Večerní trénink s instruktory
Lipno.info - zážitky a ubytování pro rodiny s dětmi Lyžařská škola Lyžařská výuka Večerní trénink s instruktory

Večerní trénink s instruktory

  • Určeno pro děti od 15 let a pro dospělé.
  • Umíte lyžovat, ale cítíte, že vaše technika není dokonalá? Chtěli byste se zlepšit pomocí několika dobře cílených rad a cvičení?
  • Zažijte trénink, kterým prochází naši instruktoři, aby se zlepšili v technice lyžování a předváděli klientům bezchybné oblouky.
  • Nabízíme netradiční způsob výuky, která se specializuje na konkrétní oblasti lyžování – paralelní oblouky, carvingové oblouky, funcarving či freestyle.
  • Trénink probíhá v malé skupině, součástí je i dobrovolná videoanalýza vaší jízdy, kterou s instruktorem proberete v klidu u šálku teplého čaje.

Termíny večerních tréninků

  • Úterý, středa, čtvrtek nebo sobota od18:30 do 20:30

Večerní trénink si můžete zakoupit osobně na přepážce lyžařské školy (otevřena denně 8:00 – 17:00), kde vám poskytneme informace k programu tréninků a poradíme vám, který pro vás bude nejvhodnější.

Ceník

Večerní trénink s instruktory 15+

  cena
1 večer 18:30-20:30 1 500 Kč

Vaše zážitky

Na Lipno jezdíme každý rok, jak v létě , tak v zimě. Máme to tam moc rádi, každý den je možnost nějaké jiné aktivity. Letos zase přijedeme, už se moc těšíme na pořádnou lyžovačku .

Petra Kábrtová

Dobrý den, chtěl bych poděkovat za trpělivost instruktorovi Pavlu Krobovi, který mě v mých dvaačtyřiceti letech dokázal za týden naučit obstojně jezdit na snowboardu. Celá moje rodina je v péči instruktorů a to jak těch co učí lyže, tak snowboard. Troufám si tedy potvrdit velmi vysokou úroveň místních instruktorů. Příští rok opět dorazíme a věřím, že se společně s „červenou partou“ zase o trošku zlepšíme! Děkujeme za skvělou sezónu na Lipně a ve Vaší lyžařské škole! S pozdravem, Michal Prokůpek

Michal Prokůpek

Dobrý den, ráda bych tímto poděkovala instruktorce lyžování, slečně Denise Nováčkové, se kterou jsem se letos poprvé postavila na lyže. Díky jejímu empatickému přístupu jsem nejen dokázala překonat strach, který jsem ve svých 38 letech z prvního lyžování měla, ale po několika dnech jsem byla schopná sjet svou první – a pak i další a další – sjezdovku. Oceňuji především, že jsme po celou dobu výuky postupovaly tak, abych se vždy cítila komfortně, a zároveň jsem byla schopná dělat pokroky. Budu velmi ráda, když budu mít možnost s Denisou ve výuce pokračovat i příští sezónu. Marcela Prokůpková

Marcela Prokůpková

Lipno - můj milovaný rodný kraj. Vždy si zajezdíme na bobové dráze, dáme trasu na in-linech kolem přehrady, dáme padleboarding, vyšlápneme do korun stromů. Jsou tam super cyklo trasy. Ráda se na Lipno vracím.

Bára Hejpetrová

Na Lipno chodime od 1983. Cela partia cca 10 ludi a je tu z roka na rok stale lepsie a lepsie. Neskutocne sa tu vybudovalo aby sa dovolenkari citili ako v bavlnke. Vyborne cyklisticke cesty, vylety na hrady alebo sportoviska. Fantazia ci uz cez leto alebo aj cez zimu. Mame to vyse 330 km zo Šenkvic ale vobec nam to nevadi a dufam ze tu oslavime ako aj 40 rokov tak aj dalsie vyrocia. Lipno je proste super.

Miro

Partneři

Vyrobil FT SunFT Sun