Den cyklistiky

t

4.5.2024 09:00 - 17:00

Lipno nad Vltavou - Vyšší Brod

V sobotu 4. května se na Lipně, v Loučovicích a ve Vyšším Brodě chystá velká sláva, slavnostní otevření cyklostezky Lipno nad Vltavou - Vyšší Brod. Buďte u toho a užijte si nádherný sportovní den na lipenském náměstíčku a na nové cyklostezce. Přichystali jsme pro Vás a Vaše děti animační stan, kde najdete hry, soutěže a výtvarné dílničky s lišákem Foxem. Dozvíte se spoustu informací na “Bezpečně na kole“ ve spolupráci s Českým červeným křížem a pojišťovnou Ministerstva vnitra. Ovšem to není vše. Pro ty, kteří přijedou bez kol budeme mít ten den k zapůjčení na otestování nové stezky kola za super cenu. Půjčíte na Lipně, vrátíte ve Vyšším Brodě. Trekové a horské kolo za 283 Kč, dětské kolo za 194 Kč a helma bude vždycky zdarma. Začínáme v 9:00.

Otevření nové cyklostezky Lipno nad Vltavou - Vyšší Brod a nový projekt KolemKolem

V trasách na lipensku se určitě neztratíte díky novému projektu KolemKolem, který 4.5. startuje svůj ostrý provoz, a tak si každý, kdo se posadí do sedla najdete trasu, která přesně odpovídá jeho představám.

Singletrack a Bikepark

Zdá se vám jízda po asfaltu podél vody malé dobrodružství? Připravujeme pro vás zvýhodněné podmínky na cesty lanovou drahou. Kromě nové cyklostezky se tak můžete vydat na Singletrack, který je vhodný opravdu pro cyklistu na každé úrovni nebo se pustit do adrenalinového zážitku v podobě bikeparku.

Cyklo-půjčovna 

Kolo pro tentokrát nechte doma. I když budeme slavnostně otevírat novu cyklistickou cestu bez kola se určitě obejdete. Vybavení pro vás máme za zvýhodněných podmínek připravené v půjčovně Intersport Rent (TREK / MTB kolo: 283,- Dětské kolo: 194,- Helma: zdarma). Půjčte si kolo. Vydejte se z kopce dolů z Lipna nad Vltavou do Vyššího brodu po nové cyklostezce. Kolo odevzdejte přímo na konci cyklostezky ve Vyšším Brodě a užijte si doprovodný program v cílové destinaci. 

Gastro akce od restaurace Stodola

Po celý den budeme přímo na hlavním náměstí servírovat ty nejlepší varianty Tataráků přímo z vyhlášené restaurace Stodola. 

V 11:00 Předpokládáme oficiální výstřel k otevření cyklostezky od Starosty Lipna nad Vltavou pana Zdeňka Zídka a společný odjezd směrem do Vyššího Brodu, a nebo po alternativních trasách.

Podrobnosti o akci

4.5.2024 09:00 - 17:00
Lipno nad Vltavou - Vyšší Brod
Parkoviště P1

Další akce

Stodola Řízky

31. května 2024

Stodola Řízky

Čerstvě usmažené voňavé řízky z různých druhů masa či zeleniny v křupavé strouhance....

Den dětí v Království lesa

1. června 2024 11:00

Den dětí v Království...

V sobotu prvního června budou naše děti slavit svátek. Myslíme na Vás a abyste rozzářili...

Animace v Království lesa

1. června 2024 11:00

Animace v Království...

Den plný zábavy pro děti, relaxace a odpočinek pro Vás. Na to se můžete těšit, pokud...