Číslo: 55 | Datum: 10. září 2014 | Pokud se Vám nezobrazil e-mail správně, klikněte zde.

 

Babí léto patří na Lipně k nejkrásnějším

Pozdní léto a začínající podzim, období známé též jako Babí léto, patří v Lipně nad Vltavou k nejkrásnějším v roce. Počasí je hlavně v září stabilní, teploty se pohybují většinou nad 20 stupnů Celsia a prázdninový ruch je pryč.

Celý článek

Top zábavné výlety přímo pro Vás

Zážitkem je výlet na kole kolem lipenského jezera. Okruh z Lipna nad Vltavou do Frymburku, přes přívoz do Frýdavy a přes Přední Výtoň zpět do Lipna měří kolem 20 kilometrů a zvládnou jej i ti nejmenší.

Celý článek

Lipenský KOLO-toč nově s lipenskou hřebenovkou

Zveme vás na 3. ročník akce Lipenský KOLO-toč. Akce, která se bude konat v neděli 28. září 2014, je ideální pro všechny, kteří mají rádi jízdu na kole či in-line bruslích – malé i velké, rodiny s dětmi, aktivní i rekreační sportovce…

Více o akci

Gastronomie s příchutí podzimu na Lipně

Na Lipně sezóna nikdy nekončí, stejně jako v Restauraci Lanovka není nikdy plotna studená :-) Proto i po letních prázdninách tu pro vás budeme mít širokou nabídku jídel...

Celý článek

Zimu už jsme odstartovali v létě

Zimní sezónu zahájili koncem srpna naši instruktoři Skischool Lipno, kteří postavili v rámci Lipno Sport Festu improvizovaný Foxpark a děti učili lyžovat v létě. Podařená akce se ujala a určitě ji zopakujeme.

Více o akci

Lyžařský výcvik se vyplatí uspořádat na Lipně

Skiareál Lipno, jedničku v lyžování pro rodiny s dětmi, si oblíbily také školy. Je to nejen sjezdovkami, které jsou široké a bezpečné, ale i širokou nabídkou, dostupnými cenami a mnoha možnostmi, jak trávit volný čas mimo sjezdovky.

Více o nabídce Skiareálu Lipno

© 2014 LIPENSKO s.r.o. | www.lipno.info | Odhlášení z newsletteru

Tento email Vám byl odeslán automaticky z webových stránek www.lipno.info na základě Vaší registrace na těchto stránkách nebo na akci spolupořádané společností LIPENSKO s.r.o.

Chcete-li zajistit, aby Vám tyto e-mailové zprávy byly doručovány korektně (tj. nebyly považovány za spam), přidejte prosím adresu „newsletter@lipno.info“ do Vašeho adresáře nebo do seznamu schválených odesílatelů.