Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace

Pokračovat
Lipno.info - zážitky a ubytování pro rodiny s dětmi Zážitky Golfpark Böhmerwald - Šumava

Golfpark Böhmerwald - Šumava


Doporučujeme od jara do podzimu


Aktivita vhodná jako kardio cvičení


Zábava na celý den


Novinka

www.boehmerwaldgolf.at

A: A- 4161 Ulrichsberg, Seitelschlag 50

T: +430 664 4512 900

 

Šumava je jedním z nejlépe udržovaných golfových areálů v celém Rakousku, nachází se bezprostředně za hranicemi v hornorakouské obci Ulrichsberg. Dojezdová doba z Lipna nad Vltavou je 40 minut. Doporučujeme vám předem si zarezervovat Tee – time případně i golfové autíčko. Navštivte také naši restauraci s rakouskou kuchyní, rakouským vínem a podomácku vyráběnými sladkými chody.

Výhody s Lipno.card

20 %

Forma slevy
-20% na denní gree free

Více o Lipno.card Objednat Lipno.card

 

Vaše zážitky

Zážitek byl v tom, že už nejme nejmladší a jely jsme letos poprvé a holky říkají v autě "dáme 2-3 hod to bude stačit", ale u kasy, že to je škoda a bylo z toho napoprvé celodenní lyžování! Kupodivu celé tělo nebolelo jen tak trošku nožky. :)

Hana Šmalinská

Lipno = super lyžovačka kousek od baráku...

Petra Sojková

Lipno nás baví v létě i v zimě. Vždy se tam těšíme a snažíme si užít pobyt. Naše rodina se cítí na Lipně spokojeně a šťastně.

Klára Netuková

Na lipno jezdíme každý rok, máme to jako takový rodinný zvyk. Je to hezké když se všichni sejdeme a trávíme společný čas na lyžích. Většina lidí ode mě čeká, že napíšu následující: ,,Nejkrásnější chvilka na lyžích byla na lanovce. S mým milovaným jsme byli uprostřed cesty a očarovala nás okolní příroda, ty zasněžený lesy to sluníčko zapadající za mraky. A v tom okamžiku jsme si dali pusu".

Dominika Šimková

Lyžování a dovádění s lišákem FOXEM na Lipně je nejlepší !!!! Už teď se těšíme na další sezónu :-)

Marek Hanta

Partneři

Obec Lipno nad Vltavou
Lipno Card
Innogy
Stezka korunami stromů Lipno
Turistický spolek Lipensko