Číslo: 67 | Datum: 1. července 2015 | Pokud se Vám nezobrazil e-mail správně, klikněte zde.

 

Lipno Sport Fest zpestří olympijské hvězdy, přijďte si s nimi zasportovat

Největší za dobu čtyřleté historie bude letošní ročník Lipno Sport festu v Lipně nad Vltavou (15. – 23. 8. 2015), jediného festivalu v České republice, který kombinuje sport a kulturu. Zúčastní se jej olympijské hvězdy a známí sportovci, lidé si s nimi budou moci zasportovat a poměřit své síly. 

Více informací »

Soutěžte s Kostkománií

Kostkománie je opět tady! Letos jsme pro vás připravili soutěž! Nahrávejte fotky a hlasujte pro nejlepší z nich, můžete vyhrát prodloužený víkend v Chatě Lanovka na Lipně zdarma. Soutěžíme do 20. srpna 2015, tak vyfoťte své ratolesti a Lego kdekoli a pošlete nám je do soutěže! Každý týden odměňujeme i hlasující.

Více informací »

Další zábava na Lipně - FunSpot Lipno

V sobotu 27.6. přibyla na Lipně další zábava. Ve FunSpot Lipno naleznete Adventure golfové hřiště, které se skládá z 18ti jamek rozprostřených a zasazených do členitého terénu botanické zahrady plynule procházející kolem vodopádu a dvou jezírek s bohatou faunou a flórou.

Více informací »

Užívejte si léto s LIPNO CARD

Zažijete královské zážitky, pro které už nemusíte nikam daleko za hranice. Lipno, to je jihočeské moře. Moře, po kterém se můžete plavit na čemkoli, na co si v půjčovnách Intersport Rent ukážete.

Více informací »

Večerní koncerty na Stezce korunami stromů

Zcela nevšední zážitek můžete mít během letních prázdnin na Lipně. Stezka korunami stromů má každé úterý prodlouženou otevírací dobu, a to až do 23 hodin. Chcete vidět neopakovatelný západ slunce, nebo prožít noční romantickou procházku v korunách stromů? Pak se vydejte některé prázdninové úterý na Stezku korunami stromů Lipno.

Více informací »

© 2015 LIPENSKO s.r.o. | www.lipno.info | Odhlášení z newsletteru

Tento email Vám byl odeslán automaticky z webových stránek www.lipno.info na základě Vaší registrace na těchto stránkách nebo na akci spolupořádané společností LIPENSKO s.r.o.

Chcete-li zajistit, aby Vám tyto e-mailové zprávy byly doručovány korektně (tj. nebyly považovány za spam), přidejte prosím adresu „newsletter@lipno.info“ do Vašeho adresáře nebo do seznamu schválených odesílatelů.