Vítkův Hrádek
« Zpět na všechny zážitky
Lipno.info - zážitky a ubytování pro rodiny s dětmi Zážitky Vítkův Hrádek

Vítkův Hrádek


Potřebný čas alespoň 1 hod.


Zážitek je vhodný pro skupiny


Aktivita vhodná jako kardio cvičení


Restaurace


Toalety v místě


Zážitek je vhodný pro rodiny

Otevírací doba

www.vitkuvhradek.cz

 

 
Vítkův Hrádek

Vítkův Hrádek je nejvýše položený hrad v České republice a nabízí kromě krásného výhledu také s Lipno.card zvýhodněné vstupné, mnoho kulturních akcí a občerstvení.

Kontakty

Sv. Tomáš 
382 73 Přední Výtoň
Telefon: 724 114 087
Email: kovacicin@komi.cz
WWW: www.vitkuvhradek.cz

Výhody s Lipno.card

Typ výhody: jednorázově

Forma slevy
1 + 1

Fotogalerie zážitku

Vítkův Hrádek
Vítkův Hrádek
Vítkův Hrádek
Vítkův Hrádek
Vítkův Hrádek
Vítkův Hrádek
 

Vaše zážitky

Dobrý den, chtěl bych poděkovat za trpělivost instruktorovi Pavlu Krobovi, který mě v mých dvaačtyřiceti letech dokázal za týden naučit obstojně jezdit na snowboardu. Celá moje rodina je v péči instruktorů a to jak těch co učí lyže, tak snowboard. Troufám si tedy potvrdit velmi vysokou úroveň místních instruktorů. Příští rok opět dorazíme a věřím, že se společně s „červenou partou“ zase o trošku zlepšíme! Děkujeme za skvělou sezónu na Lipně a ve Vaší lyžařské škole! S pozdravem, Michal Prokůpek

Michal Prokůpek

Po 20 letech jsem se u vás znovu stoupl na lyže a dokonce jsem naučil i dceru lyžovat. A rádi se zase v této sezóně k vám vrátíme.

Martin Kala

Na Lipně jsme poprvé a jízda koloběžkami dolů od Stezky korunami stromů byla prostě pecka!

Soňa Kudová

Na Lipno chodime od 1983. Cela partia cca 10 ludi a je tu z roka na rok stale lepsie a lepsie. Neskutocne sa tu vybudovalo aby sa dovolenkari citili ako v bavlnke. Vyborne cyklisticke cesty, vylety na hrady alebo sportoviska. Fantazia ci uz cez leto alebo aj cez zimu. Mame to vyse 330 km zo Šenkvic ale vobec nam to nevadi a dufam ze tu oslavime ako aj 40 rokov tak aj dalsie vyrocia. Lipno je proste super.

Miro

Lipno - můj milovaný rodný kraj. Vždy si zajezdíme na bobové dráze, dáme trasu na in-linech kolem přehrady, dáme padleboarding, vyšlápneme do korun stromů. Jsou tam super cyklo trasy. Ráda se na Lipno vracím.

Bára Hejpetrová

Partneři

Vyrobil FT SunFT Sun