6F7A3180

U nás se stále parádně lyžuje!

zveřejněno: pátek, 2. února 2024

Počasí ve Skiareálu Lipno vybízí přímo k tomu, abyste si užili nádhernou zimní dovolenou, nebo třeba přijeli jen na večerní lyžování. Aktuálně pro Vás každý den upravujeme více jak 10 km sjezdovek, na kterých leží cca 65 cm sněhu. K tomu pro Vás máme zadarmo výukový Fox park a nechybí ani velmi oblíbený bobovací kopec. Pokud nestíháte přijet na denní lyžování, večerní startuje každý den od 18:00 a lyžovat můžete až do 21:00. Vaše vozy zaparkujete pohodlně na našem velkém parkovišti doslova pár kroků od sjezdovky, na parkovišti P1.

O pololetních prázdninách Vám dáme Stezku nebo bazén zdarma

Přijeďte strávit pololetní prázdniny do Skiareálu Lipno a my Vám ušetříme peníze! Pro děti jsme si připravili speciální akci, kdy ke každému dětskému skipasu od 3 hodin výše od nás dostanete pro děti vstup na Stezku korunami stromů, nebo do Aquaworldu zdarma. Tuhle parádu nabídneme každému, kdo se narodil v letech 2006 až 2021. Vstup zdarma získáte při nákupu skipasu v našem Klientském informačním centru. Zde Vám ochotně dají také více informací. Vstup zdarma je platný v pátek 2. února.

Přehled otevřených sjezdovek

Půjčte si lyže nebo snowboard on-line a máte to se slevou 15 %

O tom, že si u nás můžete vypůjčit lyže nebo snowboard a k tomu pomůcky víte, ale věděli jste, že když to uděláte z pohodlí domova, dostanete k tomu ještě slevu? A ne malou - 15%!  Na závěr stačí jen přijet ve stanovený den, vyzvednout a užívat si parádního lyžování nebo snowboardingu. V půjčovnách se na Vás těší náš personál denně od 8:00 do 17:00.

Půjčovna Intersport rent

Naučte Vaše dítě lyžovat a ještě ušetřete spoustu peněz!

Pololetní prázdniny se kvapem blíží a my jsme si pro Vás kromě bazénu, nebo Stezky pro děti ke skipasu zdarma, připravili ještě jednu parádičku! Skupinovou výuku lyžování. Výhody? Děti budou v kolektivu, najdou si tam kamarády a rodiče ušetří za individuální výuku. Aby se dětem učilo co nejlépe, rozdělili jsme to i podle věku. Pro děti v kategorii 4-5 let bude výuka probíhat v čase 11:00 – 12:45, pro děti v kategorii 6-15 let to bude 2x denně a to 9:00 – 10:45 + 13:30 – 15:15. Kolik dní si na výuku zvolíte je na Vás. Buď třeba jen využijete páteční prázdniny, nebo celý víkend. Ať tak, nebo tak, naši instruktoři se o Vaše děti postarají na 1*! PS: kdo si výuku zarezervuje online, dostane navíc slevu 15 %!

Rezervace výuky pro dítě 4-5 let

Rezervace výuky pro dítě 6-15 let