« Zpět na všechny akce
Lipno.info - zážitky a ubytování pro rodiny s dětmi Kalendář Rossignol Demo tour 2022

Rossignol Demo tour 2022

29.1.2022 08:30 - 30.1.2022 16:00 Skiareál Lipno
Ještě jste nejezdili na lyžích značky Rossignol nebo Dynastar? Přijeďte si je vyzkoušet do Skiareálu Lipno! O víkendu 29. – 30. ledna budete mít opět možnost si otestovat novou kolekci těchto značek. Ve stanovém městečku, které bude připravené na horním náměstíčku u výstupu z lanovky Lipno Express, vám poradí a nabídnou různé typy a délky lyží. Chybět nebude ani profesionální servis a DJ. K zapůjčení Vám postačí pouze doklad totožnosti.
Datum: 29. - 30.1.
Místo: Skiareál Lipno, výstup lanovky Lipno Express
Čas: 8:30 - 16:00
Parkování: parkoviště P1, P2, P3

Vaše zážitky

Po 20 letech jsem se u vás znovu stoupl na lyže a dokonce jsem naučil i dceru lyžovat. A rádi se zase v této sezóně k vám vrátíme.

Martin Kala

Na Lipno jezdíme každý rok, jak v létě , tak v zimě. Máme to tam moc rádi, každý den je možnost nějaké jiné aktivity. Letos zase přijedeme, už se moc těšíme na pořádnou lyžovačku .

Petra Kábrtová

Na Lipně jsme poprvé a jízda koloběžkami dolů od Stezky korunami stromů byla prostě pecka!

Soňa Kudová

Na Lipno jsem jezdila jako malá holka na prázdniny, potom na sportovní kurzy s fakultou, po nějaké době i jako maminka s dětmi, které se tady ve FOX parku naučily lyžovat a před rokem jsem tady potkala někoho, s kým jsem objela Lipno na kole a doufám, že si to každý rok zopakujeme. Milovníkům cyklistiky a Lipna tento trip doporučuji.

Lucie Kličková

Dobrý den, chtěl bych poděkovat za trpělivost instruktorovi Pavlu Krobovi, který mě v mých dvaačtyřiceti letech dokázal za týden naučit obstojně jezdit na snowboardu. Celá moje rodina je v péči instruktorů a to jak těch co učí lyže, tak snowboard. Troufám si tedy potvrdit velmi vysokou úroveň místních instruktorů. Příští rok opět dorazíme a věřím, že se společně s „červenou partou“ zase o trošku zlepšíme! Děkujeme za skvělou sezónu na Lipně a ve Vaší lyžařské škole! S pozdravem, Michal Prokůpek

Michal Prokůpek

Partneři

Vyrobil FT SunFT Sun