Skiareál v provozu!
Užijte si jarní lyžovačku
Více informací
 
Unikátní Stezka korunami stromů!
Zažijte jarní výhledy do šumavské přírody
Více informací
 
Večerní lyžování mimo provoz
Více informací
 

Novinky z Lipna

Aktuální informace o provozu Skiareálu Lipno

Aktuální informace o provozu Skiareálu Lipno

neděle 19.3.2023

Vážení návštěvníci našeho areálu. Od pondělí 20.3. zůstanou v provozu lanové dráhy Lipenská a Promenádní, spolu se sedmi sjezdovými tratěmi. Z lyžařských tratí zůstanou otevřené sjezdové tratě Lipenská, Vyhlídková, Promenáda, Lišáka Foxe, spodní úsek Dámské, Skicross a Foxpark. Lyžaři tak budou mít...

Na Lipno na lyže i na kola!

Na Lipno na lyže i na kola!

pátek 17.3.2023

Jaro už nám pomalu klepe na dveře, ale u nás ve Skiareálu Lipno stále lyžujeme. Ovšem pokud byste rádi využili sluneční paprsky k jízdě na kole, máme je pro vás! Naši kolegové z půjčovny INTERSPORT Rent vám nachystají nejenom lyže na míru, ale od této soboty si u nás můžete vypůjčit kolo dle...

Poslední šance získat fotky jako ze starých časů!

Poslední šance získat fotky jako ze starých časů!

čtvrtek 16.3.2023

Fotoateliér Seidel zavírá 16. března svůj dočasný fotokoutek v hotelu Element. Zbývá posledních pár termínů, kdy si můžete pořídit své fotky s vůní starých časů. Ve fotokoutku jsou k dispozici dobové rekvizity i oblečení, díky nim bude dojem z fotek dokonalý. Překvapte sami sebe i své známé...

Večerní lyžování od dnešního dne mimo provoz!

Večerní lyžování od dnešního dne mimo provoz!

úterý 14.3.2023

S velkým zklamáním musíme oznámit, že počínaje dnešním dnem bude zrušeno večerní lyžování. Toto rozhodnutí bylo přijato z důvodu náročného a nevyzpytatelného počasí.

 

Vaše zážitky

Lipno - můj milovaný rodný kraj. Vždy si zajezdíme na bobové dráze, dáme trasu na in-linech kolem přehrady, dáme padleboarding, vyšlápneme do korun stromů. Jsou tam super cyklo trasy. Ráda se na Lipno vracím.

Bára Hejpetrová

Co miluju na Lipenském svahu nejvíc? Je to parádní sedačková lanovka, ze které je krásný výhled na svah a do okolí. S každou cestou nahoru dostanu chuť na jízdu dolů!

Kryštof Látal

Na Lipno jezdíme každý rok, jak v létě , tak v zimě. Máme to tam moc rádi, každý den je možnost nějaké jiné aktivity. Letos zase přijedeme, už se moc těšíme na pořádnou lyžovačku .

Petra Kábrtová

Na Lipně jsme poprvé a jízda koloběžkami dolů od Stezky korunami stromů byla prostě pecka!

Soňa Kudová

Po 20 letech jsem se u vás znovu stoupl na lyže a dokonce jsem naučil i dceru lyžovat. A rádi se zase v této sezóně k vám vrátíme.

Martin Kala

Partneři

Vyrobil FT SunFT Sun