Lipno.info - zážitky a ubytování pro rodiny s dětmi Novinky Aquaworld Lipno upravuje otevírací dobu

Aquaworld Lipno upravuje otevírací dobu

Aquaworld Lipno upravuje otevírací dobu
středa 28.9.2022

Lipenský bazén s jedinečným výhledem na jezero částečně omezuje v září a v říjnu otevírací dobu pro veřejnost. Několik podzimních dopolední v něm totiž budou probíhat školní plavecké kurzy. V těchto dnech vyrazte do bazénu nejdřív před obědem, otevírá totiž až v 11. 30. Jinak zůstává otevírací doba beze změny, takže se o relax v příjemně teplé vodě nenechte ochudit.

Bazén je otevřen od 11.30 v těchto dnech:

27. 9., 29. 9., 30. 9. 2022
4. 10., 6. 10., 7. 10. 2022
11. 10., 14. 10. 2022

Vaše zážitky

Na Lipno jsem jezdila jako malá holka na prázdniny, potom na sportovní kurzy s fakultou, po nějaké době i jako maminka s dětmi, které se tady ve FOX parku naučily lyžovat a před rokem jsem tady potkala někoho, s kým jsem objela Lipno na kole a doufám, že si to každý rok zopakujeme. Milovníkům cyklistiky a Lipna tento trip doporučuji.

Lucie Kličková

Lipno - můj milovaný rodný kraj. Vždy si zajezdíme na bobové dráze, dáme trasu na in-linech kolem přehrady, dáme padleboarding, vyšlápneme do korun stromů. Jsou tam super cyklo trasy. Ráda se na Lipno vracím.

Bára Hejpetrová

Po 20 letech jsem se u vás znovu stoupl na lyže a dokonce jsem naučil i dceru lyžovat. A rádi se zase v této sezóně k vám vrátíme.

Martin Kala

Na Lipno jezdíme každý rok, jak v létě , tak v zimě. Máme to tam moc rádi, každý den je možnost nějaké jiné aktivity. Letos zase přijedeme, už se moc těšíme na pořádnou lyžovačku .

Petra Kábrtová

Co miluju na Lipenském svahu nejvíc? Je to parádní sedačková lanovka, ze které je krásný výhled na svah a do okolí. S každou cestou nahoru dostanu chuť na jízdu dolů!

Kryštof Látal

Partneři

Vyrobil FT SunFT Sun