Číslo: 48 | Datum: 10. března 2014 | Pokud se Vám nezobrazil e-mail správně, klikněte zde.

 

Lyžařská reality show S ČT Sport na vrchol se vrací na Lipno

Všichni návštěvníci Skiareálu Lipno budou mít jako jediní v České republice možnost zakusit si lyžařskou reality show S ČT Sport na vrchol hned dvakrát v letošní sezóně. Po únorovém premiérovém účinkování Lipna v tomto pořadu se k nám štáby organizátorů a České televize v březnu opět vrátí, a to díky dostatku sněhu...

Více o akci

Ze sjezdovky přímo na cyklostezku

Unikátní kombinaci dvou naprosto rozdílných zážitků mohou prožít návštěvníci Skiareálu Lipno. Ze sjezdovek se mohou vydat přímo na cyklostezku, která kopíruje lipenské jezero. Lze tak vyměnit Jezerní sjezdovku za Jezerní cyklo a in-line stezku. To nikde jinde v České republice nelze.

Celý článek

Z lyží do vodního ráje nebo do Hopsária

Na Lipně lze kombinovat lyžování s dalšími aktivitami, a není jich zrovna málo a jsou obdobně atraktivní jako sjíždění sjezdovek ve Skiareálu Lipno. Jedním z nich je návštěva letošní novinky zimní sezóny – Hopsária. Užijí si tu hlavně děti, které budou doslova nadšené.

Celý článek

Novinky do léta: Lipno na plný proud

Novinek, které jsme pro vás připravili na léto, je celá řada. Tou největší však je rozšíření půjčovny elektrokol a elektročlunů o další prostředky poháněné elektřinou. Půjčit si budete moci elektroskútry a také elektromobil.

Více novinek

Letní sezóna s LIPNO CARD bude zajímavá

Letní sezóna se už blíží a s ní přichází i LIPNO CARD s novými slevami a benefity, které umožní užít si pobyt na Lipně naplno a výhodně! A abyste na žádnou z vašich oblíbených aktivit nezapomněli, připravili jsme pro vás „hrací“ kartu, se kterou můžete své zážitky s LIPNO CARD sbírat celé léto.

Více o výhodách LIPNO CARD

Ze Stezky korunami stromů uvidíte dokonce i Alpy

Jedinečná a v České republice jediná Stezka korunami stromů Lipno nabízí unikátní výhledy do okolí lipenské přehrady. Za slunečného počasí jsou dokonce vidět i zasněžené vrcholky Alp.

Více o Stezce korunami stromů

Lipenské Hopsárium je otevřeno denně

Hopsárium Lipno je i v březnu otevřeno denně od 10 do 19 hodin. Od dubna bude možné si rezervovat dopolední hodiny pro školní výlety a od května pak připravujeme i balíček ve spolupráci s provozovatelem lodní dopravy LipnoLine - výlet lodí a hopsání v Hopsáriu.

Celý článek

Kam ve Skiareálu Lipno na guláš, kávu či preclík

LIPNOgastro má pro vás v těchto dnech otevřeno přímo ve skiareálu nebo jeho těsné blízkosti hned sedm provozů. Víte, ve kterém z nich si na čem pochutnáte? Tak tady máte návod …

Celý článek

Na www.lipno.info najdete vše potřebné o Lipně

Plánujete dovolenou na Lipně? Pak se na to, jaké atraktivity, programy a zážitky Lipno nabízí, podívejte na www.lipno.info. Zde si můžete i rezervovat ubytování, a to bez provize...

Celý článek

© 2014 LIPENSKO s.r.o. | www.lipno.info | Odhlášení z newsletteru

Tento email Vám byl odeslán automaticky z webových stránek www.lipno.info na základě Vaší registrace na těchto stránkách nebo na akci spolupořádané společností LIPENSKO s.r.o.

Chcete-li zajistit, aby Vám tyto e-mailové zprávy byly doručovány korektně (tj. nebyly považovány za spam), přidejte prosím adresu „newsletter@lipno.info“ do Vašeho adresáře nebo do seznamu schválených odesílatelů.