Lipno.info - zážitky a ubytování pro rodiny s dětmi Novinky Aktuální informace o provozu Skiareálu Lipno

Aktuální informace o provozu Skiareálu Lipno

Aktuální informace o provozu Skiareálu Lipno
neděle 19.3.2023

Vážení návštěvníci našeho areálu. Od pondělí 20.3. zůstanou v provozu lanové dráhy Lipenská a Promenádní, spolu se sedmi sjezdovými tratěmi. Z lyžařských tratí zůstanou otevřené sjezdové tratě Lipenská, Vyhlídková, Promenáda, Lišáka Foxe, spodní úsek Dámské, Skicross a Foxpark. Lyžaři tak budou mít stále na výběr z několika různých tratí, od těch náročných až po ty pro začátečníky.

Vaše zážitky

Na Lipno jezdíme každý rok, jak v létě , tak v zimě. Máme to tam moc rádi, každý den je možnost nějaké jiné aktivity. Letos zase přijedeme, už se moc těšíme na pořádnou lyžovačku .

Petra Kábrtová

Po 20 letech jsem se u vás znovu stoupl na lyže a dokonce jsem naučil i dceru lyžovat. A rádi se zase v této sezóně k vám vrátíme.

Martin Kala

Co miluju na Lipenském svahu nejvíc? Je to parádní sedačková lanovka, ze které je krásný výhled na svah a do okolí. S každou cestou nahoru dostanu chuť na jízdu dolů!

Kryštof Látal

Dobrý den, chtěl bych poděkovat za trpělivost instruktorovi Pavlu Krobovi, který mě v mých dvaačtyřiceti letech dokázal za týden naučit obstojně jezdit na snowboardu. Celá moje rodina je v péči instruktorů a to jak těch co učí lyže, tak snowboard. Troufám si tedy potvrdit velmi vysokou úroveň místních instruktorů. Příští rok opět dorazíme a věřím, že se společně s „červenou partou“ zase o trošku zlepšíme! Děkujeme za skvělou sezónu na Lipně a ve Vaší lyžařské škole! S pozdravem, Michal Prokůpek

Michal Prokůpek

Na Lipně jsme poprvé a jízda koloběžkami dolů od Stezky korunami stromů byla prostě pecka!

Soňa Kudová

Partneři

Vyrobil FT SunFT Sun