Lipno.info - zážitky a ubytování pro rodiny s dětmi Kalendář Evropský den parků

Evropský den parků

24.5.2011 Stožec
Protože rok 2011 je Mezinárodním rokem Lesů a NP Šumava slaví své 20. narozeniny bude tématem letošní akce poznávání rozmanitostí lesních ekosystémů - rostlin i živočichů. Akce bude připravena formou jednotlivých stanovišť a je určena zejména pro rodiny s dětmi. Splnění všech stanovišť zabere cca 1 - 1,5 hodiny. Za nepříznivého počasí bude akce uskutečněna v IS Stožec.

Vaše zážitky

Po 20 letech jsem se u vás znovu stoupl na lyže a dokonce jsem naučil i dceru lyžovat. A rádi se zase v této sezóně k vám vrátíme.

Martin Kala

Na Lipno jsem jezdila jako malá holka na prázdniny, potom na sportovní kurzy s fakultou, po nějaké době i jako maminka s dětmi, které se tady ve FOX parku naučily lyžovat a před rokem jsem tady potkala někoho, s kým jsem objela Lipno na kole a doufám, že si to každý rok zopakujeme. Milovníkům cyklistiky a Lipna tento trip doporučuji.

Lucie Kličková

Na Lipně jsme poprvé a jízda koloběžkami dolů od Stezky korunami stromů byla prostě pecka!

Soňa Kudová

Na Lipno jezdíme každý rok, jak v létě , tak v zimě. Máme to tam moc rádi, každý den je možnost nějaké jiné aktivity. Letos zase přijedeme, už se moc těšíme na pořádnou lyžovačku .

Petra Kábrtová

Lipno - můj milovaný rodný kraj. Vždy si zajezdíme na bobové dráze, dáme trasu na in-linech kolem přehrady, dáme padleboarding, vyšlápneme do korun stromů. Jsou tam super cyklo trasy. Ráda se na Lipno vracím.

Bára Hejpetrová

Partneři

Vyrobil FT SunFT Sun