Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace

Pokračovat
Lipno.info - zážitky a ubytování pro rodiny s dětmi Zážitky Golfpark Böhmerwald - Šumava

Golfpark Böhmerwald - Šumava


Doporučujeme od jara do podzimu


Aktivita vhodná jako kardio cvičení


Zábava na celý den


Novinka

www.boehmerwaldgolf.at

A: A- 4161 Ulrichsberg, Seitelschlag 50

T: +430 664 4512 900

 

Šumava je jedním z nejlépe udržovaných golfových areálů v celém Rakousku, nachází se bezprostředně za hranicemi v hornorakouské obci Ulrichsberg. Dojezdová doba z Lipna nad Vltavou je 40 minut. Doporučujeme vám předem si zarezervovat Tee – time případně i golfové autíčko. Navštivte také naši restauraci s rakouskou kuchyní, rakouským vínem a podomácku vyráběnými sladkými chody.

Výhody s Lipno.card

20 %

Forma slevy
-20% na denní gree free

Více o Lipno.card Objednat Lipno.card

 

Vaše zážitky

....s dcerkou jsme měli 7.1. 2018 štěstí na úžasnou instruktorku, paní Jitušku Miglovou...při koupi kurzu pro malou jsme si nevšimly, že nám byl vystaven až na druhý den, paní Jitka ale vše vyřídila přímo ze stanoviště a poté se dcerky ujala...dcerka ale dostala velkou trému , což nebyl pro paní Miglovou problém, zachovala klid a po pár minutách se již dcerka smála a přestala se "bát". Musím paní Jitce "vyseknout poklonu" za scela profi přístup, který byl ale zároveň velmi vřelý a uvolněný plný srandy. Každý další by to asi již po "pár" minutách vzdal. Já jsem byla moc šťastná, že dcerka po hodině a půl krásně jezdila a už se těší na další kurzy a strachu se zbavila. Děkujeme moc!!!!

Denisa Ungrová

Lipno je krásné místo a to ať v létě či zimně. Je tedy pravda že ho mám radši v zimních měsících ....... mimo lyžování musím kladně ohodnotit i nabídku jídel. Když se totiž dobře najíte hned je den krásnější........... :)

Jan Tesař

Moc hezky výlet!

Petr Straka

Naposledy jsem tu byl před 30-ti lety, letos jsem vyrazil s vnoučkem a nestačil jsem se divit. Prostě nádhera a těch možností, od koupání, po stezku, bobovou dráhu a aquaparku (a samozřejmě i šlapadla). Na vše jsem se těšil stejně jako on. Tak mám v plánu určitě se ještě letos vrátit :)

Václav Mařík

Na Lipno jezdíme pravidelně a vnoučaty a moc se nám tam líbí. Vnoučata se učí lyžovat a sledují jak se okolo nich pohybuje známý Lišák. Sice první setkání bylo trochu strachu ,ale dnes je již vše v pohodě a děti se s ním fotí. V létě využíváme bobovou dráhu,která je perfektní.

Vlasta Plevková

Partneři

Obec Lipno nad Vltavou
Lipno Card
Innogy
Stezka korunami stromů Lipno
Turistický spolek Lipensko
Kooperativa