Lipno.info - zážitky a ubytování pro rodiny s dětmi Novinky Částečné omezení v dopravě při cestě na Lipno

Částečné omezení v dopravě při cestě na Lipno

Částečné omezení v dopravě při cestě na Lipno
čtvrtek 10.3.2022

Chystáte se vyrazit na Lipno? Dejte si pozor na omezení v dopravě. Vzhledem k havarijnímu stavu začaly sanace skal u silnice mezi Českým Krumlovem a Větřním. Provoz tam bude částečně omezen a umožněn pouze jedním pruhem. Omezení potrvá až do podzimu. K cestě na Lipno můžete využít několik variant. Jednou z možností, pokud vyrazíte směrem od Českých Budějovic, je trasa přes Kaplici, Vyšší Brod a Loučovice. Jet můžete také přes Český Krumlov, Černou v Pošumaví, Frymburk až do Lipna nad Vltavou.

Doporučujeme použít trasu:

České Budějovice – Český Krumlov – Černá v Pošumaví – Frymburk – Lipno nad Vltavou.

České Budějovice – Kaplice – Dolní Dvořiště – Vyšší Brod – Loučovice – Lipno nad Vltavou

Vaše zážitky

Na Lipně jsme poprvé a jízda koloběžkami dolů od Stezky korunami stromů byla prostě pecka!

Soňa Kudová

Co miluju na Lipenském svahu nejvíc? Je to parádní sedačková lanovka, ze které je krásný výhled na svah a do okolí. S každou cestou nahoru dostanu chuť na jízdu dolů!

Kryštof Látal

Dobrý den, ráda bych tímto poděkovala instruktorce lyžování, slečně Denise Nováčkové, se kterou jsem se letos poprvé postavila na lyže. Díky jejímu empatickému přístupu jsem nejen dokázala překonat strach, který jsem ve svých 38 letech z prvního lyžování měla, ale po několika dnech jsem byla schopná sjet svou první – a pak i další a další – sjezdovku. Oceňuji především, že jsme po celou dobu výuky postupovaly tak, abych se vždy cítila komfortně, a zároveň jsem byla schopná dělat pokroky. Budu velmi ráda, když budu mít možnost s Denisou ve výuce pokračovat i příští sezónu. Marcela Prokůpková

Marcela Prokůpková

Po 20 letech jsem se u vás znovu stoupl na lyže a dokonce jsem naučil i dceru lyžovat. A rádi se zase v této sezóně k vám vrátíme.

Martin Kala

Dobrý den, chtěl bych poděkovat za trpělivost instruktorovi Pavlu Krobovi, který mě v mých dvaačtyřiceti letech dokázal za týden naučit obstojně jezdit na snowboardu. Celá moje rodina je v péči instruktorů a to jak těch co učí lyže, tak snowboard. Troufám si tedy potvrdit velmi vysokou úroveň místních instruktorů. Příští rok opět dorazíme a věřím, že se společně s „červenou partou“ zase o trošku zlepšíme! Děkujeme za skvělou sezónu na Lipně a ve Vaší lyžařské škole! S pozdravem, Michal Prokůpek

Michal Prokůpek

Partneři

Vyrobil FT SunFT Sun