Letní Beach aréna
« Zpět na všechny zážitky
Lipno.info - zážitky a ubytování pro rodiny s dětmi Zážitky Letní Beach aréna

Letní Beach aréna


Potřebný čas alespoň 1 hod.


Zážitek je vhodný pro skupiny


Aktivita vhodná jako kardio cvičení


Restaurace


Toalety v místě


Zážitek je vhodný pro rodiny

  • Červen 2022 – víkendy 10:00 – 16:00, poslední výpůjčka v 16:00
  • Červenec, srpen 2022 - denně 10:00 – 18:30, poslední výpůjčka v 18:30

 

Kontakt:

T: 731410813

E: rent@lipnoservis.cz

 
Letní Beach aréna

Letní Beach aréna

Beach volejbal patří k horkému létu stejně jako zmrzlina a pořádně vychlazené pivo. Beach arena pro vás proto připravila tři dokonalé beach kurty. Nemusíte tak při dovolené jenom ležet u vody, ale můžete i vyladit svoji fyzičku. Zábavu na kurtu si užijete i s dětmi, protože máme síť i pro ně. Kurty si můžete pronajmout každý červnový víkend, v červenci a v srpnu pak kdykoliv během týdne. Firemní akce řešíme individuální dohodou.

  • užijte si pořádné léto v Beach aréně a objevte v sobě týmového hráče
  • naučte se základy či zdokonalte techniku beach volejbalu
  • celkem 3 kurty pro malé i velké

 

 

 
Beach volejbal
  1 hodina 2 hodiny 3 hodiny
Kurt + míč 150 Kč 300 Kč 450 Kč
Kauce 500 Kč

Fotogalerie zážitku

Letní Beach aréna
Letní Beach aréna
Letní Beach aréna
 

Vaše zážitky

Na Lipno chodime od 1983. Cela partia cca 10 ludi a je tu z roka na rok stale lepsie a lepsie. Neskutocne sa tu vybudovalo aby sa dovolenkari citili ako v bavlnke. Vyborne cyklisticke cesty, vylety na hrady alebo sportoviska. Fantazia ci uz cez leto alebo aj cez zimu. Mame to vyse 330 km zo Šenkvic ale vobec nam to nevadi a dufam ze tu oslavime ako aj 40 rokov tak aj dalsie vyrocia. Lipno je proste super.

Miro

Co miluju na Lipenském svahu nejvíc? Je to parádní sedačková lanovka, ze které je krásný výhled na svah a do okolí. S každou cestou nahoru dostanu chuť na jízdu dolů!

Kryštof Látal

Dobrý den, ráda bych tímto poděkovala instruktorce lyžování, slečně Denise Nováčkové, se kterou jsem se letos poprvé postavila na lyže. Díky jejímu empatickému přístupu jsem nejen dokázala překonat strach, který jsem ve svých 38 letech z prvního lyžování měla, ale po několika dnech jsem byla schopná sjet svou první – a pak i další a další – sjezdovku. Oceňuji především, že jsme po celou dobu výuky postupovaly tak, abych se vždy cítila komfortně, a zároveň jsem byla schopná dělat pokroky. Budu velmi ráda, když budu mít možnost s Denisou ve výuce pokračovat i příští sezónu. Marcela Prokůpková

Marcela Prokůpková

Na Lipně jsme poprvé a jízda koloběžkami dolů od Stezky korunami stromů byla prostě pecka!

Soňa Kudová

Po 20 letech jsem se u vás znovu stoupl na lyže a dokonce jsem naučil i dceru lyžovat. A rádi se zase v této sezóně k vám vrátíme.

Martin Kala

Partneři

Vyrobil FT SunFT Sun