Číslo: 17 | Datum: 31. srpna 2012 | Pokud se Vám nezobrazil e-mail správně, klikněte zde.

 

Milí příznivci LIPNA,

velmi nabitá letní sezóna je pomalu na ústupu, ale v žádném případě nezpomalujeme! Na LIPNĚ nastává čas vhodný nejen pro firemní akce a školní výlety, ale i pro návštěvníky, kteří upřednostňují rozmanitost a někdy i nevyzpytatelnost podzimní přírody. Takže předem děkujeme za návštěvu a dovolujeme si Vám nabídnout něco z našeho pestrého podzimního menu.

STEZKA KORUNAMI STROMŮ JE TU PRO VÁS CELÝ ROK

Přijeďte na Lipno a projděte se po 675 dlouhé dřevěné Stezce korunami stromů, po které vyjdete až do 40 metrů vysoké vyhlídkové věže s překrásnými výhledy na lipenské jezero a daleké okolí. 

Více o celoročním provozu zde!

LIPNO VÁS BAVÍ A UČÍ

Plánujete pro žáky/studenty vaší školy nebo pro váš tým či klub sportovní, poznávací nebo vzdělávací kurz, výlet, školu v přírodě? Vyberte si za místo vašeho pobytu LIPNO, jehož celoroční nabídka aktivit nám umožňuje připravit pro vaše žáky, studenty či členy sportovního klubu nezapomenutelné pobytové programy.

Více k nabídce zde!

LIPNO – IDEÁLNÍ MÍSTO PRO FIREMNÍ AKCE

Chcete stmelit pracovní team, zintenzivnit teamovou spolupráci, vzdělat své zaměstnance, odměnit obchodní partnery či zákazníky? Nabízíme teambuildingové a teamspiritové akce, zajištění školení, seminářů s doplňkovými aktivitami či jen uspořádání zábavného programu pro zaměstnance vaší firmy v jedné z nejatraktivnějších lokalit České republiky.

Více o nabídce zde!

LIPENSKÝ KOLO-TOČ

28. září 2012 se bude konat 1. ročník akce s názvem Lipenský KOLO-toč.

Den plný sportu a zábavy jen pro vás – užijete si babí léto na Lipně v plné kráse.

Více o akci zde!

PODZIM V ACTIVE PARK LIPNO

Objevte podzimní pohodu u Lipna – jihočeského moře. K dispozici jsou vám elektročluny a další vodní plavidla v půjčovně Intersport Rent přímo u přístavu Marina Lipno, můžete si půjčit také kola nebo in-line brusle a vyrazit na nenáročný výlet měnící se krajinou po Jezerní stezce, nejkrásnější v České republice.

Více informací zde!

REZERVUJTE SI UBYTOVÁNÍ PRO SVŮJ PODZIMNÍ ČI ZIMNÍ POBYT NA LIPNĚ

Chystáte se na podzim na Lipno? Znáte už termín své zimní dovolené? Pak neváhejte a rezervujte si ubytování již nyní. Přehled ubytovacích kapacit naleznete zde. Zprostředkování ubytování je bezplatné.

NAJDETE NÁS NA TĚCHTO VÝSTAVÁCH A VELETRZÍCH

ITEP - veletrh cestovního ruchu Plzeňského kraje - 20. - 22. 9. 2012, Hala TJ Lokomotiv, Plzeň , Jihočeský kompas 2012 - veletrh cestovních možností a vizí, 5. a 6. 10.2012 DK Metropol, České Budějovice, Vzdělání a řemeslo - 21. - 23. 11. 2012, Výstaviště, České Budějovice

STAŇTE SE PARTNEREM LETNÍCH AKCÍ NA LIPNĚ 2013

LIPENSKÉ LÉTO 2013 je souhrnný název pro tři akce, které se budou konat během letních měsíců roku 2013.

Více o akcích a partnerství zde!

© 2012 LIPENSKO s.r.o. | www.lipno.info | Odhlášení z newsletteru

Tento email Vám byl odeslán automaticky z webových stránek www.lipno.info na základě Vaší registrace na těchto stránkách nebo na akci spolupořádané společností LIPENSKO s.r.o.

Chcete-li zajistit, aby Vám tyto e-mailové zprávy byly doručovány korektně (tj. nebyly považovány za spam), přidejte prosím adresu „newsletter@lipno.info“ do Vašeho adresáře nebo do seznamu schválených odesílatelů.