu, proto přispíváme slevou 30% na jednodenní skipas na tento hromadný způsob dopravy
  • Lístky můžete online zakoupit zde

Jízdní řády

Směr Lipno Čas Cena
České Budějovice, aut. nádr., nást. 33 7:20 70 Kč
Dolní Třebonín, rozc. Věncova Hora 7:37 55 Kč
Český Krumlov, Špičák 7:55 46 Kč
Kájov, hl.sil. 8:00 42 Kč
Hořice na Šumavě 8:10 32 Kč
Černá v Pošumaví 8:20 30 Kč
Frymburk 8:33 20 Kč
Skiareál Lipno 8:45  
Směr České Budějovice Čas Cena
Skiareál Lipno 16:30 70 Kč
Frymburk 16:39 55 Kč
Černá v Pošumaví 16:50 46 Kč
Hořice na Šumavě 17:00 42 Kč
Kájov, hl. sil. 17:08 32 Kč
Český Krumlov, Špičák 17:15 30 Kč
Dolní Třebonín, rozc. Věncova Hora 17:24 20 Kč
České Budějovice, aut.nádr., nást. 33 17:50  

Práva na změny v důsledku tiskové chyby či jiné změny vyhrazena.

 

Vaše zážitky

Nejhezčí zážitek měla 10 letá dcera, protože našla svou nejvýše schovanou kešku na alpské vyhlídce, na kterou vyjela na kole. Je dobrá.

Zdeňka Balšánková

U vas je krasně bez ohledu na počasí.I když je deštivo...přeci nejsme z cukru. Rádi se sem vracíme.

Yveta Machová

Každý večer jsme s kamarádkami chodily cvičit jógu při západu slunce. A největší zážitek? Když se nám jeden večer podařilo vytáhnout na pláž na jógu celou chatu. A to všechny včetně dětí a chlapů. :) byla to sranda, užili jsme si to a budeme na to dlouho vzpomínat!

Veronika Petrželová

Je tomu sice už pár let, ale byl to můj nejkrásnější víkend a na Lipně, vyhrané závody a spousta legrace. https://youtu.be/B6DNpgD3L9g

Alexandr Sidor

Lyžařská sezona zahájena ve Skiareálu na Lipně. Super lyžovačka na upravených sjezdovkách a žádné fronty na lanovkách.

Tereza Straková

Partneři

Obec Lipno nad Vltavou
Lipno Card
Innogy
Stezka korunami stromů Lipno
Turistický spolek Lipensko
Výhodně na Stezku a do KrálovstvíVýhodně na Stezku a do Království