Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace

Pokračovat
Lipno.info - zážitky a ubytování pro rodiny s dětmi Kalendář

Kalendář

 
McDonald Winter Cup 2022

McDonald Winter Cup 2022

22.1.2022 08:30Skiareál Lipno

Lyžařské závody pro veřejnost. Poměřit síly můžete v měřeném slalomu jako jednotlivci i jako rodinný tým. Nebo se zkusit přiblížit času, který zajede lišák Fox ve speciálním závodě Chyť lišáka Foxe. Závodit se bude o věcné ceny.

Rossignol Demo tour 2022

Rossignol Demo tour 2022

29. - 30. 1. 2022 08:30Skiareál Lipno

Ještě jste nejezdili na lyžích značky Rossignol nebo Dynastar? Přijeďte si je vyzkoušet do Skiareálu Lipno! O víkendu 29. – 30. ledna budete mít opět možnost si otestovat novou kolekci těchto značek. Ve stanovém městečku, které bude připravené na horním náměstíčku u výstupu z lanovky Lipno Express, vám poradí a nabídnou různé typy a délky lyží....

Zimní česko-rakouské hry handicapované mládeže Emil Open

Zimní česko-rakouské hry handicapované mládeže Emil Open

3. - 4. 3. 2022Skiareál Lipno

Zimní Česko-rakouské hry handicapované mládeže zakládají svou tradici v Lipně nad Vltavou v Jihočeském kraji České republiky. Závodníci změří své síly celkem ve více než 6 zimních sportech, v různých kategoriích a budou mít možnost poznat spoustou významných osobností z oblasti sportu, kultury i veřejného života.

Archiv akcí

Vaše zážitky

Na Lipno jezdíme každý rok, jak v létě , tak v zimě. Máme to tam moc rádi, každý den je možnost nějaké jiné aktivity. Letos zase přijedeme, už se moc těšíme na pořádnou lyžovačku .

Petra Kábrtová

Co miluju na Lipenském svahu nejvíc? Je to parádní sedačková lanovka, ze které je krásný výhled na svah a do okolí. S každou cestou nahoru dostanu chuť na jízdu dolů!

Kryštof Látal

Lipno - můj milovaný rodný kraj. Vždy si zajezdíme na bobové dráze, dáme trasu na in-linech kolem přehrady, dáme padleboarding, vyšlápneme do korun stromů. Jsou tam super cyklo trasy. Ráda se na Lipno vracím.

Bára Hejpetrová

Po 20 letech jsem se u vás znovu stoupl na lyže a dokonce jsem naučil i dceru lyžovat. A rádi se zase v této sezóně k vám vrátíme.

Martin Kala

Na Lipně jsme poprvé a jízda koloběžkami dolů od Stezky korunami stromů byla prostě pecka!

Soňa Kudová

Partneři

Obec Lipno nad Vltavou
Lipno Card
Innogy
Stezka korunami stromů Lipno
Turistický spolek Lipensko
Kooperativa
Vyrobil FT SunFT Sun