Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace

Pokračovat
Večerní trénink s instruktory
Lipno.info - zážitky a ubytování pro rodiny s dětmi Lyžařská škola Lyžařská výuka Večerní trénink s instruktory

Večerní trénink s instruktory

  • Určeno pro děti od 15 let a pro dospělé.
  • Umíte lyžovat, ale cítíte, že vaše technika není dokonalá? Chtěli byste se zlepšit pomocí několika dobře cílených rad a cvičení?
  • Zažijte trénink, kterým prochází naši instruktoři, aby se zlepšili v technice lyžování a předváděli klientům bezchybné oblouky.
  • Nabízíme netradiční způsob výuky, která se specializuje na konkrétní oblasti lyžování – paralelní oblouky, carvingové oblouky, funcarving či freestyle.
  • Trénink probíhá v malé skupině, součástí je i dobrovolná videoanalýza vaší jízdy, kterou s instruktorem proberete v klidu u šálku teplého čaje.

Termíny večerních tréninků

  • Úterý, středa, čtvrtek nebo sobota od18:30 do 20:30

Večerní trénink si můžete zakoupit osobně na přepážce lyžařské školy (otevřena denně 8:00 – 17:00), kde vám poskytneme informace k programu tréninků a poradíme vám, který pro vás bude nejvhodnější.

Ceník

Večerní trénink s instruktory 15+

  cena
1 večer 18:30-20:30 1 500 Kč

Vaše zážitky

Lipno - můj milovaný rodný kraj. Vždy si zajezdíme na bobové dráze, dáme trasu na in-linech kolem přehrady, dáme padleboarding, vyšlápneme do korun stromů. Jsou tam super cyklo trasy. Ráda se na Lipno vracím.

Bára Hejpetrová

Na Lipně jsme poprvé a jízda koloběžkami dolů od Stezky korunami stromů byla prostě pecka!

Soňa Kudová

Po 20 letech jsem se u vás znovu stoupl na lyže a dokonce jsem naučil i dceru lyžovat. A rádi se zase v této sezóně k vám vrátíme.

Martin Kala

Na Lipno jsem jezdila jako malá holka na prázdniny, potom na sportovní kurzy s fakultou, po nějaké době i jako maminka s dětmi, které se tady ve FOX parku naučily lyžovat a před rokem jsem tady potkala někoho, s kým jsem objela Lipno na kole a doufám, že si to každý rok zopakujeme. Milovníkům cyklistiky a Lipna tento trip doporučuji.

Lucie Kličková

Co miluju na Lipenském svahu nejvíc? Je to parádní sedačková lanovka, ze které je krásný výhled na svah a do okolí. S každou cestou nahoru dostanu chuť na jízdu dolů!

Kryštof Látal

Partneři

Obec Lipno nad Vltavou
Lipno Card
Innogy
Stezka korunami stromů Lipno
Turistický spolek Lipensko
Kooperativa
Vyrobil FT SunFT Sun