Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace

Pokračovat
« Zpět na všechny akce
Lipno.info - zážitky a ubytování pro rodiny s dětmi Kalendář Koncert a křest velkého zpěvníku skupiny NEZMAŘI

Koncert a křest velkého zpěvníku skupiny NEZMAŘI

11.7.2019 18:00 - 21:00 Lipno Nad Vltavou
Chtěli bychom pozvat nejen návštěvníky Lipna, ale i lidi ze širokého okolí. Na koncert a křest velkého zpěvníku skupiny NEZMAŘI na lodi Adalbert Stifter v Lipně nad Vltavou. Tento jedinečný koncert a zároveň křest zpěvníku skupiny NEZMAŘI proběhne dne 11. července 2019 při večerní tříhodinové plavbě po Lipně.

Můžete se tak kochat nejen krásným pohledem na večerní hladinu Lipna, ale i při sklence vína či jiného moku z nabídky lodního baru, vychutnávat si příjemnou hudbu této folkové kapely….

Cena vstupenky je 799 Kč na osobu. Nalodění v 18 hod v přístavišti v Lipně nad Vltavou a přistání lodi je ve 21 hod rovněž v přístavišti v Lipně nad Vltavou. Všechny koncerty na lodi Adalbert Stifter se budou konat za každého počasí. Paluba lodě je vytápěná a proto je počet vstupenek na všechny tyto akce omezen.

Předprodej vstupenek přez portál CBsystemu na www.cbsystem.cz

Vyhlídkové plavby parníkem

Vaše zážitky

To je nádhera...

Kamil Ondra

Loni super tydení dovča. Letos musíme zopakovat.

Vladimír Hamp

Nejkrásnější zážitek co vůbec kdy byl a je plavení mojí krásný Elí

Miluše Vávrová

Průměrný areál který se stává díky lidem co se o něj starají velice nadprůměrným. Moje veliká spokojenost od paní u pokladny v restauraci až po pány vlekaře.Přijedeme znovu

Jiří Baum Havel

Můj včerejší lipenský zážitek byl už samotný vstup do lipenského parku...dívat se na tu nádheru a spoustu atrakcí pro děti i dospělé.... Přijela jsem se podívat na vystoupení skupiny New Rangers ...a největším zážitkem pro mě bylo i osobní setkání s legendou Jirkou Weisserem :-)

Libuše Návorková

Partneři

Obec Lipno nad Vltavou
Lipno Card
Innogy
Stezka korunami stromů Lipno
Turistický spolek Lipensko
Kooperativa