Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace

Pokračovat
Kapří hranolky podle originální receptury
« Zpět na všechny zážitky
Lipno.info - zážitky a ubytování pro rodiny s dětmi Zážitky Kapří hranolky podle originální receptury

Kapří hranolky podle originální receptury


Restaurace


Přístup bez bariér


Za každého počasí


Toalety v místě

Kapří hranolky podle originální receptury

Ochutnejte u nás nezaměnitelný rodinný recept! 

Tuto třeboňskou specialitu připravili jako první majitelé restaurace Šupina Jitka a Pavel Müllerovi spolu s šéfkuchařem. Nečekali ovšem, že se stane základním kamenem jídelního lístku a jedním ze symbolů restaurací Šupina a Šupinka. Receptura na kapří hranolky se stala rodinným tajemstvím, které je velmi střežené a zná ho jen úzký kolektiv restaurace Šupina a Šupinka.

A právě tyto originální kapří hranolky můžete ochutnat v Restauraci Lanovka (nebo v létě také v Restauraci Modřín). Díky blízké spolupráci s majiteli Šupiny a Šupinky jsme kromě nich jediní v republice, u koho si na této specialitě můžete pochutnat.

Smažené kapří filetky jsou jedinečné způsobem přípravy a speciální směsí koření, ve které se marinují. Nenajdete v nich kosti, pouze čerstvé maso třeboňských kaprů. Podáváme vám je se šťouchanými brambory.

Dopřejte si unikátní pochoutku. Nejezte jinde náhražky, dejte si u nás originál!

Dobrou chuť!

 

Vaše zážitky

U vas se letos nase dvojcatka naucila lyzovat ;) dvojcatkum jsou 3 roky a jedine u vas jsou na tyto prcky idealni podminky jak k uceni lyzovani, tak k jinym super aktivitam. A uz vzdy to bude tak ,, nase dvojcatka se naucila lyzovat na Lipne" drkujem ;)

Petra Kunzova

Království lesa je jedním slovem nádherné.

Lucie Sperlova

Můj včerejší lipenský zážitek byl už samotný vstup do lipenského parku...dívat se na tu nádheru a spoustu atrakcí pro děti i dospělé.... Přijela jsem se podívat na vystoupení skupiny New Rangers ...a největším zážitkem pro mě bylo i osobní setkání s legendou Jirkou Weisserem :-)

Libuše Návorková

Je to krásná procházka a bezva výhled do okolí :-)

Renata Podzimková

Ahoj lipno, sice jsem ještě prcek, ale i tak mě tatínek vzal na rodinou bobovou dráhu. Měl jsem blesky v očích a chtěl jsem řídit, ale tatínek mi to nepůjčil a ještě brzdil :)

Martin Kořán

Partneři

Obec Lipno nad Vltavou
Lipno Card
Innogy
Stezka korunami stromů Lipno
Turistický spolek Lipensko
Kooperativa