Číslo: 79 | Datum: 11. dubna 2016 | Pokud se Vám nezobrazil e-mail správně, klikněte zde.

 

Zahájení letní turistické sezóny Lipno 2016 – sestavte posádku a bojujte o titul lipenské přehrady

V sobotu 21.5. se v Lipně nad Vltavou uskuteční oficiální Zahájení letní turistické sezóny na Lipně, kde se pojede otevřený závod dračích lodí Lipno Dragon Boat Race 2016. Závod je určen široké veřejnosti i sportovním oddílům a zveřejněný program je opět skvělý.

Dračí loě na Lipně

Soutěžte s námi o 50 vstupů na Stezku!

Od 10. do 19.4. rozdáváme každý den 5 volných vstupů na Stezku korunami stromů. Stačí se jen zaregistrovat a potvrdit přes zadaný e-mail vstup do soutěže.

Vyhrajte vstup na Stezku

Lišák Fox znovu na bruslích

Lišák Fox, maskot Lipna, nemůže bez dětí jednoduše být a už nyní vymýšlí, jak zpestřit vaši dovolenou nebo školní výlet na Lipně. I pro letošní sezónu si připravil společně s instruktorem in-line bruslení Standou zábavný kurz in-line bruslení. Uskuteční se v rámci In-line školy bruslení Lišáka Foxe v přístavu u Kapitanátu. Těšit se můžete na pohodovou výuku, spoustu zábavy na bruslích a také mnoho i sladkých odměn. Tak neváhejte a vyzkoušejte tento letní zážitek, který jen o loňských letních prázdninách navštívily na dvě stovky spokojených dětí.

Fox na bruslích

Nejvýhodnější jarní nabídka na Lipně

Do letní dovolené je ještě daleko, ale je ten pravý čas si užít pohodový víkend na Lipně. Krásné prostředí lipenského jezera si vychutnáte plnými doušky z paluby elektročlunu, při jízdě na kole či in-line bruslích po Jezerní cyklo-inline stezce. Dokonalým zážitkem je i procházka korunami stromů a cool sjezd na koloběžce od Stezky zpět k nástupu na lanovku.

Chci využít balíčky

Děti milují Lipno!

Přemýšlíte kam vyrazit s dětmi na výlet? Za pozornost určitě stojí jihočeské Lipno, kterému se také občas přezdívá šumavské moře. Před několika lety nad ním byla postavena také první Stezka korunami stromů v České republice. Jedná se o unikátní projekt, který nabízí mnoho zajímavých zážitků nejen dospělým, ale především dětem. Ze stezky lze pozorovat přírodu z dosud nezvyklého úhlu pohledu nebo zábavnou formou poznat život v lese. Děti Stezku korunami stromů doslova milují. Nejen pro tobogan, herní prvky, na kterých se mohou vyřádit, ale také proto, že k ní nejčastěji jezdí lanovou dráhou. Dolů pak pěšky nebo ti odvážnější na terénních koloběžkách.

Hurá na Stezku

Poběžte s námi dm rodinný běh za polovic!

Tradiční součástí Mattoni 1/2Maratonu České Budějovice je dm rodinný běh. Ten je určený celým rodinám bez rozdílu věku. Na start se můžete postavit s dětmi v kočárku, předškolními, z prvního stupně i těmi odrostlejšími. Nesoutěžní tříkilometrový běh se poběží v sobotu 4. Června od 17 hodin z náměstí Přemysla Otakara II. v českých Budějovicích a díky Lipno.card vás registrace vyjde na pouhých 50 procent ceny. Zaregistrujte se s Lipno.card na dm rodinný běh v Českých Budějovicích a užijte si aktivní odpoledne spolu se svou rodinou.

Více o běhu

© 2016 LIPENSKO s.r.o. | www.lipno.info | Odhlášení z newsletteru

Tento email Vám byl odeslán automaticky z webových stránek www.lipno.info na základě Vaší registrace na těchto stránkách nebo na akci spolupořádané společností LIPENSKO s.r.o.

Chcete-li zajistit, aby Vám tyto e-mailové zprávy byly doručovány korektně (tj. nebyly považovány za spam), přidejte prosím adresu „newsletter@lipno.info“ do Vašeho adresáře nebo do seznamu schválených odesílatelů.