Číslo: 49 | Datum: 9. dubna 2014 | Pokud se Vám nezobrazil e-mail správně, klikněte zde.

 

Flotila elektroprostředků jen na Lipně

Hlavní novinkou letošního letní sezóny, kterou odstartujeme již o Velikonocích, je rozšíření půjčovny INTERSPORT Rent o dopravní prostředky poháněné elektřinou. Koupili jsme nová elektrokola značky Author, se kterými se budete moci vydat nejen na předem vytipované trasy.

Celý článek

Přijďte závodit s kočárky o zajímavé ceny

V neděli 13. dubna v 15 hodin mají všichni šanci změřit své síly ve velmi zajímavé disciplíně. V Přístavu Marina Lipno se bude závodit v „chůzi s kočárkem“ na 100 - 150 kroků. Na trať se mohou vydat nejen maminky, ale i tatínkové nebo celá rodina. Moderátorkou akce bude Miss Lucie Křížková (Váchová).

Více o akci

LIPNO DĚTEM - Vítání jara aneb velká jarní dětská olympiáda

V sobotu 19. dubna proběhne v Lipně nad Vltavou od 10 do 16 hodin další z dětských dnů. Těšit se můžete na výtvarnou dílnu, překvapení v podobě zvířecí návštěvy ze ZOO Dvorec, aktivity v podobě skákání přes švihadlo a přes gumu, skákacího panáka či odpolední diskotéku na parníku...

Více o akci

Zapomeňte na starosti a kolem Lipna se vydejte na od nás vypůjčeném kole

Za bezkonkurenčních 199 Kč na den, pokud máte Lipno Card, si můžete půjčit v naší půjčovně INTERSPORT Rent cyklistické kolo a objevit kouzlo nejhezčí cyklo a in-line Jezerní stezky v České republice, která se vine kolem lipenského jezera. Kola jsou špičkové kvality s provedeným profesionálním servisem.

Celý článek

Lanovka se rozjede o velikonočních prázdninách

Po měsíční přestávce, kterou způsobila povinná revize po zimní sezóně, se ve čtvrtek 17. dubna rozjede lanová dráha Jezerní. S ní se dostávají turisté ke Stezce korunami stromů. Ve čtvrtek 17. dubna startují i na lanovce závislé atrakce.

Celý článek

Pořídili jsme další koloběžky

Nevšední zážitek v podobě sjezdu z vrcholu Kramolína, kde se nachází Stezka korunami stromů Lipno, jsme se rozhodli zpřístupnit ještě více návštěvníkům. Po loňském úspěchu jsme přikoupili koloběžky pro sjezd buď po asfaltových cestách nebo po sjezdovce či naším bikeparkem.

Celý článek

LIPNO CARD pro vás na léto připravuje zajímavé novinky

Letní sezóna se už blíží a v ní vám i LIPNO CARD nabídne opět plno možností, jak si letní dovolenou na Lipně užít naplno a výhodně! A abyste měli větší motivaci LIPNO CARD využívat, připravili jsme pro vás kartu, se kterou můžete vaše zážitky s LIPNO CARD sbírat celé léto.

Více o LIPNO CARD

Prodloužené víkendy na Stezce korunami stromů Lipno

Jaro a teplé dny přišly letos opravdu dříve. I na Lipně je již vše připravené pro nadcházející prodloužené víkendy a velikonoční prázdniny. Stezku korunami stromů by neměly vynechat zejména rodiny s dětmi, které si procházku opravdu užívají.

Celý článek

Slavnosti dřeva proběhnou u Stezky korunami stromů 24. května 2014

Předposlední květnovou sobotu se v okolí Stezky korunami stromů Lipno uskuteční Slavnosti dřeva. Již tradičně budou přítomni sochaři, kteří přímo před zraky návštěvníků budou sochat svá díla do připravených dřevěných kmenů.

Více o akci

Na Lipně sezóna nikdy nekončí a my vás hlady nenecháme ani v jarních měsících

Terasa Kramolín u Stezky korunami stromů je pro vás otevřena 364 dní v roce a pochutnat si tam můžete na grilovaných klobásách, koblihách, cukrovinkách a zaručeně vás tam potěší věčně usměvavá obsluha.

Celý článek

© 2014 LIPENSKO s.r.o. | www.lipno.info | Odhlášení z newsletteru

Tento email Vám byl odeslán automaticky z webových stránek www.lipno.info na základě Vaší registrace na těchto stránkách nebo na akci spolupořádané společností LIPENSKO s.r.o.

Chcete-li zajistit, aby Vám tyto e-mailové zprávy byly doručovány korektně (tj. nebyly považovány za spam), přidejte prosím adresu „newsletter@lipno.info“ do Vašeho adresáře nebo do seznamu schválených odesílatelů.