logo SAL

Vedoucí provozu půjčoven INTERSPORT Lipno

Láká Tě různorodá pracovní náplň? Chceš pracovat pro rodinný areál v nádherné části jižní Šumavy u lipenského jezera?

Náplň práce:
  • Zajišťuje plány směn
  • Zajišťuje dohled nad pobočkami jednotlivých půjčoven: v létě se jedná o sjezdové koloběžky, kola, plavidla, bikepark, přístav. V zimním období půjčovna lyží, snowboardů, atd. .
  • Má na starosti podklady pro výplatu mezd
  • Vytváří směrnice a manuály na provozy
  • Zaučuje nové zaměstnance a brigádníky
  • Namátkově kontroluje denní vyúčtování a uzávěrky pokladen
  • V případě potřeby je přítomen na provoze a vypomáhá na jednotlivých pobočkách půjčoven
Co od Vás očekáváme:
  • Zkušenosti s prací na provozech
  • Znalost AJ či NJ na úrovni komunikace se zákazníky
  • Samostatnost a spolehlivost
  • Schopnost řešit konflikty a pro-klientský přístup
  • Zkušenosti z obdobné pozice výhodou
Co Vám můžeme nabídnout:
  • 5 týdnů dovolené
  • Stravenkový paušál
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Firemní oblečení
  • Příspěvek na dopravu
  • Slevy na nákup v prodejně INTERSPORT Lipno
  • Možnost využití sportovního vybavení jednotlivých půjčoven
  • Volný vstup do Aquaworld Lipno
  • Skipas pro vlastní použití zdarma
  • Sleva v restauraci Stodola a v cukrárně Povidloň
  • Volný vstup na Stezku korunami stromů a do Království lesa

Poptávka zaměstnání

Napište první písmeno abecedy.

* Povinné položky.