IMG_273
Lipno.info - zážitky a ubytování pro rodiny s dětmi Lyžování na Lipně je letos super výhodné

Lyžování na Lipně je letos super výhodné

Lyžování na Lipně je letos super výhodné. Přestože zdražuje snad téměř všechno, Skiareál Lipno drží ceny u ledu. Rodinné víkendové lyžování je totiž na Lipně o 20 % levnější.

  • Jednodenní skipas každou sobotu a neděli a navíc 26. 12. 2022 a 3. 2. 2023 se slevou 20 %
  • Platí už od varianty 1 dospělý + 1 dítě do 14,99 let
  • Vztahuje se pouze na denní lyžování od 8.30 do 16 hodin
  • Stejná cena při nákupu online i na samoobslužných pokladnách v Klientském centru

Zakoupit skipas

Vaše zážitky

Dobrý den, chtěl bych poděkovat za trpělivost instruktorovi Pavlu Krobovi, který mě v mých dvaačtyřiceti letech dokázal za týden naučit obstojně jezdit na snowboardu. Celá moje rodina je v péči instruktorů a to jak těch co učí lyže, tak snowboard. Troufám si tedy potvrdit velmi vysokou úroveň místních instruktorů. Příští rok opět dorazíme a věřím, že se společně s „červenou partou“ zase o trošku zlepšíme! Děkujeme za skvělou sezónu na Lipně a ve Vaší lyžařské škole! S pozdravem, Michal Prokůpek

Michal Prokůpek

Dobrý den, ráda bych tímto poděkovala instruktorce lyžování, slečně Denise Nováčkové, se kterou jsem se letos poprvé postavila na lyže. Díky jejímu empatickému přístupu jsem nejen dokázala překonat strach, který jsem ve svých 38 letech z prvního lyžování měla, ale po několika dnech jsem byla schopná sjet svou první – a pak i další a další – sjezdovku. Oceňuji především, že jsme po celou dobu výuky postupovaly tak, abych se vždy cítila komfortně, a zároveň jsem byla schopná dělat pokroky. Budu velmi ráda, když budu mít možnost s Denisou ve výuce pokračovat i příští sezónu. Marcela Prokůpková

Marcela Prokůpková

Co miluju na Lipenském svahu nejvíc? Je to parádní sedačková lanovka, ze které je krásný výhled na svah a do okolí. S každou cestou nahoru dostanu chuť na jízdu dolů!

Kryštof Látal

Po 20 letech jsem se u vás znovu stoupl na lyže a dokonce jsem naučil i dceru lyžovat. A rádi se zase v této sezóně k vám vrátíme.

Martin Kala

Na Lipně jsme poprvé a jízda koloběžkami dolů od Stezky korunami stromů byla prostě pecka!

Soňa Kudová

Partneři

Vyrobil FT SunFT Sun