Lipno.info - zážitky a ubytování pro rodiny s dětmi Kalendář Archiv akcí

Kalendář

 
Tradiční lidový festival

Tradiční lidový festival

1. - 6. 7. 2011Grafenau

Tradiční slavnost každoročně probíhá od první pátku v červenci a trvá do středy následujícího týdne. Festival začíná průvodem místních kapel, spolků, strážníků, kočárů a městského medvěda.

30. Městské slavnosti

30. Městské slavnosti

1. - 3. 7. 2011Viechtach, náměstí

Nejkrásnější slavnost roku, pestrý program s hudbou, tancem, různými přehlídkami a skvělou zábavou. Tři dny (a noci) se bude zpívat, tančit a slavit.

Divadelní léto na Kratochvíli

Divadelní léto na Kratochvíli

1. - 3. 7. 2011zámek Kratochvíle

Divadelní představení „Zuzana Vojířová“ pojednává o životě posledního Rožmberka Petra Voka a o jeho velké lásce. V zahradě zámku ztvární spolek divadelních ochotníků Tyl Netolice. Začátek vždy ve 21 hodin.

Výstava obrazů malíře Zdeňka Vojče

Výstava obrazů malíře Zdeňka Vojče

1.7.2011Horní Planá, galerie KIC

Koncert Vladimíra Mišíka a ČDG

Koncert Vladimíra Mišíka a ČDG

1.7.2011hrad Rabí

Začátek ve 20 hodin.

Výstava Afrika - divočina v srdci

Výstava Afrika - divočina v srdci

29.6. - 30. 10. 2011Český Krumlov

Výstava AFRIKA – divočina v srdci je třetí a zatím největší kolekcí fotografií renomované společnosti National Geographic v České republice. Přibližně sto padesát velkoformátových fotografií představuje Afriku divokou, krutou i krásnou, Afriku, ve které se loví, zabíjí, ale i žije, slaví a užívá.  Bohatá fotografická část výstavy...

Koncert Ivy Bittové v Egon Schiele Art Centru

Koncert Ivy Bittové v Egon Schiele Art Centru

29.6.2011Český Krumlov

Koncerty Ivy Bittové v renesančním sále Egon Schiele Art Centra. Vstupné: 190,- Kč v předprodeji na pokladně Egon Schiele Art Centra 220,- Kč na místě v den koncertu

Jihočesko-bavorský pohár MTB 2011

Jihočesko-bavorský pohár MTB 2011

26.6.2011Lipno nad Vltavou

5. ročník Jihočesko-bavorského poháru horských kol

Slavnosti kaše

Slavnosti kaše

25. - 26. 6. 2011Horažďovice

Slavnost doprovází bohatý kulturní program, řemeslné trhy, historické skupiny, kašová bitva, vyhlášení nejlepší kaše a krále kaše (největšího jedlíka).

Lipenský pohár RS

Lipenský pohár RS

25.6. - 19. 5. 2011Lipno nad Vltavou

jachting

Aktuální akce

Vaše zážitky

Lipno - můj milovaný rodný kraj. Vždy si zajezdíme na bobové dráze, dáme trasu na in-linech kolem přehrady, dáme padleboarding, vyšlápneme do korun stromů. Jsou tam super cyklo trasy. Ráda se na Lipno vracím.

Bára Hejpetrová

Na Lipno jezdíme každý rok, jak v létě , tak v zimě. Máme to tam moc rádi, každý den je možnost nějaké jiné aktivity. Letos zase přijedeme, už se moc těšíme na pořádnou lyžovačku .

Petra Kábrtová

Co miluju na Lipenském svahu nejvíc? Je to parádní sedačková lanovka, ze které je krásný výhled na svah a do okolí. S každou cestou nahoru dostanu chuť na jízdu dolů!

Kryštof Látal

Po 20 letech jsem se u vás znovu stoupl na lyže a dokonce jsem naučil i dceru lyžovat. A rádi se zase v této sezóně k vám vrátíme.

Martin Kala

Dobrý den, chtěl bych poděkovat za trpělivost instruktorovi Pavlu Krobovi, který mě v mých dvaačtyřiceti letech dokázal za týden naučit obstojně jezdit na snowboardu. Celá moje rodina je v péči instruktorů a to jak těch co učí lyže, tak snowboard. Troufám si tedy potvrdit velmi vysokou úroveň místních instruktorů. Příští rok opět dorazíme a věřím, že se společně s „červenou partou“ zase o trošku zlepšíme! Děkujeme za skvělou sezónu na Lipně a ve Vaší lyžařské škole! S pozdravem, Michal Prokůpek

Michal Prokůpek

Partneři

Vyrobil FT SunFT Sun