Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace

Pokračovat
Lišák Fox
« Zpět na všechny zážitky
Lipno.info - zážitky a ubytování pro rodiny s dětmi Zážitky Lišák Fox

Lišák Fox

Lišák Fox

Ahoj kluci a holky,

jmenuji se lišák Fox a už několik let jsem maskotem tohoto krásného areálu v Lipně nad Vltavou. Mezi mé kamarády patří medvídek Bollo a klokanice Sára se kterými zažívám spousty legrace. Do mého domečku, který se nachází v lese, v blízkosti jezerní sjezdovky, mě často chodí navštěvovat kamarádi zvířátka a také vy děti. Mezi mé nejoblíbenější jídlo patří šišky, kterých je na Lipně habaděj. Také rád kreslím a tancuji na diskotéce. Lipno mám moc rád. Mohu tady po celý rok sportovat a zažívat různá dobrodružství.

Pokud se vám líbí na Lipně tak jako mě, neváhejte mě přijet navštívit.

Potkat se spolu můžeme po celý rok. V létě v kempu Lipno Modřín, kde mám pro vás děti připravené dny plné her a zábavy a také na in-line kurzech bruslení, kam se za vámi rád chodím podívat.

Každý den se spolu parádně procvičíme při ranních rozcvičkách, zaskotačíme při dopoledních animačních programech a roztancujeme to na páteční diskotéce v kempu Lipno Modřín.

V odpoledních hodinách spolu vyrazíme na Stezku korunami stromů, do Království lesa nebo hledat poklad cestou k mojí chýši.

V zimě mě můžete navštívit ve Skiareálu Lipno, ve Foxparku, kde se spolu zahřejeme na ranních rozcvičkách, postavíme parádního sněhuláka a zaskotačíme ve sněhu. Také se na vás rád dívám, jak se učíte lyžovat.

Už několik let, v zimě nebo létě, mě navštěvují stálí kamarádi, se kterými mám spousty krásných zážitků. Přál bych si potkat další kamarády a tak holky a kluci neváhejte a přijeďte za mnou na Lipno a já vám ukážu jak se tu parádně zabavit a zažít nová dobrodružství.

P.S. Nezapomeňte mi přivést nějakou tu šťavnatou šišku ;-) 

Fotogalerie zážitku

Lišák Fox
Lišák Fox
Lišák Fox
Lišák Fox
 

Vaše zážitky

Lipno překrásné v každém období, jezdím sem od malička, každý rok musím Lipno vidět i v zimě i v létě, nejkrásnější místo , co znám

jiřina brabcová

Moji dva synkové se na Lipně před dvěma lety učili lyžovat, jezdit na lanovce, dneska už obojí zvládaji sami :-) Vloni jsme na sjezdovce trávili celé jarní prázdniny. Letos už jsme lyžovačku taky stihli a za 14 dnů jedeme znovu :-) Lipno je naše srdeční záležitost, ať je zima nebo léto :-) Kdo jste ještě nezkusil, vřele doporučujeme :-)

Vlaďka Hladká

Moje dovolená na Lipně se svým dospělým synem. Oslavujeme výlety moje padesátiny. Na stezce jsme již podruhé a je to nádherný výlet.

Věra Jeřábková

Mame moc radi skiareal Lipno, jezdime uz nekolik let, nyni se moc tesime az nam synek trochu povyroste, abychom uz vyrazili cela rodina!

Alena Novotna

Království lesa je nejlepší zážitek pro dítě připadá si jako pavouk. K tomu doprava lanovkou s výhledem. Super místo, veškerý servis okolo a dostupnost.

Jan Zdrha

Partneři

Obec Lipno nad Vltavou
Lipno Card
Innogy
Stezka korunami stromů Lipno
Turistický spolek Lipensko