Lipno.info - zážitky a ubytování pro rodiny s dětmi Kalendář Archiv akcí

Kalendář

 
„Ze dvou se to lépe táhne“.

„Ze dvou se to lépe táhne“.

13.6.2011

Přeloženo na ponděllí 13. 6. 2011 od 20.00 hod., kino Vyšší Brod, vstupné 180,– Kč vstupenky si můžete zakoupit od 1. 4. 2011 v infocentru města. Zábavný program populárního imitátora a baviče ZDEŇKA IZERA „Ze dvou se to lépe táhne“. Pořad, ve kterém se diváci budou moci opět setkat s

Výstava

Výstava

12.6. - 31. 7. 2011Klatovy, Galerie U Bílého jednorožce

Ivan Komárek / „Na hmat“

Letní den s handicapem

Letní den s handicapem

11.6.2011Lipno nad Vltavou

„LETNÍ DEN S HANDICAPEM“ Přijeďte si na Lipno aktivně užít sluníčkový den. Kdy: 11. 6. 2011 od 10.00 do cca 16.00 hodin Kde: Active park LIPNO – Chata Lanovka Program: - jízda na tandemových kolech - jízda na handibku - vyhlídková jízda na lanovce - projížďka na elektročlunu - velká trampolína (zabudovaná do země pro snadný...

Zahájení Active Park Lipno

Zahájení Active Park Lipno

11.6.2011Lipno nad Vltavou

V sobotu 11. června se Skiareál Lipno oficiálně převléká do letního a začíná nabízet aktivní využití volného času v Active Park Lipno. Po celou sobotu platí také 20 % SLEVA na veškeré aktivity Active Park Lipno, kterými jsou Lanový park Bikepark Lanová dráha Aquaworld Přístav Marina Dětský koutek Animační programy Půjčovna letního...

Pohádkový les

Pohádkový les

11.6.2011

- Start na louce u ZŠ Nová Pec Zábavná procházka lesem pro děti i rodiče, kde se setkají s pohádkovými bytostmi, se kterými děti plní veselé úkoly.

Setkání harmonikářů

Setkání harmonikářů

11.6.2011

VYŠEBRODSKÉHO SETKÁNÍ HARMONIKÁŘŮ Jedná se o nesoutěžní přehlídku. Harmonikáři na setkání zahrají nejen na klasické harmoniky,ale i na heligonky. V restauraci Lesanka.

Zahájení letní turistické sezóny - LETECKO-MODELÁŘSKÝ DEN

Zahájení letní turistické sezóny - LETECKO-MODELÁŘSKÝ DEN

11.6.2011

- Louka Maňávka Hudební doprovod Lítací pes, Ara band. Ukázky rádiem řízených modelů letadel,větroňů a vrtulníků. Pořádají letečtí modeláři Horní Planá. Po celý den možnost občerstvení. Sledujte zvláštní plakáty.

MUZEJNÍ NOC ,,Letnice u Stifterů“

MUZEJNÍ NOC ,,Letnice u Stifterů“

11.6.2011

– Rodný dům Adalberta Stiftera Možnost prohlídky expozice a výstav v neobvyklou dobu a k tomu: letnicová výzdoba, povídání o letnicích v lidové kultuře, zpěv lidových písní sbor Alteso Nočesta, vystoupení taneční skupiny Sarah atd..

Spaní pro děti v KICU

Spaní pro děti v KICU

11.6.2011

– sál KIC Sraz v Městské knihovně. S sebou potřebujete karimatku, spacák, hygienické potřeby, přezůvky a dobrou náladu. Ráno půjdeme domů v 7,30 hod.

Frymburské slavnosti

Frymburské slavnosti

10. - 12. 6. 2011Frymburk

12.ročník Frymburských slavností

Aktuální akce

Vaše zážitky

Po 20 letech jsem se u vás znovu stoupl na lyže a dokonce jsem naučil i dceru lyžovat. A rádi se zase v této sezóně k vám vrátíme.

Martin Kala

Na Lipno jsem jezdila jako malá holka na prázdniny, potom na sportovní kurzy s fakultou, po nějaké době i jako maminka s dětmi, které se tady ve FOX parku naučily lyžovat a před rokem jsem tady potkala někoho, s kým jsem objela Lipno na kole a doufám, že si to každý rok zopakujeme. Milovníkům cyklistiky a Lipna tento trip doporučuji.

Lucie Kličková

Co miluju na Lipenském svahu nejvíc? Je to parádní sedačková lanovka, ze které je krásný výhled na svah a do okolí. S každou cestou nahoru dostanu chuť na jízdu dolů!

Kryštof Látal

Dobrý den, ráda bych tímto poděkovala instruktorce lyžování, slečně Denise Nováčkové, se kterou jsem se letos poprvé postavila na lyže. Díky jejímu empatickému přístupu jsem nejen dokázala překonat strach, který jsem ve svých 38 letech z prvního lyžování měla, ale po několika dnech jsem byla schopná sjet svou první – a pak i další a další – sjezdovku. Oceňuji především, že jsme po celou dobu výuky postupovaly tak, abych se vždy cítila komfortně, a zároveň jsem byla schopná dělat pokroky. Budu velmi ráda, když budu mít možnost s Denisou ve výuce pokračovat i příští sezónu. Marcela Prokůpková

Marcela Prokůpková

Dobrý den, chtěl bych poděkovat za trpělivost instruktorovi Pavlu Krobovi, který mě v mých dvaačtyřiceti letech dokázal za týden naučit obstojně jezdit na snowboardu. Celá moje rodina je v péči instruktorů a to jak těch co učí lyže, tak snowboard. Troufám si tedy potvrdit velmi vysokou úroveň místních instruktorů. Příští rok opět dorazíme a věřím, že se společně s „červenou partou“ zase o trošku zlepšíme! Děkujeme za skvělou sezónu na Lipně a ve Vaší lyžařské škole! S pozdravem, Michal Prokůpek

Michal Prokůpek

Partneři

Vyrobil FT SunFT Sun