Stodola logo na web

BARMAN/KA, OBSLUHA RESTAURACE

Do našich celoročních, ale i sezónních provozů přijmeme na hlavní pracovní poměr zaměstnance na pozici Barman/ka či Obsluha restaurace, baru, bistra.

Náplň práce:
  • Přijímání objednávek do jednoho z našich gastro provozů: Bistro Kramec, Beach Bar, Food Truck, Restaurace v Království lesa či Grill Bar v kempu Modřín.
  • Zadávání objednávek do pokladního systému, inkaso plateb a vracení finanční hotovosti.
  • Pomoc při výběru pokrmů a nápojů z jídelního nebo nápojového lístku.
  • Obsluha hostů
  • Spolupráce s vedoucím restaurace
Požadujeme:
  • zkušenost z restaurace, bistra nebo hotelu výhodou
  • samostatnost a spolehlivost
  • práce na krátký/dlouhý týden
Nabízíme:
  • Práci na hlavní pracovní poměr
  • Možnost ubytování
  • Ubytování v novém bytě v lokalitě
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na dopravu
  • Slevy na nákup v prodejně INTERSPORT Lipno
  • Možnost využití sportovního vybavení jednotlivých půjčoven
  • Volný vstup do Aquaworld Lipno
  • Slevy v restauraci Stodola, či v cukrárně Povidloň
  • Volný vstup na Stezku korunami stromů, či do Království lesa

Poptávka zaměstnání

Napište první písmeno abecedy.

* Povinné položky.