Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace

Pokračovat
« Zpět na všechny akce
Lipno.info - zážitky a ubytování pro rodiny s dětmi Kalendář Snowboard banked slalom Lipno 2017

Snowboard banked slalom Lipno 2017

4.2.2017 10:00 Skiareál Lipno
Zveme vás na unikátní TempleStore Snowboards Days o ceny za 50 tisíc! Unikátní snowboardová akce TempleStore Snowboard Days na Lipně. Půjde o párty plnou shredů a ollieček, retro hadrů, zábavy, ale také hodnotných cen. Soutěžíme totiž o kousky v hodnotě 50.000 Kč od Horsefeathers, Burton, Lib Tech, Ride, Nitro a další. Při včasné registraci navíc díky TempleStoru dostanete 50% slevu na skipas do Skiareálu Lipno!
Co, kdy, kde a jaký je program?

Již tradiční snowboardová akce TempleStoru se uskuteční už tento víkend, tedy v sobotu 4. 2. 2016 a to ve skiareálu Lipno nad Vltavou. Letošní Banked Slalom Contest bude rozdělený do celkem čtyřech různých kategorií - retro old skool (kde se hodnotí nejenom čas a styl, ale samozřejmě i věrohodnost dobové retro vizáže), muži, ženy a děti. Časový plán pak vypadá následovně:

vstup, registrace a účast v závodu je zdarma

10:00 rozježdění a trénink

11:00 kvalifikace a pavoukový systém postupu do dalších kol 

13:00 finálový závod

14:30 contest Best Trick Combo sestávající z ollie contestu, shredu na kládě a nosepress battlu

??:?? celý den zakončíme párty v místním klubu Exil 

Vaše zážitky

Na Lipně jsme poprvé a jízda koloběžkami dolů od Stezky korunami stromů byla prostě pecka!

Soňa Kudová

Co miluju na Lipenském svahu nejvíc? Je to parádní sedačková lanovka, ze které je krásný výhled na svah a do okolí. S každou cestou nahoru dostanu chuť na jízdu dolů!

Kryštof Látal

Na Lipno jsem jezdila jako malá holka na prázdniny, potom na sportovní kurzy s fakultou, po nějaké době i jako maminka s dětmi, které se tady ve FOX parku naučily lyžovat a před rokem jsem tady potkala někoho, s kým jsem objela Lipno na kole a doufám, že si to každý rok zopakujeme. Milovníkům cyklistiky a Lipna tento trip doporučuji.

Lucie Kličková

Po 20 letech jsem se u vás znovu stoupl na lyže a dokonce jsem naučil i dceru lyžovat. A rádi se zase v této sezóně k vám vrátíme.

Martin Kala

Na Lipno jezdíme každý rok, jak v létě , tak v zimě. Máme to tam moc rádi, každý den je možnost nějaké jiné aktivity. Letos zase přijedeme, už se moc těšíme na pořádnou lyžovačku .

Petra Kábrtová

Partneři

Obec Lipno nad Vltavou
Lipno Card
Innogy
Stezka korunami stromů Lipno
Turistický spolek Lipensko
Kooperativa
Vyrobil FT SunFT Sun