Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace

Pokračovat
Amenity Sport Arena Lipno - wellness
« Zpět na všechny zážitky
Lipno.info - zážitky a ubytování pro rodiny s dětmi Zážitky Amenity Sport Arena Lipno - wellness

Amenity Sport Arena Lipno - wellness


Potřebný čas alespoň 1 hod.


Doporučujeme celoročně


Restaurace


Za každého počasí


Zážitek je vhodný pro rodiny

Amenity Sport Arena Lipno - wellness

Načerpejte energii v největším wellness centru na Lipně. Tělo si můžete prohřát ve finské nebo bylinné sauně či v parní lázni. K dispozici jsou tři profesionální vířivé vany, Kneippův chodník pro masáž nohou, sluneční louka či vyhřívaná lehátka s výhledem na Lipno pro prohřátí celého těla.

Kontakty

Lipno nad Vltavou
Telefon: +420 380 731 778, +420 725 991 991
WWW: http://lipno.amenity.cz/

Výhody s Lipno.card

20 %

Typ výhody: opakovaně

Fotogalerie zážitku

Amenity Sport Arena Lipno - wellness
Amenity Sport Arena Lipno - wellness
Amenity Sport Arena Lipno - wellness
Amenity Sport Arena Lipno - wellness
Amenity Sport Arena Lipno - wellness
 

Vaše zážitky

....s dcerkou jsme měli 7.1. 2018 štěstí na úžasnou instruktorku, paní Jitušku Miglovou...při koupi kurzu pro malou jsme si nevšimly, že nám byl vystaven až na druhý den, paní Jitka ale vše vyřídila přímo ze stanoviště a poté se dcerky ujala...dcerka ale dostala velkou trému , což nebyl pro paní Miglovou problém, zachovala klid a po pár minutách se již dcerka smála a přestala se "bát". Musím paní Jitce "vyseknout poklonu" za scela profi přístup, který byl ale zároveň velmi vřelý a uvolněný plný srandy. Každý další by to asi již po "pár" minutách vzdal. Já jsem byla moc šťastná, že dcerka po hodině a půl krásně jezdila a už se těší na další kurzy a strachu se zbavila. Děkujeme moc!!!!

Denisa Ungrová

Jako holka jsme se jmenovala Lipenská a dcera se na Lipně naučila lyžovat. Na vždy bude Lipno srdcová záležitost. Každý rok se vracíme.

Jana Koubková Nováková

Jeden zážitek je málo, na Lipně se denně dá zažít spousta zážitků ;) také je potřeba spousta peněz :D ale stojí to za to. Letos jsme si konečně půjčili i svou loďku z marina Lipno, bylo to krásné mohli jsme se projet skoro až k hrázi či naopak a hlavně kluci byli šťastní že si mohli zařídit loďku. Jinak jezdíme také hodně na kolech a možná trochu škoda, že né všechny atrakce jsou otevřené až v červenci a srpnu a ne už i v červnu ale jezdíme sem pravidelně min dvakrát ne-li třikrát protože i zima je zde nádherná :) jezdíme sem moc rádi a už teď se těšíme na další návštěvu ;)

Jan Vycpálek

Na Lipno jezdím celý rok,protože bydlím blízko,chodím se v létě koupat,procházím se ,fotím a dělám videa,Lipno je prostě superrr....různé akce pro děti ,můžete potkat i velblouda a lamu,zpěváky,herce atd...

Vlasta Slípková

Království lesa je jedním slovem nádherné.

Lucie Sperlova

Partneři

Obec Lipno nad Vltavou
Lipno Card
Innogy
Stezka korunami stromů Lipno
Turistický spolek Lipensko
Kooperativa