Element logo na web

ROOMS DIVISION MANAGER

Unikátní koncept HOREKA LIPNO s.r.o. se sídlem přímo v Lipně nad Vltavou přijme zaměstnance na pozici ROOMS DIVISION MANAGER.

Náplň práce:

  • Zodpovědnost za bezchybný chod hotelové recepce
  • Delegování úkolu, plánování směn a kontrola recepčních na směně
  • Kontrola příjezdů skupin a pokud je potřeba aktivní pomoc na recepci
  • Kontrola čistoty recepce, lobby, vstupu před hotelem
  • Dohled a koordinace úklidu ubytovacích zařízení firmy HOREKA LIPNO s.r.o. se zástupcem externí úklidové firmy
  • Komunikace s techniky ohledně oprav, poruch a stížností hostů na technické závady
  • Příprava podkladů a reportů pro vedení společnosti, účast na poradách
  • Poskytování informací o ubytovacích službách a cenách klientům a obchodním partnerům
  • Práce s hotelovým softwarem HORES a ostatními rezervačními portály
  • Přiřazování pokojů
  • Kontrola nočních auditů a plateb
  • Optimalizace nákladů na daný provoz

Co od Vás očekáváme:
  • prokazatelné zkušenosti na manažerské pozici, zkušenosti z většího hotelu výhodou
  • samostatnost při rozhodování
  • schopnost řešit nenadálé situace a vždy jít příkladem
  • časovou flexibilitu
  • příjemné vystupování a pro-klientský přístup
  • výborné komunikační a manažerské dovednosti
  • zkušenost s hotelovým systémem HORES výhodou, práce s online rezervačními systémy, provádění plateb a storen
Co Vám můžeme nabídnout:
  • práci na hlavní pracovní poměr
  • možnost nového bytu v lokalitě
  • příspěvek na dopravu
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • Možnost využití lipenských aktivit zcela zdarma- Aquaworld Lipno, Stezka korunami stromů, Království lesa, půjčovny sportovního vybavení
  • Sleva do obchodu Intersport, do restaurace Stodola, cukrárny Povidloň

Poptávka zaměstnání

Napište první písmeno abecedy.

* Povinné položky.