Číslo: 6 | Datum: 21. prosinec 2011 | Pokud se Vám nezobrazil e-mail správně, klikněte zde.

 

Skiareál Lipno startuje ve čtvrtek 22. prosince!

Dobrá zpráva pro příznivce lyžování na Šumavě! Od soboty se zlepšily klimatické podmínky, které umožnily spustit zasněžovací systém ve Skiareálu Lipno bez přerušení a díky tomu budou sjezdovky kvalitně zasněžené a připravené pro bezpečnou jízdu ve čtvrtek 22. prosince.

Lyžovat se bude na sjezdovce Jezerní a Dámská a pro děti a začátečníky bude otevřené výukové hřiště Foxpark se třemi pojízdnými koberci, které je k dispozici zdarma pro děti a rodiče.

Lanovky pojedou od 8:30 – 16:00 hodin a od 25. prosince se mohou návštěvníci těšit i na večerní lyžování na osvětlené Jezerní sjezdovce. Od 23. prosince jezdí také skibus zdarma v Lipně nad Vltavou.

Se spuštěním areálu se otevře i lyžařská škola SKISCHOOL LIPNO a půjčovna INTERSPORT RENT, které se nacházejí přímo v areálu a jejich služby si mohou zájemci rezervovat on-line. Pro aktuální informace sledujte web www.skiareallipno.cz.

Skiareál Lipno je součástí projektu ŠKODA auto Pohádkové Česko.

© 2011 LIPENSKO s.r.o. | www.lipno.info | Odhlášení z newsletteru

Tento email Vám byl odeslán automaticky z webových stránek www.lipno.info na základě Vaší registrace na těchto stránkách nebo na akci spolupořádané společností LIPENSKO s.r.o.

Chcete-li zajistit, aby Vám tyto e-mailové zprávy byly doručovány korektně (tj. nebyly považovány za spam), přidejte prosím adresu „newsletter@lipno.info“ do Vašeho adresáře nebo do seznamu schválených odesílatelů.