Číslo: 51 | Datum: 9. června 2014 | Pokud se Vám nezobrazil e-mail správně, klikněte zde.

 

Poklad lišáka Foxe před lanovým parkem

Zcela nové dobrodružství vymyslel na letošní léto maskot areálu lišák Fox. Každou sobotu a neděli budou moci hlavně děti společně s lišákem hledat číselnou kombinaci, která jim otevře truhlici s pokladem. Co se v ní nachází, to musí každý zjistit sám.

Více o pokladu

Staň se kapitánem a objev další kouzlo Lipna

Elektročluny i plachetnice si můžete půjčit v naší půjčovně INTERSPORT Rent umístěné v Kapitanátu u Přístavu Marina Lipno. Na tato plavidla nepotřebujete žádné oprávnění a jejich ovládání je snadné. Také proto jsou elektročluny tolik v oblibě.

Více o elektočlunech

Elektrokolem na Svatý Tomáš

Udělejte si výlet s elektrokolem a my vám garantujeme, že si tento způsob pohybu zamilujete. Vše je najednou jednodušší a bližší. A vám jsou dostupnější z Lipna nad Vltavou i taková magická místa jako je Sv. Tomáš s nejvýše položenou zříceninou hradu v České republice.

Celý článek

Letní koncerty na Stezce korunami stromů

Každé úterý v červenci a srpnu lze navštívit Stezku korunami stromů kdykoliv od 9:30 až do 23:00 hodin. Prodloužená otevírací doba láká k romantické procházce. Noční návštěvu si zcela jistě užijí jak páry, tak i rodiny s dětmi.

Celý článek

Piknikujte na Lipně

Letní provozy LIPNOgastro si pro návštěvníky Lipna připravily na sezónu spoustu dobrot, specialit, ale i akcí a novinek! Jednou z těch NEJ je piknikový koš na objednávku. Jedná se o piknikové koše, které vám rádi naplníme vším, co si sami vyberete...

Více o piknikovém servisu

LIPNO CARD

Váš pobyt na Lipně zpříjemní karta hosta LIPNO CARD, se kterou můžete čerpat více než 50 služeb výhodněji, než je běžné...

V měsíci červnu doporučujeme...

3. ročník sportovně kulturního festivalu LIPNO SPORT FEST se blíží

Od 23. do 31. srpna bude Lipno nad Vltavou hostit 3. ročník akce s názvem LIPNO SPORT FEST, akci nabitou sportem a kulturou. Návštěvníci Lipna se budou moci po celých devět dnů zdarma účastnit kurzů in-line bruslení, plavání či windsurfingu, budou si moci zaběhat, objet Lipno na kole či si vyzkoušet paddleboard.

Více o akci

© 2014 LIPENSKO s.r.o. | www.lipno.info | Odhlášení z newsletteru

Tento email Vám byl odeslán automaticky z webových stránek www.lipno.info na základě Vaší registrace na těchto stránkách nebo na akci spolupořádané společností LIPENSKO s.r.o.

Chcete-li zajistit, aby Vám tyto e-mailové zprávy byly doručovány korektně (tj. nebyly považovány za spam), přidejte prosím adresu „newsletter@lipno.info“ do Vašeho adresáře nebo do seznamu schválených odesílatelů.