Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace

Pokračovat
Autobus Irizar i8
Lipno.info - zážitky a ubytování pro rodiny s dětmi Skiareál Doprava do areálu Busem na Lipno

Busem na Lipno

Bus RegioJet

  • od 1.3. můžete dojet na Lipno pohodlně autobusy RegioJet
  • autobusy jezdí na trase Praha – Č. Budějovice – Č. Krumlov – Černá v Pošumaví – Lipno nad Vltavou 2x denně každý den
  • Jízdenky můžete online zakoupit zde
  • Podporujeme ekologickou dopravu do areálu, proto přispíváme slevou 30% na jednodenní skipas na tento hromadný způsob dopravy
Regio Jet

Jízdní řády

Směr Lipno Čas
Praha, Na Knížecí 6:00
Písek, aut.n., st. 12 7:20
České Budějovice, aut. n. 8:15
Český Krumlov, Špičák 8:50
Český Krumlov, aut.n. 8:55
Černá v Pošumaví, Černá v Pošumaví 9:20
Frymburk, Frymburk 9:35
Skiareál Lipno 9:45
Směr Lipno Čas
Praha, Na Knížecí 12:00
Písek, aut.n., st. 12 13:20
České Budějovice, aut. n. 14:15
Český Krumlov, Špičák 14:50
Český Krumlov, aut.n. 14:55
Rožmberk n. Vlt., nám. 15:30
Vyšší Brod, nám. 15:45
Loučovice, Loučovice 15:55
Lipno n. Vlt., přístaviště 16:05
Skiareál Lipno 16:10
Směr Praha Čas
Lipno n. Vlt., přístaviště 10:40
Skiareál Lipno 10:45
Loučovice, Loučovice 10:55
Vyšší Brod, nám. 11:05
Rožmberk n. Vlt., nám. 11:20
Český Krumlov, aut.n. 11:50
Český Krumlov, Špičák 12:05
České Budějovice, aut. n. 12:30
Písek, aut. n. 13:30
Praha, Na Knížecí 14:55
Směr Praha Čas
Skiareál Lipno 17:05
Frymburk, Frymburk 17:15
Černá v Pošumaví, Černá v Pošumaví 17:30
Český Krumlov, aut.n. 17:50
Český Krumlov, Špičák 18:05
České Budějovice, aut. n. 18:30
Písek, aut. n. 19:30
Praha, Na Knížecí 20:55

Skibus z Českých Budějovic

  • Trasa České Budějovice – Lipno nad Vltavou
  • Skibus z Českých Budějovic jezdí o víkendu a ve svátek a jarních prázdninách v Č.Budějovicích, trasa od Černé z Pošumaví - Lipno nad Vltavou je zdarma a jezdí každý den
  • Podporujeme ekologickou dopravu do areálu, proto přispíváme slevou 30% na jednodenní skipas na tento hromadný způsob dopravy

Jízdní řády

Směr Lipno Čas
   
České Budějovice, aut. nádr., nást. 1 7:05
Boršov n. Vlt., žel. st. MHD 7:15
Český Krumlov, Špičák 7:35
Hořice na Šumavě 7:50
Černá v Pošumaví 8:08
Černá v Pošumaví, Plánička 8:10
Frymburk, Milná 8:14
Frymburk, tábor 8:20
Frymburk 8:22
Lipno nad Vltavou, Kobylnice, chaty 8:30
Lipno nad Vltavou, Skiareál Lipno, lanovka 8:35
Směr České Budějovice Čas
Lipno nad Vltavou, Skiareál Lipno, lanovka 16:35
Lipno nad Vltavou, Kobylnice, chaty 16:40
Frymburk 16:49
Frymburk, tábor 16:52
Frymburk, Milná 16:53
Černá v Pošumaví, Plánička 17:01
Černá v Pošumaví 17:03
Hořice na Šumavě 17:20
Český Krumlov, Špičák 17:35
Boršov nad Vltavou, žel.st. MHD 17:50
České Budějovice 18:05

Práva na změny v důsledku tiskové chyby či jiné změny vyhrazena.

 

Vaše zážitky

Vzali jsme na Lipno starší paní, která zde pobývala před lety jako malá a jelikož to byl její sen se vrátit, vzali jsme ji na Stezku a svezla se lanovkou. Za cca půl roku zemřela, takže to byl asi její hezký zážitek, ale i náš.

Jakub Šťástka

Super relax mezi lesy se skvělým vyžitím jako je lyžování či výlet na loďce.

Jakub Tribula

Z Lipna máme zážitek poněkud deštivý :) . Nicméně i přes nepřízeň počasí můžeme Lipno doporučit i rodinám s malými dětmi. Vždy se dá někam vyrazit.

Veronika Válková

Dobrý den..Dnešní dopolední lyžování bylo nejkrásnější jaké jsme kdy na Lipně zažili.Ráno 10 cm čerstvého prašanu,sněhová vánice,bílá tma.modrá obloha.Sjezdovky fantastické,upravené částečně takže kdo chtěl do prašanu tak si také užil.Sjezdovky poloprázdné,bez front na lanovkách. Poté oběd na Chatě Lanovka,byl výborný a personál milí a ochotný.Ceny v normálu.

Jan Cais

Už několikátý rok jezdím s dcerou a třemi vnoučaty v zimě na Lipno. Hlavně pro děti je to tam super. Postupně se tam všechny učí základům lyžování od skupinové školky, přes individuální výuku až k samostatnému ježdění. Skvělé je i to, že lyžování jde snadno prostřídat s dalšími aktivitami - bazénem, procházkou po Stezce, bruslením na jezeře, hopsariem.. Děti ani letos nechtěly Lipno vyměnit za nabízený pobyt pro změnu jinde, což je asi největší důkaz atraktivnosti

Natalie Ottová

Partneři

Obec Lipno nad Vltavou
Lipno Card
Innogy
Stezka korunami stromů Lipno
Turistický spolek Lipensko