Číslo: 26 | Datum: 5. února 2013 | Pokud se Vám nezobrazil e-mail správně, klikněte zde.

 

Na Lipně se v únoru nudit nebudete

Hned několik špičkových akcí připravil pro všechny lyžaři Skiareál Lipno v únoru. Těšit se můžete na zábavu, testování lyží, ochutnávky čokolády a další atrakce, které zpestří pobyt na lyžích u lipenského jezera.


Více info zde

Skicrossová dráha a Snowpark

Díky skvělým sněhovým podmínkám, kdy napadlo přes 30 cm přírodního sněhu, a společně s tím technickým jej na konci ledna leželo přes 80 cm na našich sjezdovkách, jsme mohli připravit naši chloubu – skicrossovou dráhu.


Více o snowparku a skicrossu zde

Lyžařská škola šetří čas, peníze i nervy

Lipenská lyžařská škola Skischool Lipno patří mezi nejlepší v České republice. Každý den se o začínající lyžaře i pokročilé lyžaře stará přes 100 certifikovaných instruktorů, kteří pravidelně v průběhu sezóny procházejí dalšími náročnými doškolovacími kurzy.


Více informací a lyžařské škole

S LIPNO CARD ušetříte

Pobyt nejen na Lipně se všem návštěvníků může zlevnit, pokud vlastní kartu hosta Lipno Card. S touto kartou je možné čerpat slevu u více než 40 služeb od sportovního vyžití přes pamětihodnosti až po restaurace a obchody.


Více o LIPNO CARD

Z lyží do korun stromů, z lyžáků do bot

Nová půjčovna speciálních bot a úschovna lyží a lyžáků, která funguje na vrcholu Kramolína, usnadňuje lyžařům přístup na Stezku korunami stromů Lipno.


Více zde

Nejlevnější lyžařský balíček na Lipně

Půjčovna Intersport Rent připravila v letošní sezóně nejlevnější lyžařský balíček na Lipně. Pokud si půjčíte lyžařské vybavení, obdržíte slevu ve výši 25 % na skipas, a to v délce výpůjčky.


Více o balíčku zde

Kramolínský obřák

Zveme vás na 10. ročník závodu KRAMOLÍNSKÝ OBŘÁK, který se bude konat 16. 2. 2013 ve Skiareálu Lipno.


Více o akci zde

© 2013 LIPENSKO s.r.o. | www.lipno.info | Odhlášení z newsletteru

Tento email Vám byl odeslán automaticky z webových stránek www.lipno.info na základě Vaší registrace na těchto stránkách nebo na akci spolupořádané společností LIPENSKO s.r.o.

Chcete-li zajistit, aby Vám tyto e-mailové zprávy byly doručovány korektně (tj. nebyly považovány za spam), přidejte prosím adresu „newsletter@lipno.info“ do Vašeho adresáře nebo do seznamu schválených odesílatelů.