Číslo: 75 | Datum: 9. prosince 2015 | Pokud se Vám nezobrazil e-mail správně, klikněte zde.

 

Ti nejchytřejší si užívají na Lipně v lednu

Lyžovačka na Lipně je tím nejlepším aktivním odpočinkem pro Vás i Vaše děti, tak nečekejte na prázdniny a užijte si super lyžovačku na Lipně už v lednu. Mamka, taťka a tři závodníci ve věku 12, 8 a 5 let si užívají 5 denní lyžovačku ve Skiareálu Lipno jen za 7660 Kč. Navíc s kartou Lipno.card v hlavní sezoně ušetří skvělých 1900 Kč.

S Lipno.card máte o 20% výhodnější skipas na 3 dny a více. Platí od 3.1. do 29.1.2016.

A nezapomeňte, na Lipně Ježíšek naděluje dětem: -10% na dětský skipas na 2 dny a více, platí od 20.12.2015 do 2.1.2016. 

Udělejte si prázdniny už v lednu.

Prožijte krásné Vánoce a Silvestra na Lipně

Chalupa na samotě pro partu přátel, apartmán na Lipně pro rodinu s dětmi, nebo hotelový pokoj se službami pro něj i pro ni, záleží jen na Vás který typ ubytování zvolíte. Pro letošní zimní sezónu můžete využít náš skibus zdarma. Bez starostí se tak přepravíte nejenom po Lipně, ale i z nedalekého Frymburka, Černé v Pošumaví, Loučovic a Vyššího Brodu. Se správným výběrem ubytování Vám rádi pomůžeme v Infocentru Lipno.

Rezervujte si ubytování

Leden ve Skiareálu Lipno

Využijte lednového počasí a přijeďte si užít prodloužený víkend nebo celou dovolenou na Lipno. V lednu Vás potěšíme slevou 20% z hlavní sezony s Lipno.card na 3 a vícedenní skipas, ale i tím, že k nám nepotřebujete vlastní lyže. V naší půjčovně Intersport rent si můžete vybrat ze široké nabídky nejnovějších modelů carvingových lyží pro malé i velké, snowboardů či běžeckých setů. Pro zájemce o lední bruslení máme připravené k zapůjčení brusle a mohou tak využít naší nejdelší upravovanou lední dráhu.

Užijte si leden na Lipně

Radost z lyžování a z dobrého jídla

Když máte hlad, nebaví Vás nic, ani to lyžování. A právě proto jsou tu naše gastronomické provozy! Těšte se opět na populární akce, ve kterých hraje hlavní roli Vaše oblíbené jídlo nebo nápoj. Už se Vám sbíhají sliny? 

Radost z lyžování a z dobrého jídla

Vánoce a Nový rok na Stezce korunami stromů

25. prosince 2015  - Vánoce na Stezce korunami stromů

Stezka korunami stromů Lipno má otevřeno i během vánočních svátků. Na Boží hod bude na Stezce probíhat vánoční nadílka a mezi 12. a 14. hodinou zde můžete potkat anděly, kteří budou rozdávat překvapení. 

1.ledna 2016 - Novoroční výstup 

Novoroční výstupy na Stezku korunami stromů se staly tradicí, které se každý rok účastní stále více lidí. I první den roku 2016 bude mít Stezka korunami stromů otevřeno a lze se na ni vypravit. Na Nový rok se bude na Stezce zdarma rozdávat punč a každý získá pamětní list s překvapením.

Vánoce na Lipně

© 2015 LIPENSKO s.r.o. | www.lipno.info | Odhlášení z newsletteru

Tento email Vám byl odeslán automaticky z webových stránek www.lipno.info na základě Vaší registrace na těchto stránkách nebo na akci spolupořádané společností LIPENSKO s.r.o.

Chcete-li zajistit, aby Vám tyto e-mailové zprávy byly doručovány korektně (tj. nebyly považovány za spam), přidejte prosím adresu „newsletter@lipno.info“ do Vašeho adresáře nebo do seznamu schválených odesílatelů.