Číslo: 57 | Datum: 10. listopadu 2014 | Pokud se Vám nezobrazil e-mail správně, klikněte zde.

 

Novinky na Lipně: Letošní sezónu si nesmíte nechat ujít

Hlavně rodiny s dětmi se budou letos v zimě radovat z novinek ve Skiareálu Lipno, jediném pětihvězdičkovém středisku na jihu Čech. Děti tu budou moci lyžovat s maskotem lišákem Foxem na nových sjezdovkách a o zábavu nepřijdou ani ty nejmenší. Dovádět budou v novém Bambini parku.

Všechny zimní novinky

LIPNO CARD vás provede zimními zážitky na Lipně

LIPNO CARD, karta hosta Lipna nad Vltavou, má i letos spoustu výhod a novinek, které vám pobyt na Lipně ještě více zpříjemní. Vlastnit ji je tak velmi výhodné.

Více o nové LIPNO CARD

Lipno dětem aneb Mikuláš naděluje

V sobotu 6.12. se můžete na Lipně těšit na čerta, Mikuláše a anděla. Od 11 do 14h je potkáte na Stezce korunami stromů, kteří budou dětem nadělovat. Pro hodné děti, které jim řeknou básničku nebo zazpívají písničku, mají sladké překvapení. Více sledujte v kalendáři akcí.

Kalendář akcí

Rezervujte si váš pobyt na Lipně včas

Pokud se chystáte užívat si zimních a lyžařských radovánek ve Skiareálu Lipno, pak nezapomeňte využít bezplatného zprostředkovatelského ubytovacího servisu Infocentra Lipno. Stačí si vybrat zde nebo poslat poptávku na infocentrum@lipno.info.

Celý článek

Taky se už těšíte na zimu? Napište nám.

Sněžná děla jsou už dávno na svých místech, Foxpark i nový Bambini park jsou připravené, stejně jako lanovky a půjčovny Intersport rent. Zimy se všichni na Lipně nemohou dočkat, netrpělivý je také maskot lišák Fox. Podívejte se, jak vzpomínáte nebo se těšíte na lyžování ve Skiareálu Lipno.

Více o Lipenském zážitku

Lyže nechte doma, vyzkoušejte výhodný balíček Skipas + půjčovna + škola

S tímto balíčkem se nemusíte už vůbec o nic starat a jen si užívat plnými doušky překrásné zimní dovolené na Lipně. Pokud si objednáte výhodný lyžařský balíček Skipas + škola + půjčovna budete mít více času na svoji rodinu nebo známé a ještě k tomu ušetříte.

Celý článek

© 2015 LIPENSKO s.r.o. | www.lipno.info | Odhlášení z newsletteru

Tento email Vám byl odeslán automaticky z webových stránek www.lipno.info na základě Vaší registrace na těchto stránkách nebo na akci spolupořádané společností LIPENSKO s.r.o.

Chcete-li zajistit, aby Vám tyto e-mailové zprávy byly doručovány korektně (tj. nebyly považovány za spam), přidejte prosím adresu „newsletter@lipno.info“ do Vašeho adresáře nebo do seznamu schválených odesílatelů.