Na Vašem zážitku nám záleží!

Zažili jste na Lipně něco neopakovatelného a chcete se s tím svěřit ostatním? Chcete návštěvníkům poradit, jak si Lipno pořádně užít? Máte návrhy na zlepšení nebo tipy na nové atrakce, které vám chybí? Nebo naopak Vám něco vadilo a chcete to změnit? Neváhejte a napište nám Váš lipenský zážitek.

Chci přidat vlastní zážitek

Chci se inspirovat zážitky ostatních

Napište nám svůj lipenský zážitek

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Vaše zážitky

Chtěla bych moc poděkovat a pochválit instruktora výuky školy lyžování . Pan Martin Mašinda se skvěle věnoval a neskutečně hodně naučil vnoučata Terezku a Adélku
za pouhou jednu hodinu výuky. Pokud si budete chtít vybrat instruktora mohu ho doporučit. Zuzana a Václav Šťastný

Zuzana Šťastná

pondělí, 20. února 2023

Chtěli bychom moc poděkovat instruktorovi Vojtovi, který naučil naše dcery Neli a Sofi lyžovat. Jeho přístup byl profesionální, lidský, kamarádský, dcery motivoval, pořád byl dobře naladěn a dával nám každý den zpětnou vazbu ohledně pokroků. Dcery byly nadšené a my taky. Skvělý člověk na správném místě. Moc děkujeme :-)

Miroslava Nováková

neděle, 19. února 2023

užila jsem si lyžování a líbilo se mi to tam moc:))))

julie stefanová

pátek, 17. února 2023

Tomáš Prokop

Děkujeme instruktorům Karolíně Ptáčková a Vojtovi Benáčkovi za krásný týden, kdy naše děti naučili na SNB a na lyžích. Moc děkujeme Prokopovi

Tomáš Prokop

pátek, 3. února 2023

Michal Prokůpek

Dobrý den,

tak jako každý rok bychom chtěli ocenit vysokou míru odbornosti a profesionality vašich instruktorů.
Jsme rádi, že se vám daří tento vysoký standard držet i v této nelehké době. Obzvláště bychom chtěli ocenit trpělivost a pedagogické schopnosti Markéty Špírkové (Maky), která to letos s naší dcerou opravdu neměla lehké. Během týdenní spolupráce se naše dcera Natálka nejen naučila jezdit na snowboardu, ale získala i sebevědomí a prohloubil se i její zájem o ostatní zimní sporty. Celá naše rodina dlouhodobě využívá služeb vaší lyžařské školy a jsme přesvědčeni, že vynaložené náklady odpovídají kvalitě vašich instruktorů a jsou dobrou investicí.

Budeme se těšit na další spolupráci nejen v této, ale i v další zimní sezóně.

S pozdravem,

Prokůpkovi

Michal Prokůpek

neděle, 1. ledna 2023

Děkujeme moc instruktorce Lence , která se vzorně starala o našeho vnoučka Fanouška 24. a 25.2.22. Po počáteční nedůvěře ho lyžování bavilo a dodnes na Lenku i Lišáka s radostí vzpomíná. Maiwaldovi

Irena Maiwaldová

středa, 30. března 2022

Chtěli bychom poděkovat za velmi profesionální přístup při výuce lyžování našich dětí. Oba trenéři - Krupica Adam a Sedmik Michal si děti získali svojí vstřícností, pohodou a humorem. Obě děti byly spokojené a velmi se na výuku těšily. Moc děkujeme, Reichovi.

Vladimíra Reichová

pátek, 18. března 2022

Michal Prokůpek

Dobrý den,

chtěl bych poděkovat za trpělivost instruktorovi Pavlu Krobovi, který mě v mých dvaačtyřiceti letech dokázal za týden naučit obstojně jezdit na snowboardu. Celá moje rodina je v péči instruktorů a to jak těch co učí lyže, tak snowboard. Troufám si tedy potvrdit velmi vysokou úroveň místních instruktorů.

Příští rok opět dorazíme a věřím, že se společně s „červenou partou“ zase o trošku zlepšíme! Děkujeme za skvělou sezónu na Lipně a ve Vaší lyžařské škole!
S pozdravem,

Michal Prokůpek

Michal Prokůpek

pátek, 4. března 2022

Marcela Prokůpková

Dobrý den,

ráda bych tímto poděkovala instruktorce lyžování, slečně Denise Nováčkové, se kterou jsem se letos poprvé postavila na lyže. Díky jejímu empatickému přístupu jsem nejen dokázala překonat strach, který jsem ve svých 38 letech z prvního lyžování měla, ale po několika dnech jsem byla schopná sjet svou první – a pak i další a další – sjezdovku.

Oceňuji především, že jsme po celou dobu výuky postupovaly tak, abych se vždy cítila komfortně, a zároveň jsem byla schopná dělat pokroky.
Budu velmi ráda, když budu mít možnost s Denisou ve výuce pokračovat i příští sezónu.

Marcela Prokůpková

Marcela Prokůpková

pátek, 4. března 2022

Václav Martinovský

Vltavu jsem na kanoi sjížděl v životě asi tak 7x (z různých výchozích míst), kdysi v počátcích taky jednou jsme pádlovali přes celou nádrž (po oleji). bohužel si už nepamatuju, jak jsme to časově zvládli, vím, že to byla celodenní zabíračka a chvílema (vítr a vlny) dost náročná. V nedávné debatě o tom se švagrem, který vodu nikdy nejel, ale byl letos na dovolené ve Frymburku, došlo k sporu, když nechtěl věřit, že jsme nádrž absolvovali celou, leda prý tak za týden. A já dokonce v první fázi jsem mu říkal (myslel jsem si to), že asi za jeden den (ale uváděl jsem, že si to už nepamatuju).. Slevil jsem na dny dva, ale rozhodně ne víc. Možná jsme někde cestou na břehu přespali, to se ještě nemuselo v kempech, bohužel už nevím. Uvítal bych, kdyby mi někdo sdělil své zkušenosti s pádlováním přes nádrž. Později, to jsme tam byli s dětmi, jsme se nechali převést ke hrázi tamní dopravní službou. Při těch ostatních cestách jsme používali vlastní auta (parta cca 4-5 osádek), starty v Lenoře (nadšenci někdy i ve Vltavici), u Soumarského mostu, ve Vyšším Brodu. Při marném vzpomínání, jak to asi mohlo tehdy být, mě napadlo (teoreticky) porovnat rychlost pádlování s chůzí.. při délce nádrže 42km mi z toho vychází (zas jen teoreticky), že by se to za jeden den třeba i dokázat mohlo, ale nádeničina by to byla nemalá. Děkuji za případnou sdělenou zkušenost.
Václav

Václav Martinovský

čtvrtek, 30. prosince 2021

Na Lipno jezdíme pravidelně už pět let. Je to podle mého názoru nejlepší areál, kde se děti mohou naučit lyžovat. V místní lyžařské škole působí opravdu špičkoví instruktoři. Chtěli bychom poděkovat Adamu Krupicovi, který jako instruktor pomohl vybudovat naší dceři opravdu skvělý vztah k lyžování. Pokud Vám záleží na tom, aby Vaše děti měly lyžování opravdu rády, mohu Adama Krupicu s čistým svědomím doporučit!

Michal Prokůpek

středa, 29. prosince 2021

Lipno je moje srdecni zalezitost. V zime skvela lyzovacka v modernim ski arealu a v lete windsurfing a jachting na jezere v Cerne v Posumavi v Jachetnim Oddile T J Cerna v Posumavi kde se poradaji zavody a akce svetoveho formatu. Jednim slovem skvely.... Diky vsem, kteri tohle vytvorili.

Prokop Bubenicek

středa, 22. prosince 2021