Číslo: 46 | Datum: 15. ledna 2014 | Pokud se Vám nezobrazil e-mail správně, klikněte zde.

 

Nejvíce otevřených sjezdovek na Šumavě

Skiareál Lipno, jediné pětihvězdičkové středisko na jihu Čech, se mohl na začátku ledna pochlubit nejvíce otevřenými sjezdovkami na Šumavě a podmínkami k lyžování, které jsou jedny z nejlepších v České republice.

Celý článek

Díky sněhulákům se na Lipně stále skvěle lyžuje

Na skvělých podmínkách k lyžování, téměř kompletně zprovozněném středisku a sněhové vrstvě až půl metru mají zásluhu hlavně tzv. sněhuláci Skiareálu Lipno, tedy pracovníci, kteří se starají o technické zasněžování.

Celý článek

Obhájili jsme zlato inspektora TV Nova

Zlatou medaili zimního inspektora TV Nova obhájil Skiareál Lipno. Redaktorka na místě nejvíce hodnotila počet otevřených sjezdovek, čistotu na toaletách, lyžaři pak v anketě chválili kvalitu lyžování.

Celý článek

Zábava, testování lyží, show

Ve Skiareálu Lipno se rozhodně nudit nebudete. Naši maskoti – lišák Fox a jeho kamarád kapitán Lipánek mají pro všechny lyžaře připravený bohatý program. Do Skiareálu Lipno zamíří také testování lyží různých značek a také velké celorepublikové tour. Už se všichni těšíme.

Celý článek

Ve Skiareálu Lipno pro vás chystáme…

25. – 26. 1. Rossignol demo tour – testování lyží s programem, 31.1. Jedničkáři lyžují za dvacku, 1.2 – 2.2. Ski tour – testování lyží Scott s programem, 8.2. Atomic Skitesting – testování lyží Atomic s programem, 12.2. – 15.2. S ČT Sport na vrchol

Více v kalendáři akcí

Lyžování s LIPNO CARD levnější

Lyžování s LIPNO CARD je v lednu obzvlášť výhodné. Skipas od tří dnů a výše je nyní o 20% levnější. Od 1,5 dne je cena nižší o 5%. Další slevy můžete čerpat například také v našem vodním ráji Aquaworld Lipno.

Další slevy s LIPNO CARD

Na Stezku korunami stromů v zapůjčené outdoorové obuvi

Chcete spojit lyžování na Lipně s návštěvou Stezky korunami stromů Lipno? U horní stanice lanové dráhy můžete bezplatně využít úschovnu lyží, ve které vám zdarma zapůjčí i kvalitní outdoorovou obuv.

Celý článek

Doprava na Stezku korunami stromů Lipno zdarma

Během zimní sezóny se lze ke Stezce korunami stromů Lipno dostat buď značenou turistickou trasou, která začíná na centrálním parkovišti, nebo zdarma speciálním autobusem, tzv. Stezkabusem.

Více informací o stezkabusu

Lišák Fox vás zve na své kulinářské speciality

Lišák Fox se dal na vaření a vy jeho dobroty můžete ochutnat hned na několika místech ve Skiareálu Lipno!

Celý článek

© 2014 LIPENSKO s.r.o. | www.lipno.info | Odhlášení z newsletteru

Tento email Vám byl odeslán automaticky z webových stránek www.lipno.info na základě Vaší registrace na těchto stránkách nebo na akci spolupořádané společností LIPENSKO s.r.o.

Chcete-li zajistit, aby Vám tyto e-mailové zprávy byly doručovány korektně (tj. nebyly považovány za spam), přidejte prosím adresu „newsletter@lipno.info“ do Vašeho adresáře nebo do seznamu schválených odesílatelů.