Lipno.info - zážitky a ubytování pro rodiny s dětmi Novinky Dobré zprávy! Sjezdovka Jezerní opět otevřena

Dobré zprávy! Sjezdovka Jezerní opět otevřena

Dobré zprávy! Otevíráme opět sjezdovku Jezerní
pátek 7.1.2022

Máme skvělou zprávu! Připadl přírodní sníh, naše děla jela na plné obrátky, a tak přidáváme další stovky metrů na lyžích a snowboardech. Ke sjezdovce Lipenské přidáváme do provozu sjezdovku Jezerní a s ní lanovou dráhu Lipno Express. Otevřeno je ve standardním čase od 8.30 do 16 hodin. Skipasy zakoupíte online nebo v našem Klientském informačním centru. Vrátit je pak můžete do automatických vracečů, které se nachází u mapy areálu. Večerní lyžování je zatím mimo provoz.

Vaše zážitky

Dobrý den, ráda bych tímto poděkovala instruktorce lyžování, slečně Denise Nováčkové, se kterou jsem se letos poprvé postavila na lyže. Díky jejímu empatickému přístupu jsem nejen dokázala překonat strach, který jsem ve svých 38 letech z prvního lyžování měla, ale po několika dnech jsem byla schopná sjet svou první – a pak i další a další – sjezdovku. Oceňuji především, že jsme po celou dobu výuky postupovaly tak, abych se vždy cítila komfortně, a zároveň jsem byla schopná dělat pokroky. Budu velmi ráda, když budu mít možnost s Denisou ve výuce pokračovat i příští sezónu. Marcela Prokůpková

Marcela Prokůpková

Na Lipno jezdíme každý rok, jak v létě , tak v zimě. Máme to tam moc rádi, každý den je možnost nějaké jiné aktivity. Letos zase přijedeme, už se moc těšíme na pořádnou lyžovačku .

Petra Kábrtová

Na Lipně jsme poprvé a jízda koloběžkami dolů od Stezky korunami stromů byla prostě pecka!

Soňa Kudová

Na Lipno chodime od 1983. Cela partia cca 10 ludi a je tu z roka na rok stale lepsie a lepsie. Neskutocne sa tu vybudovalo aby sa dovolenkari citili ako v bavlnke. Vyborne cyklisticke cesty, vylety na hrady alebo sportoviska. Fantazia ci uz cez leto alebo aj cez zimu. Mame to vyse 330 km zo Šenkvic ale vobec nam to nevadi a dufam ze tu oslavime ako aj 40 rokov tak aj dalsie vyrocia. Lipno je proste super.

Miro

Co miluju na Lipenském svahu nejvíc? Je to parádní sedačková lanovka, ze které je krásný výhled na svah a do okolí. S každou cestou nahoru dostanu chuť na jízdu dolů!

Kryštof Látal

Partneři

Vyrobil FT SunFT Sun