Číslo: 4 | Datum: 29. září 2011 | Pokud se Vám nezobrazil e-mail správně, klikněte zde.

 

Vážení hosté,

babí léto na Lipensku vrcholí s příjemnými teplotami okolo 20 °C, příroda hýří podzimní barvami, cyklisté polykají o poznání větší dávky kilometrů a Lipensko se pomalu připravuje na zimní sezónu. Novinky pro Vás přichystal i Skiareál Lipno.

Nejpohodlnější rodinné lyžování v Čechách - novinky Skiareálu Lipno pro zimní sezónu 2011/2012

Skiareál Lipno prošel během posledních let rozsáhlou modernizací, a proto nyní nabízí lyžařům opravdový komfort. Každý rok zároveň pro své návštěvníky přináší řadu novinek a zlepšení, které mají zimní dovolenou udělat příjemnější, rozmanitější, komfortnější a zábavnější.

Zimní LIPNO CARD
Fox park II — nové, již druhé výukové hřiště pro děti
Časové skipasy
Nová snowcrossová dráha
Nové rodinné jízdné
Sleva pro studenty do 26 let
Půjčovna a prodejna lyžařského vybavení Intersport
 
Více o novinkách letošní zimní sezóny naleznete zde.

Egon Schiele Art Centrum hostí sympozium

Talentovaní umělci ze zemí Visegrádu (České republiky, Maďarska, Polska a Slovenska) a Rakouska budou pobývat a tvořit během podzimu v českokrumlovských ateliérech Egon Schiele Art Centra díla na téma „Umění v každodennosti“. Výběr z těchto prací bude v galerii vystaven od prosince 2011 do března 2012.

Webové stránky Egon Schiele Art Centrum

Českokrumlovský vodácký maraton

Účastnicky největší sportovní akce Českého Krumlova a jedna z největších sportovních akcí jihočeského regionu - Krumlovský vodácký maraton - vypukne svým dalším ročníkem v sobotu 8. října 2011.

Celý článek

Výstava AFRIKA - divočina v srdci

Výstava AFRIKA – divočina v srdci je třetí a zatím největší kolekcí fotografií renomované společnosti National Geographic v České republice. Přibližně sto padesát velkoformátových fotografií představuje Afriku divokou, krutou i krásnou, Afriku, ve které se loví, zabíjí, ale i žije, slaví a užívá.

Celý článek

III. podzimní žraločí sraz Lipno Tour

Sraz příznivců automobilů značky BMW a nejen pro ně je v sobotu 1.10. připravena BMW party ve Sportbaru Hříbek se speciální nabídkou bavoráku za 45,- Kč.

Celý článek

Pečení chleba v Lenoře

Mlsálci se mohou těšit na tradiční lenorské placky, housky a samozřejmě výtečný chléb. Od 9 do 13 hodin.

Celý článek

LIPNO CARD v prodeji na nádražích

Návštěvníci Lipenska mají září možnost pořídit si kartu hosta Lipno Card na 15 nádražích v Jihočeském kraji, zejména kolem  Lipna.

Celý článek

Dlouhý, široký a bystrozraký

Divadelní pohádka pro děti z MŠ a 1. stupeň ZŠ. Představení Mladé scény Ústí nad Labem v Horní Plané.

Celý článek

Lipenský kotrmelec

Yacht klub Lipno nad Vltavou pořádá o víkendu 15. - 16.10. 2011 tradiční Lipenský kotrmelec - pohárový závod RS700 a Velká cena RS100.

Celý článek

Lipno dětem - 28. října 2011

V pátek 28.10. bude Lipno patřit dětem. Od 10 hod pro ně bude připraven bohatý a zábavný program.

Celý článek

© 2011 LIPENSKO s.r.o. | www.lipno.info | Odhlášení z newsletteru

Tento email Vám byl odeslán automaticky z webových stránek www.lipno.info na základě Vaší registrace na těchto stránkách nebo na akci spolupořádané společností LIPENSKO s.r.o.

Chcete-li zajistit, aby Vám tyto e-mailové zprávy byly doručovány korektně (tj. nebyly považovány za spam), přidejte prosím adresu „newsletter@lipno.info“ do Vašeho adresáře nebo do seznamu schválených odesílatelů.