Číslo: 38 | Datum: 25. července 2013 | Pokud se Vám nezobrazil e-mail správně, klikněte zde.

 

LIPNO CARD… karta hosta, se kterou vám na Lipně bude dobře!

LIPNO CARD vypadá jako klasická bankovní karta a stejně jako tato by se měla stát součástí vaší peněženky:-). S kartou, která platí až do 31. října 2013, získáte slevy a benefity...


Celý článek

Ještě nemáte svou LIPNO CARD, ale rádi byste ji měli?

Pokud se ubytujete u jednoho z našich smluvních ubytovatelů, získáte kartu zdarma. Pokud budete bydlet jinde, můžete si kartu zakoupit v prodejních místech...


Celý článek

S LIPNO CARD získáte zajímavé slevy

Držitelé LIPNO CARD mohou čerpat zajímavé slevy při čerpání služeb nejen na Lipensku. Chcete vyjet se slevou na vrchol Kramolína lanovkou, vyzkoušet Lanový park, navštívit Aquaworld Lipno či nově otevřené Hopsárium?


Seznam zajímavých slev s LIPNO CARD

Půjčit si kolo se s LIPNO CARD vyplatí

V půjčovně INTERSPORT Rent v Kapitanátu si můžete kolo půjčit za bezkonkurenční cenu 192 Kč/den a navíc, pokud ještě LIPNO CARD nemáte, získáte ji zde zdarma.


Více o půjčovně kol

LIPNO CARD můžete využít už po cestě na dovolenou

Nejen na Lipensku lze s kartou hosta získat slevy. Pakliže cestou k nám projíždíte Tábor, Písek, Hlubokou nad Vltavou, České Budějovice či Český Krumlov, můžete kartu uplatnit i zde.


Celý článek

Navštivte s LIPNO CARD všechny jihočeské zoologické zahrady

Poprvé v historii nabízí LIPNO CARD od letošního léta slevu na vstup do všech jihočeských zoologických zahrad… a to už je výzva!


Seznam jihočeských ZOO

S LIPNO CARD se nejen zabavíte, ale i dobře najíte

Kartu hosta můžete využít i v mnohých restauracích v Lipně nad Vltavou, a to především v těsné blízkosti Active Park Lipno, dále pak Přední Výtoni, Dolní Vltavici, Černé v Pošumaví, Vyšším Brodě, Rožmberku nad Vltavou a dokonce i v Českých Budějovicích...


Celý článek

© 2013 LIPENSKO s.r.o. | www.lipno.info | Odhlášení z newsletteru

Tento email Vám byl odeslán automaticky z webových stránek www.lipno.info na základě Vaší registrace na těchto stránkách nebo na akci spolupořádané společností LIPENSKO s.r.o.

Chcete-li zajistit, aby Vám tyto e-mailové zprávy byly doručovány korektně (tj. nebyly považovány za spam), přidejte prosím adresu „newsletter@lipno.info“ do Vašeho adresáře nebo do seznamu schválených odesílatelů.