2000x2000-1554038330-img-1473

Aktivity letní

Rodinný areál Lipno je jedním z nejoblíbenějších turistických cílů v České republice. Nachází se zde mnoho zajímavých aktivit, které jsou přístupné pro osoby s různými druhy handicapu. Letní sezóna na Lipně nabízí širokou škálu aktivit, které jsou vhodné pro lidi s různými typy omezení. Mezi nejpopulárnější patří Stezka korunami stromů, Aquaworld, bobová dráha a půjčovna s handbikem.

  • Stezka korunami stromů je jednou z nejvyhledávanějších atrakcí Lipna. Je vhodná pro osoby s různými druhy omezení, včetně vozíčkářů. Stezka je přístupná po celý rok a nabízí vozíčkářům dostat se na vrchol věže pomocí speciálního výtahu, kde si mohou vychutnat krásný výhled na okolní krajinu. Stezka je dobře zabezpečena, aby poskytovala bezpečnou a pohodlnou cestu.
  • Aquaworld je další atrakcí, která je přístupná pro osoby s handicapem. Tento vodní park nabízí několik bazénů s různými hloubkami a teplotami vody. Pro handicapované osoby je k dispozici speciální výtah, který jim umožňují snadné vstupování do bazénu. 
  • Půjčovna ISR Kapitanát nabízí moderní handbike, který je ideální pro osoby s omezenou pohyblivostí.  V půjčovně je možné si zapůjčit handbike na různé doby a projet se po okolí Lipna.