ELEMENT-020

Start sezóny je tu! Bobování, Foxpark i Pekelná Stezka! To vše již tento víkend!

zveřejněno: čtvrtek, 30. listopadu 2023

Už od soboty 2.12. spouštíme zimní sezónu jak jinak než pro děti. Máme pro ně nachystané naše unikátní výukové hřiště Foxpark zdarma. Na bobech se budou moci prohánět na bobovacím kopci, nebo na sjezdovce Lipenská. Kdo nemá lyže, nebo sáňky, nevadí. Zapůjčíme. K tomu se v sobotu u Stezky korunami stromů sejdou čerti, anděl i Mikuláš. Připravena je oblíbená Pekelná stezka. Na náměstíčku před hotelem Element se představí řeznictví Kramolínský vůl, v restauraci Stodola proběhne tatarákový víkend, děti si užijí andělskou poštu nebo sobotní animace s vánočními dílničkami. Těšíme se na Vás!

Chuťové pohárky uspokojí tatarák i Kramolínský vůl

V areálu se myslí samozřejmě i na dospěláky a pro ně si stylová restaurace Stodola připravila další ze speciálních gastro akcí. Tatarákový víkend. Od pátku do neděle můžete ochutnat různé druhy tataráku. Od klasického až třeba po paprikový nebo lilkový. Tím ale dobroty z Lipna nekončí. V sobotu se na náměstíčku představí řeznictví Kramolínský vůl. Toto řeznictví obnovuje poctivé řeznické řemeslo ve spojení se šumavskými tradicemi. Připravte se na lahodné klobásky, paštiky, šunku od kosti, nebo uzené vepřové. K tomu nebudou chybět dobroty z Povidloně a stánek se svařákem.

Až se budete balit, nezapomeňte na boby. Všichni rodiče, a hlavně děti se mohou těšit na bobovací kopec, který je zasněžován zároveň se sjezdovkami. Pokud zaparkujete na parkovišti P2, zabobovat si můžete na sjezdovce Lipenská.

Webkamery v areálu

Půjčovny sportovního vybavení