Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace

Pokračovat
6. narozeniny Stezky korunami stromů
« Zpět na všechny akce
Lipno.info - zážitky a ubytování pro rodiny s dětmi Kalendář 6. narozeniny Stezky korunami stromů

6. narozeniny Stezky korunami stromů

20.7.2018 10:00 - 18:00 Lipno nad Vltavou - u Stezky korunami stromů
Stezka korunami stromů oslaví šesté narozeniny vystoupením skupiny Čiperkové. Show asi nejpopulárnější dětské skupiny současnosti Čiperkové, což je bezva parta dětí, která ráda zpívá a tancuje, je hlavním bodem oslav šestých narozenin Stezky korunami stromů. Tato atrakce, kterou zatím navštívilo více 1,8 milionu lidí, s dětmi oslaví v pátek 20. července.

Čiperkové jsou známí tím, že během vystoupení představí například upovídanou berušku Alušku, co protančila všechny svoje střevíčky. Bláznivou opičku Olu, která vyvádí samé lumpárny. Škodolibé vosy, co schválně opičku provokují, ale nikdy nezkazí žádnou legraci. Usměvavé Sluníčko, které každému rádo poradí a vyčaruje úsměv na tváři. A věčně zasněnou kytičku Jasmínku.

Pro děti i jejich rodiče a prarodiče je připravený další rodinný program, který začíná v 11 hodin a bude bez prodlev trvat až do večera. Během dne se představí i kejklíři, kteří budou celou zábavnou akci moderovat a také se postarají o důležitý přísun zábavy a nezbytného hlaholu. Tahákem programu bude Václav Strasser, který vyrábí obří bubliny. 

Připravená je závěsná akrobacie na konstrukci Stezky doplněná celodenním cirkusovým workshopem pro děti i rodiče, ukázkami parkuru, trialu na kole i elektrické trial motorce v přírodních podmínkách prostředí. Kejklíři budou dětem nafukovat tvarovací balónky.

Program:

  • 11:00 kejkle s kejklířem Slávkem
  • 11:30 závěsná akrobacie Bude Cirkus  
  • 12:00 parkourová show B flies – salta, vruty, trial na kole i motorce
  • 12:30 bublinář Václav Strasser s obřími bublinami – 
  • 13:00 kejkle s kejklířem Slávkem
  • 13:30 krájení narozeninového dortu  
  • 14:00 Čiperkové  – hudební show 
  • 15:00 závěsná akrobacie Bude cirkus
  • 15:30 bublinář Václav Strasser s obřími bublinami
  • 16:00 parkourová show B flies – salta, vruty, trial na kole i motorce

 

Vaše zážitky

Králičí ostrov jedna z perfektních atrakcí na Lipně. Na Lipně umí udělat super dovolenou jak v zimě tak i v létě .

Radek Mareš

Na Lipno jsem jezdila jako malá holka na prázdniny, potom na sportovní kurzy s fakultou, po nějaké době i jako maminka s dětmi, které se tady ve FOX parku naučily lyžovat a před rokem jsem tady potkala někoho, s kým jsem objela Lipno na kole a doufám, že si to každý rok zopakujeme. Milovníkům cyklistiky a Lipna tento trip doporučuji.

Lucie Kličková

Na Lipně jsme poprvé a jízda koloběžkami dolů od Stezky korunami stromů byla prostě pecka!

Soňa Kudová

Na Lipno jezdíme každý rok, jak v létě , tak v zimě. Máme to tam moc rádi, každý den je možnost nějaké jiné aktivity. Letos zase přijedeme, už se moc těšíme na pořádnou lyžovačku .

Petra Kábrtová

Lipno navštěvuje v létě a nyní už i v zimě, prima lyžování. Děti si moc užili a hlavně se naučily lyžovat.Sjezdovky pěkně upravené.

Romana Kohárová

Partneři

Obec Lipno nad Vltavou
Lipno Card
Innogy
Stezka korunami stromů Lipno
Turistický spolek Lipensko
Kooperativa
Vyrobil FT SunFT Sun