Lipno.info - zážitky a ubytování pro rodiny s dětmi Novinky Hotel Element nabízí výhodné jarní balíčky se vstupenkami do Království lesa

Hotel Element nabízí výhodné jarní balíčky se vstupenkami do Království lesa

Hotel Element nabízí výhodné jarní balíčky se vstupenkami do Království lesa
pondělí 9.5.2022

Hotel Element ve spolupráci s Rodinným areálem připravil bohaté pobytové balíčky šité na míru. Užijte si s dětmi celý den v Království lesa. Rezervujte si alespoň dvě noci v hotelu Element a získejte mnoho výhod, které náš hotel nabízí.

Balíček obsahuje:

  • Dvě noci v pokoji Comfort
  • Parkování zdarma
  • Vstupenka Království lesa s dopravou na osobu na pobyt (lze využít od pondělí do pátku)
  • Sušenky z naší cukrárny
  • Polopenze během pobytu
  • 1 hodina v Aquaworldu za pobyt zdarma
  • Láhev prossecca k 1. večeři

V případě prodloužení rezervace cena zahrnuje polopenzi.

Cena zahrnuje snídani, daň a výše uvedené služby.

Cena nezahrnuje místní poplatek 50 Kč za dospělou osobu a noc.

Tento balíček je možné rezervovat, pokud je vaším dnem příjezdu neděle, pondělí, úterý nebo středa.

Kompletní nabídka balíčků zde

Vaše zážitky

Na Lipno chodime od 1983. Cela partia cca 10 ludi a je tu z roka na rok stale lepsie a lepsie. Neskutocne sa tu vybudovalo aby sa dovolenkari citili ako v bavlnke. Vyborne cyklisticke cesty, vylety na hrady alebo sportoviska. Fantazia ci uz cez leto alebo aj cez zimu. Mame to vyse 330 km zo Šenkvic ale vobec nam to nevadi a dufam ze tu oslavime ako aj 40 rokov tak aj dalsie vyrocia. Lipno je proste super.

Miro

Na Lipno jezdíme každý rok, jak v létě , tak v zimě. Máme to tam moc rádi, každý den je možnost nějaké jiné aktivity. Letos zase přijedeme, už se moc těšíme na pořádnou lyžovačku .

Petra Kábrtová

Dobrý den, chtěl bych poděkovat za trpělivost instruktorovi Pavlu Krobovi, který mě v mých dvaačtyřiceti letech dokázal za týden naučit obstojně jezdit na snowboardu. Celá moje rodina je v péči instruktorů a to jak těch co učí lyže, tak snowboard. Troufám si tedy potvrdit velmi vysokou úroveň místních instruktorů. Příští rok opět dorazíme a věřím, že se společně s „červenou partou“ zase o trošku zlepšíme! Děkujeme za skvělou sezónu na Lipně a ve Vaší lyžařské škole! S pozdravem, Michal Prokůpek

Michal Prokůpek

Co miluju na Lipenském svahu nejvíc? Je to parádní sedačková lanovka, ze které je krásný výhled na svah a do okolí. S každou cestou nahoru dostanu chuť na jízdu dolů!

Kryštof Látal

Na Lipno jsem jezdila jako malá holka na prázdniny, potom na sportovní kurzy s fakultou, po nějaké době i jako maminka s dětmi, které se tady ve FOX parku naučily lyžovat a před rokem jsem tady potkala někoho, s kým jsem objela Lipno na kole a doufám, že si to každý rok zopakujeme. Milovníkům cyklistiky a Lipna tento trip doporučuji.

Lucie Kličková

Partneři

Vyrobil FT SunFT Sun