Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace

Pokračovat
Kapří hranolky podle originální receptury
« Zpět na všechny zážitky
Lipno.info - zážitky a ubytování pro rodiny s dětmi Zážitky Kapří hranolky podle originální receptury

Kapří hranolky podle originální receptury


Restaurace


Přístup bez bariér


Za každého počasí


Toalety v místě

Kapří hranolky podle originální receptury

Ochutnejte u nás nezaměnitelný rodinný recept! 

Tuto třeboňskou specialitu připravili jako první majitelé restaurace Šupina Jitka a Pavel Müllerovi spolu s šéfkuchařem. Nečekali ovšem, že se stane základním kamenem jídelního lístku a jedním ze symbolů restaurací Šupina a Šupinka. Receptura na kapří hranolky se stala rodinným tajemstvím, které je velmi střežené a zná ho jen úzký kolektiv restaurace Šupina a Šupinka.

A právě tyto originální kapří hranolky můžete ochutnat v Restauraci Lanovka (nebo v létě také v Restauraci Modřín). Díky blízké spolupráci s majiteli Šupiny a Šupinky jsme kromě nich jediní v republice, u koho si na této specialitě můžete pochutnat.

Smažené kapří filetky jsou jedinečné způsobem přípravy a speciální směsí koření, ve které se marinují. Nenajdete v nich kosti, pouze čerstvé maso třeboňských kaprů. Podáváme vám je se šťouchanými brambory.

Dopřejte si unikátní pochoutku. Nejezte jinde náhražky, dejte si u nás originál!

Dobrou chuť!

 

Vaše zážitky

KRÁSNÁ LYŽOVAČKA,,,děkujeme za úpravu sjezdovek

Hana Šmalinská

super

Jan Helis

Lipno překrásné v každém období, jezdím sem od malička, každý rok musím Lipno vidět i v zimě i v létě, nejkrásnější místo , co znám

jiřina brabcová

Zážitek byl v tom, že už nejme nejmladší a jely jsme letos poprvé a holky říkají v autě "dáme 2-3 hod to bude stačit", ale u kasy, že to je škoda a bylo z toho napoprvé celodenní lyžování! Kupodivu celé tělo nebolelo jen tak trošku nožky. :)

Hana Šmalinská

Zatímco starší syn lyžoval s manželem, mladší byl nadšený z lišáka Foxe.

Magdalena Veselá

Partneři

Obec Lipno nad Vltavou
Lipno Card
Innogy
Stezka korunami stromů Lipno
Turistický spolek Lipensko