Lipno.info - zážitky a ubytování pro rodiny s dětmi Novinky Částečné omezení v dopravě při cestě na Lipno

Částečné omezení v dopravě při cestě na Lipno

Částečné omezení v dopravě při cestě na Lipno
čtvrtek 10.3.2022

Chystáte se vyrazit na Lipno? Dejte si pozor na omezení v dopravě. Vzhledem k havarijnímu stavu začaly sanace skal u silnice mezi Českým Krumlovem a Větřním. Provoz tam bude částečně omezen a umožněn pouze jedním pruhem. Omezení potrvá až do podzimu. K cestě na Lipno můžete využít několik variant. Jednou z možností, pokud vyrazíte směrem od Českých Budějovic, je trasa přes Kaplici, Vyšší Brod a Loučovice. Jet můžete také přes Český Krumlov, Černou v Pošumaví, Frymburk až do Lipna nad Vltavou.

Doporučujeme použít trasu:

České Budějovice – Český Krumlov – Černá v Pošumaví – Frymburk – Lipno nad Vltavou.

České Budějovice – Kaplice – Dolní Dvořiště – Vyšší Brod – Loučovice – Lipno nad Vltavou

Vaše zážitky

Na Lipno chodime od 1983. Cela partia cca 10 ludi a je tu z roka na rok stale lepsie a lepsie. Neskutocne sa tu vybudovalo aby sa dovolenkari citili ako v bavlnke. Vyborne cyklisticke cesty, vylety na hrady alebo sportoviska. Fantazia ci uz cez leto alebo aj cez zimu. Mame to vyse 330 km zo Šenkvic ale vobec nam to nevadi a dufam ze tu oslavime ako aj 40 rokov tak aj dalsie vyrocia. Lipno je proste super.

Miro

Na Lipno jsem jezdila jako malá holka na prázdniny, potom na sportovní kurzy s fakultou, po nějaké době i jako maminka s dětmi, které se tady ve FOX parku naučily lyžovat a před rokem jsem tady potkala někoho, s kým jsem objela Lipno na kole a doufám, že si to každý rok zopakujeme. Milovníkům cyklistiky a Lipna tento trip doporučuji.

Lucie Kličková

Po 20 letech jsem se u vás znovu stoupl na lyže a dokonce jsem naučil i dceru lyžovat. A rádi se zase v této sezóně k vám vrátíme.

Martin Kala

Dobrý den, ráda bych tímto poděkovala instruktorce lyžování, slečně Denise Nováčkové, se kterou jsem se letos poprvé postavila na lyže. Díky jejímu empatickému přístupu jsem nejen dokázala překonat strach, který jsem ve svých 38 letech z prvního lyžování měla, ale po několika dnech jsem byla schopná sjet svou první – a pak i další a další – sjezdovku. Oceňuji především, že jsme po celou dobu výuky postupovaly tak, abych se vždy cítila komfortně, a zároveň jsem byla schopná dělat pokroky. Budu velmi ráda, když budu mít možnost s Denisou ve výuce pokračovat i příští sezónu. Marcela Prokůpková

Marcela Prokůpková

Lipno - můj milovaný rodný kraj. Vždy si zajezdíme na bobové dráze, dáme trasu na in-linech kolem přehrady, dáme padleboarding, vyšlápneme do korun stromů. Jsou tam super cyklo trasy. Ráda se na Lipno vracím.

Bára Hejpetrová

Partneři

Vyrobil FT SunFT Sun