Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace

Pokračovat
6. narozeniny Stezky korunami stromů
« Zpět na všechny akce
Lipno.info - zážitky a ubytování pro rodiny s dětmi Akce 6. narozeniny Stezky korunami stromů

6. narozeniny Stezky korunami stromů

20.7.2018 10:00 - 18:00 Lipno nad Vltavou - u Stezky korunami stromů
Stezka korunami stromů oslaví šesté narozeniny vystoupením skupiny Čiperkové. Show asi nejpopulárnější dětské skupiny současnosti Čiperkové, což je bezva parta dětí, která ráda zpívá a tancuje, je hlavním bodem oslav šestých narozenin Stezky korunami stromů. Tato atrakce, kterou zatím navštívilo více 1,8 milionu lidí, s dětmi oslaví v pátek 20. července.

Čiperkové jsou známí tím, že během vystoupení představí například upovídanou berušku Alušku, co protančila všechny svoje střevíčky. Bláznivou opičku Olu, která vyvádí samé lumpárny. Škodolibé vosy, co schválně opičku provokují, ale nikdy nezkazí žádnou legraci. Usměvavé Sluníčko, které každému rádo poradí a vyčaruje úsměv na tváři. A věčně zasněnou kytičku Jasmínku.

Pro děti i jejich rodiče a prarodiče je připravený další rodinný program, který začíná v 11 hodin a bude bez prodlev trvat až do večera. Během dne se představí i kejklíři, kteří budou celou zábavnou akci moderovat a také se postarají o důležitý přísun zábavy a nezbytného hlaholu. Tahákem programu bude Václav Strasser, který vyrábí obří bubliny. 

Připravená je závěsná akrobacie na konstrukci Stezky doplněná celodenním cirkusovým workshopem pro děti i rodiče, ukázkami parkuru, trialu na kole i elektrické trial motorce v přírodních podmínkách prostředí. Kejklíři budou dětem nafukovat tvarovací balónky.

Program:

  • 11:00 kejkle s kejklířem Slávkem
  • 11:30 závěsná akrobacie Bude Cirkus  
  • 12:00 parkourová show B flies – salta, vruty, trial na kole i motorce
  • 12:30 bublinář Václav Strasser s obřími bublinami – 
  • 13:00 kejkle s kejklířem Slávkem
  • 13:30 krájení narozeninového dortu  
  • 14:00 Čiperkové  – hudební show 
  • 15:00 závěsná akrobacie Bude cirkus
  • 15:30 bublinář Václav Strasser s obřími bublinami
  • 16:00 parkourová show B flies – salta, vruty, trial na kole i motorce

 

Vaše zážitky

Jako holka jsme se jmenovala Lipenská a dcera se na Lipně naučila lyžovat. Na vždy bude Lipno srdcová záležitost. Každý rok se vracíme.

Jana Koubková Nováková

Dobrý den,po dvě letní sezony,jsme u vas na lipne procestovali co se dalo na kolach a bruslích a moc se těšíme až se zase někdy budeme moct vrátit..tak,že zážitek každý den privoz,parník,koruna stromů,království lesa,bobovka a hlavně úžasná koupacka v lipne...pa pa lipno

ROMANA Koharova

...s našima je to tu príma..

Rozálie Ondrová

....s dcerkou jsme měli 7.1. 2018 štěstí na úžasnou instruktorku, paní Jitušku Miglovou...při koupi kurzu pro malou jsme si nevšimly, že nám byl vystaven až na druhý den, paní Jitka ale vše vyřídila přímo ze stanoviště a poté se dcerky ujala...dcerka ale dostala velkou trému , což nebyl pro paní Miglovou problém, zachovala klid a po pár minutách se již dcerka smála a přestala se "bát". Musím paní Jitce "vyseknout poklonu" za scela profi přístup, který byl ale zároveň velmi vřelý a uvolněný plný srandy. Každý další by to asi již po "pár" minutách vzdal. Já jsem byla moc šťastná, že dcerka po hodině a půl krásně jezdila a už se těší na další kurzy a strachu se zbavila. Děkujeme moc!!!!

Denisa Ungrová

Lipno nás nepřestává bavit!

Libuše Fíková

Partneři

Obec Lipno nad Vltavou
Lipno Card
Innogy
Stezka korunami stromů Lipno
Turistický spolek Lipensko