Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace

Pokračovat
Lišák Fox
« Zpět na všechny zážitky
Lipno.info - zážitky a ubytování pro rodiny s dětmi Zážitky Lišák Fox

Lišák Fox

Lišák Fox

Ahoj kluci a holky,

jmenuji se lišák Fox a už několik let jsem maskotem tohoto krásného areálu v Lipně nad Vltavou. Mezi mé kamarády patří medvídek Bollo a klokanice Sára se kterými zažívám spousty legrace. Do mého domečku, který se nachází v lese, v blízkosti jezerní sjezdovky, mě často chodí navštěvovat kamarádi zvířátka a také vy děti. Mezi mé nejoblíbenější jídlo patří šišky, kterých je na Lipně habaděj. Také rád kreslím a tancuji na diskotéce. Lipno mám moc rád. Mohu tady po celý rok sportovat a zažívat různá dobrodružství.

Pokud se vám líbí na Lipně tak jako mě, neváhejte mě přijet navštívit.

Potkat se spolu můžeme po celý rok. V létě v kempu Lipno Modřín, kde mám pro vás děti připravené dny plné her a zábavy a také na in-line kurzech bruslení, kam se za vámi rád chodím podívat.

Každý den se spolu parádně procvičíme při ranních rozcvičkách, zaskotačíme při dopoledních animačních programech a roztancujeme to na páteční diskotéce v kempu Lipno Modřín.

V odpoledních hodinách spolu vyrazíme na Stezku korunami stromů, do Království lesa nebo hledat poklad cestou k mojí chýši.

V zimě mě můžete navštívit ve Skiareálu Lipno, ve Foxparku, kde se spolu zahřejeme na ranních rozcvičkách, postavíme parádního sněhuláka a zaskotačíme ve sněhu. Také se na vás rád dívám, jak se učíte lyžovat.

Už několik let, v zimě nebo létě, mě navštěvují stálí kamarádi, se kterými mám spousty krásných zážitků. Přál bych si potkat další kamarády a tak holky a kluci neváhejte a přijeďte za mnou na Lipno a já vám ukážu jak se tu parádně zabavit a zažít nová dobrodružství.

P.S. Nezapomeňte mi přivést nějakou tu šťavnatou šišku ;-) 

Fotogalerie zážitku

Lišák Fox
Lišák Fox
Lišák Fox
Lišák Fox
 

Co ještě vyzkoušet?

Sauna

1 hodina od 88 Kč

Stezka korunami stromů Lipno

Stezka korunami stromů Lipno

1 prohlídka od 235 Kč

Vaše zážitky

....s dcerkou jsme měli 7.1. 2018 štěstí na úžasnou instruktorku, paní Jitušku Miglovou...při koupi kurzu pro malou jsme si nevšimly, že nám byl vystaven až na druhý den, paní Jitka ale vše vyřídila přímo ze stanoviště a poté se dcerky ujala...dcerka ale dostala velkou trému , což nebyl pro paní Miglovou problém, zachovala klid a po pár minutách se již dcerka smála a přestala se "bát". Musím paní Jitce "vyseknout poklonu" za scela profi přístup, který byl ale zároveň velmi vřelý a uvolněný plný srandy. Každý další by to asi již po "pár" minutách vzdal. Já jsem byla moc šťastná, že dcerka po hodině a půl krásně jezdila a už se těší na další kurzy a strachu se zbavila. Děkujeme moc!!!!

Denisa Ungrová

Super lyžování a zážitek pro celou rodinu.

Anton Molnar

To je nádhera...

Kamil Ondra

Skvělý pocit z výstupu na Stezku korunami stromů a báječný sportovní zážitek z lipenských cyklostezek. Moc se nám tady líbí, jsme ze severních Čech. Martin a Míša

Martin Ressl

Poprvé jsem byla v takové výšce.Krásný zážitek a pařádný zápřah než jsme se tam dostali.

Iveta Hynkova

Partneři

Obec Lipno nad Vltavou
Lipno Card
Innogy
Stezka korunami stromů Lipno
Turistický spolek Lipensko
Zahájení zimní sezóny na LipněZahájení zimní sezóny na Lipně