Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace

Pokračovat
Lišák Fox
« Zpět na všechny zážitky
Lipno.info - zážitky a ubytování pro rodiny s dětmi Zážitky Lišák Fox

Lišák Fox

Lišák Fox

Ahoj kluci a holky,

jmenuji se lišák Fox a už několik let jsem maskotem tohoto krásného areálu v Lipně nad Vltavou. Mezi mé kamarády patří medvídek Bollo a klokanice Sára se kterými zažívám spousty legrace. Do mého domečku, který se nachází v lese, v blízkosti jezerní sjezdovky, mě často chodí navštěvovat kamarádi zvířátka a také vy děti. Mezi mé nejoblíbenější jídlo patří šišky, kterých je na Lipně habaděj. Také rád kreslím a tancuji na diskotéce. Lipno mám moc rád. Mohu tady po celý rok sportovat a zažívat různá dobrodružství.

Pokud se vám líbí na Lipně tak jako mě, neváhejte mě přijet navštívit.

Potkat se spolu můžeme po celý rok. V létě v kempu Lipno Modřín, kde mám pro vás děti připravené dny plné her a zábavy a také na in-line kurzech bruslení, kam se za vámi rád chodím podívat.

Každý den se spolu parádně procvičíme při ranních rozcvičkách, zaskotačíme při dopoledních animačních programech a roztancujeme to na páteční diskotéce v kempu Lipno Modřín.

V odpoledních hodinách spolu vyrazíme na Stezku korunami stromů, do Království lesa nebo hledat poklad cestou k mojí chýši.

V zimě mě můžete navštívit ve Skiareálu Lipno, ve Foxparku, kde se spolu zahřejeme na ranních rozcvičkách, postavíme parádního sněhuláka a zaskotačíme ve sněhu. Také se na vás rád dívám, jak se učíte lyžovat.

Už několik let, v zimě nebo létě, mě navštěvují stálí kamarádi, se kterými mám spousty krásných zážitků. Přál bych si potkat další kamarády a tak holky a kluci neváhejte a přijeďte za mnou na Lipno a já vám ukážu jak se tu parádně zabavit a zažít nová dobrodružství.

P.S. Nezapomeňte mi přivést nějakou tu šťavnatou šišku ;-) 

Fotogalerie zážitku

Lišák Fox
Lišák Fox
Lišák Fox
Lišák Fox
 

Vaše zážitky

Lipno milujeme celá rodina. Jezdíme sem každý rok v létě i v zimě a je to prostě skvělý ❤️

Romana Kýhosová

Super lyžování a zážitek pro celou rodinu.

Anton Molnar

Jeden zážitek je málo, na Lipně se denně dá zažít spousta zážitků ;) také je potřeba spousta peněz :D ale stojí to za to. Letos jsme si konečně půjčili i svou loďku z marina Lipno, bylo to krásné mohli jsme se projet skoro až k hrázi či naopak a hlavně kluci byli šťastní že si mohli zařídit loďku. Jinak jezdíme také hodně na kolech a možná trochu škoda, že né všechny atrakce jsou otevřené až v červenci a srpnu a ne už i v červnu ale jezdíme sem pravidelně min dvakrát ne-li třikrát protože i zima je zde nádherná :) jezdíme sem moc rádi a už teď se těšíme na další návštěvu ;)

Jan Vycpálek

Lipno je krásné v každém počasí a malý hříbeček, naše Eliška, miluje Lipno a moc ráda se tam každý rok vrací..... Ani déšť jí v tom nezabrání....

Martina Železná

Dobrý den..Dnešní dopolední lyžování bylo nejkrásnější jaké jsme kdy na Lipně zažili.Ráno 10 cm čerstvého prašanu,sněhová vánice,bílá tma.modrá obloha.Sjezdovky fantastické,upravené částečně takže kdo chtěl do prašanu tak si také užil.Sjezdovky poloprázdné,bez front na lanovkách. Poté oběd na Chatě Lanovka,byl výborný a personál milí a ochotný.Ceny v normálu.

Jan Cais

Partneři

Obec Lipno nad Vltavou
Lipno Card
Innogy
Stezka korunami stromů Lipno
Turistický spolek Lipensko
Kooperativa