Číslo: 18 | Datum: 3. říjen 2012 | Pokud se Vám nezobrazil e-mail správně, klikněte zde.

 

Vážení příznivci Lipna,

podzim, který dodal okolí lipenské přehrady nádherné barvy, je v plném proudu. Lipno je i v říjnu stále atraktivní a má co nabídnout – to se dočtete v tomto aktuálním vydání newsletteru. 

A pokud už přemýšlíte, kam vyrazit v zimě na lyže, pak se níže dočtete, co jsme pro vás připravili.

Těšíme se na vás!

Kochejte se podzimním Lipnem

Přijeďte do Lipna nad Vltavou a navštivte Active Park Lipno, který má stále co nabídnout. Především vodní ráj Aquaworld Lipno a jeho provoněné sauny jsou na podzim mezi turisty velmi žádaným místem k relaxaci. Krásný výhled na lipenskou přehradu přímo z vířivek nebo perliček umocňují masážní trysky...

Více info zde!

Stezka korunami stromů Lipno láká seniory

Krásy Lipna přijíždějí v tomto ročním období, které na Lipně patří k nejkrásnějším, obdivovat senioři, kteří vystřídali rodiny s dětmi. Návštěvníci nad 65 let navíc mají zlevněné vstupné ve výši 120 korun. Překvapivě si velká část z nich nenechá ujít ani jízdu tobogánem, dlouhým 52 metrů. Stezka korunami stromů Lipno je otevřena od října pak celou zimu od 10 do 17 hodin. 

Více na www.stezkakorunamistromu.cz nebo na Facebooku.

S LIPNO CARD lze slevy čerpat celý rok

Od 1. listopadu 2012 pro vás máme novou, celoroční kartu hosta destinace LIPNO. S kartou budete moci celý rok čerpat slevy a výhody na služby Skiareálu Lipno, in- i outdoorové sporty, v restauracích, muzeích a galeriích atd. 

Více o nové LIPNO CARD

LIPNO DĚTEM aneb LIPENSKÝ HALLOWEEN

27. října bude Lipno opět patřit dětem. Budou připraveny tvořivé díly, soutěže pro děti… ale hlavně budeme společně připravovat halloweenské dýně. Během celého dne budou pro dětské účastníky připraveny zvýhodněné vstupy do Active Park Lipno stejně jako Stezku korunami stromů Lipno.

Více informací o akci zde!

Lipno se představí na výstavě Jihočeský kompas

Navštivte expozici LIPNO na výstavě cestovního ruchu Jihočeský kompas, který se bude konat ve dnech 5. a 6. října v Českých Budějovicích. Naleznete zde aktuální informace o destinaci LIPNO včetně turistické nabídky Skiareálu Lipno/Active Park Lipno, Stezky korunami stromů Lipno – jediné stezky v České republice, která bude prezentována společně se Stezkou v korunách stromů v bavorském Neuschönau, a mnohé další. Těšíme se na setkání s vámi v expozici LIPNO.

Přípravy na zimu už začaly

Skiareál Lipno již zahájil vlastní přípravy na zimu. V současné době se upravují sjezdovky, dochází k natírání překážek snowparku a dalším nutným drobným opravám.

Letošní zimní sezóna bude opět plná novinek... 

Více o novinkách zde!

A PŘESTOŽE SE MŮŽE ZDÁT, ŽE ZIMA JE JEŠTĚ DALEKO, DOPORUČUJEME VÁM ZAMLUVIT SI UBYTOVÁNÍ JIŽ NYNÍ!

© 2012 LIPENSKO s.r.o. | www.lipno.info | Odhlášení z newsletteru

Tento email Vám byl odeslán automaticky z webových stránek www.lipno.info na základě Vaší registrace na těchto stránkách nebo na akci spolupořádané společností LIPENSKO s.r.o.

Chcete-li zajistit, aby Vám tyto e-mailové zprávy byly doručovány korektně (tj. nebyly považovány za spam), přidejte prosím adresu „newsletter@lipno.info“ do Vašeho adresáře nebo do seznamu schválených odesílatelů.