MOLO RESTAURANT
« Zpět na všechny zážitky
Lipno.info - zážitky a ubytování pro rodiny s dětmi Zážitky MOLO RESTAURANT

MOLO RESTAURANT


Doporučujeme celoročně


Wi-Fi


Restaurace


Přístup bez bariér


Za každého počasí


Toalety v místě

MOLO RESTAURANT

Zážitková gastronomie na vlnách lipenského jezera. Jedinečnost prostředí, chutí a servisu. RESTAURANT jako součást nejdelšího jezerního mola ve střední Evropě, zaručí nevšední zážitek z gastronomie. Panoramatické výhledy, přímořská atmosféra podtrhují autentické pokrmy z řemeslné dílny šéfkuchaře Davida Šaška. Nechte se zlákat a užijte si nevšední zážitek z gastronomie. Nadchneme Vás.  

Otevírací doba:

Denně - 12-22 hod.

 

Více informací

 

MOLO RESTAURANT

Lipno Gastro Services s.r.o.

Lipno nad Vltavou č.p. 516

www.mololipno.cz

@molorestaurants 

+420 720 985 270
restaurant@mololipno.cz

Fotogalerie zážitku

MOLO RESTAURANT
MOLO RESTAURANT
MOLO RESTAURANT
MOLO RESTAURANT
MOLO RESTAURANT
MOLO RESTAURANT
 

Vaše zážitky

Dobrý den, chtěl bych poděkovat za trpělivost instruktorovi Pavlu Krobovi, který mě v mých dvaačtyřiceti letech dokázal za týden naučit obstojně jezdit na snowboardu. Celá moje rodina je v péči instruktorů a to jak těch co učí lyže, tak snowboard. Troufám si tedy potvrdit velmi vysokou úroveň místních instruktorů. Příští rok opět dorazíme a věřím, že se společně s „červenou partou“ zase o trošku zlepšíme! Děkujeme za skvělou sezónu na Lipně a ve Vaší lyžařské škole! S pozdravem, Michal Prokůpek

Michal Prokůpek

Dobrý den, ráda bych tímto poděkovala instruktorce lyžování, slečně Denise Nováčkové, se kterou jsem se letos poprvé postavila na lyže. Díky jejímu empatickému přístupu jsem nejen dokázala překonat strach, který jsem ve svých 38 letech z prvního lyžování měla, ale po několika dnech jsem byla schopná sjet svou první – a pak i další a další – sjezdovku. Oceňuji především, že jsme po celou dobu výuky postupovaly tak, abych se vždy cítila komfortně, a zároveň jsem byla schopná dělat pokroky. Budu velmi ráda, když budu mít možnost s Denisou ve výuce pokračovat i příští sezónu. Marcela Prokůpková

Marcela Prokůpková

Co miluju na Lipenském svahu nejvíc? Je to parádní sedačková lanovka, ze které je krásný výhled na svah a do okolí. S každou cestou nahoru dostanu chuť na jízdu dolů!

Kryštof Látal

Na Lipně jsme poprvé a jízda koloběžkami dolů od Stezky korunami stromů byla prostě pecka!

Soňa Kudová

Po 20 letech jsem se u vás znovu stoupl na lyže a dokonce jsem naučil i dceru lyžovat. A rádi se zase v této sezóně k vám vrátíme.

Martin Kala

Partneři

Vyrobil FT SunFT Sun