Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace

Pokračovat
Lipno.info - zážitky a ubytování pro rodiny s dětmi Ubytování na Lipně

Ubytování na Lipně

  • Frymburk
  • Cena od: 1 715 Kč za objekt / noc

Vaše zážitky

Loni jsem navštívili v létě lipno ve "dvou a půl" letos už přijedeme ve třech :) Moc se nám zde líbí každy si vybere jak relaxovat nebo se bavit :)

jana maříková

Lipno a jeho okolí se stalo už před lety mou srdeční záležitostí. Proto se tam každoročně o prázdinách vracím se svými dětmi. Vyprávěním o zajímavých místech, které lákají k návštěvě - ať už je to Stezka korunami stromů, exkurze do elektrárny, adrenalinová lákadla pro děti - lanové centrum, bobová dráha a další, spolu se zajímavými výlety do okolní krajiny, ale i fotografie zachycující ranní probouzení přírody s oparem povalujícím se nad vodní hladinou, vlny, které se při větrném počasí vyrovnají těm na moři, nalákaly loni k návštěvě i mé rodiče. A tak, stejně jako loni, vyrazím i letos na Lipno nejen se svými dětmi, vnoučetem, ale svými rodiči, abychom se na naše místa vrátili a objevili další, která Lipno a jeho okolí nabízí. Už se nemůžeme dočkat. Doufáme, že letos stihneme i nějaký koncert na Stezce korunami stromů, či ji alespoň navštívíme večer a vychutnáme si pohled na Lipno z ptačí perspektivy.

Monika Pravdová

Dnes jsme si udělaly výlet s kamarádkou na stezku. Den se nám vydařil, počasí jsme si lepší nemohly přát a bylo tu úžasně! Šly jsme nahoru pěšky lesní cestou. Je tu všude nádherná příroda a čistý vzduch. Stezka je moc krásná, je z ní úchvatný pohled na celé okolí a den jsme si moc užily. Celé okolí Lipna a zdejší krajina jsou malebné a postavit tu stezku korunami stromů byl úžasný nápad. Moc děkujeme.

Alena Londáková

MOC SEMI LIBY NA LIPNE A JETAM KRASNE A ZIMNE SEMI LIZIJE SKVELE JETO SUPER LYZOVANY SJEZDOVKY SEMI MOC LIBY JAN VLČEK

vlček jan

Motorkáři z Cederiky zdraví do korun stromů. Již 7 let se scházíme jedenkrát ročně, abychom se projeli na motorkách zažili jsme něco nového a společně se zasmáli. Dne 4.6.2016 jsme se vydali na výlet na stezku do koruny stromů a bylo to super! Milý lidé, spousta smíchu a zábavy při hádání odpovědi v průběhu cesty na vrchol a spousta veselého křiku při sjezdu tobogánem. Děkujeme a určitě se tam ještě někdy potkáme:-)

Petra Jetlebová

Partneři

Stezka korunami stromů Lipno
Helly Hansen
Kudy z nudy CzechTourism
Landal
Svazek Lipenských obcí
Jednota
Olympijský park Rio na Lipně