Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace

Pokračovat
6. narozeniny Stezky korunami stromů
« Zpět na všechny akce
Lipno.info - zážitky a ubytování pro rodiny s dětmi Akce 6. narozeniny Stezky korunami stromů

6. narozeniny Stezky korunami stromů

20.7.2018 10:00 - 18:00 Lipno nad Vltavou - u Stezky korunami stromů
Stezka korunami stromů oslaví šesté narozeniny vystoupením skupiny Čiperkové. Show asi nejpopulárnější dětské skupiny současnosti Čiperkové, což je bezva parta dětí, která ráda zpívá a tancuje, je hlavním bodem oslav šestých narozenin Stezky korunami stromů. Tato atrakce, kterou zatím navštívilo více 1,8 milionu lidí, s dětmi oslaví v pátek 20. července.

Čiperkové jsou známí tím, že během vystoupení představí například upovídanou berušku Alušku, co protančila všechny svoje střevíčky. Bláznivou opičku Olu, která vyvádí samé lumpárny. Škodolibé vosy, co schválně opičku provokují, ale nikdy nezkazí žádnou legraci. Usměvavé Sluníčko, které každému rádo poradí a vyčaruje úsměv na tváři. A věčně zasněnou kytičku Jasmínku.

Pro děti i jejich rodiče a prarodiče je připravený další rodinný program, který začíná v 11 hodin a bude bez prodlev trvat až do večera. Během dne se představí i kejklíři, kteří budou celou zábavnou akci moderovat a také se postarají o důležitý přísun zábavy a nezbytného hlaholu. Tahákem programu bude Václav Strasser, který vyrábí obří bubliny. 

Připravená je závěsná akrobacie na konstrukci Stezky doplněná celodenním cirkusovým workshopem pro děti i rodiče, ukázkami parkuru, trialu na kole i elektrické trial motorce v přírodních podmínkách prostředí. Kejklíři budou dětem nafukovat tvarovací balónky.

Program:

  • 11:00 kejkle s kejklířem Slávkem
  • 11:30 závěsná akrobacie Bude Cirkus  
  • 12:00 parkourová show B flies – salta, vruty, trial na kole i motorce
  • 12:30 bublinář Václav Strasser s obřími bublinami – 
  • 13:00 kejkle s kejklířem Slávkem
  • 13:30 krájení narozeninového dortu  
  • 14:00 Čiperkové  – hudební show 
  • 15:00 závěsná akrobacie Bude cirkus
  • 15:30 bublinář Václav Strasser s obřími bublinami
  • 16:00 parkourová show B flies – salta, vruty, trial na kole i motorce

 

Vaše zážitky

Na Lipno jezdíme pravidelně a vnoučaty a moc se nám tam líbí. Vnoučata se učí lyžovat a sledují jak se okolo nich pohybuje známý Lišák. Sice první setkání bylo trochu strachu ,ale dnes je již vše v pohodě a děti se s ním fotí. V létě využíváme bobovou dráhu,která je perfektní.

Vlasta Plevková

Lyžařská sezona zahájena ve Skiareálu na Lipně. Super lyžovačka na upravených sjezdovkách a žádné fronty na lanovkách.

Tereza Straková

U vas se letos nase dvojcatka naucila lyzovat ;) dvojcatkum jsou 3 roky a jedine u vas jsou na tyto prcky idealni podminky jak k uceni lyzovani, tak k jinym super aktivitam. A uz vzdy to bude tak ,, nase dvojcatka se naucila lyzovat na Lipne" drkujem ;)

Petra Kunzova

Mame moc radi skiareal Lipno, jezdime uz nekolik let, nyni se moc tesime az nam synek trochu povyroste, abychom uz vyrazili cela rodina!

Alena Novotna

Pozdrav z iglů.

Veronika Smolova

Partneři

Obec Lipno nad Vltavou
Lipno Card
Innogy
Stezka korunami stromů Lipno
Turistický spolek Lipensko
Zaskočte také na StezkuZaskočte také na Stezku